Skoči na vsebino
Kapitalni cepec
Napisano

Ne vem ?e se bo :P ?e ne bi jzt avta barval, bi imel ?e vedno barvo njegovega avtomobila na svoji rumenki :D

 

Druga? pa ja, kot si dejal. Milijon je takih situacij. V?eraj so mene skoraj zrinili s ceste, hvala bogu je bil zraven makadam, in me je tam obrnilo okrog. Pa?, tip je priletel iz nasprotne smeri ?e ?ez polovico mojega pasu...Pa lej, danes sem ?e vse pozabil :hohoho:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Kar vpra?i ga za ceno kak?nega dela...bo? vidu k ti bo za roko zara?unu tok k za novo, kot je to ?elel meni :) Prej ti bo pa ?e je*u vse po spisku, pa a sem ?e omenil da si jo mor? celo sam snet?

 

Tip je utrgan.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

BP ma?ina
Napisano

Ni zgre?il. GS je imel res Wanklove ma?ine, samo je tudi to sledilo v pokop Citroena.

Tudi Zmaj ima prav...NSU kot del Volkswagna je imel prav tako licence za Wanklov motor, sedaj pa jo ima Mazda.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba!
Napisano

Evo pred morjem sem tankal 43 litrov (na prazen tank) in zaenkrat naredu ?e 680 kilometrov, pa ?e mam notri. Vo?nje je bilo pa res zelo me?ane...se pravi da imam 6,3 porabe s tem tankom :) Sam drek, od labija 5,6 pa ni ?ans da kdaj dose?em :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

na novi ne, ker ima po bemvejevsko narejen rikverc (manjsa verjetnost da se ti bo zataknil zaradi motorike voznika), itak da ni blo panike...

 

mi je pa to (shema rikverca) in stikala za okno najvecji zajeb, ko presaltam iz 6 v mx5 ali obratno...

 

Ha! Stikala za okno so pa sme?na ja, ko menjava? avte...meni v slu?benem meganu nikoli ni jasno, kam so stikala zginila s sredine <_<

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

po telefonu. In kako naj bi bil 10 let star avto tip top? Mene praske in udrtine ne ganejo mam kleparja ki pod parkplac vse zrihta.

 

misli? pa na pragove srebrne, to je zunanja po?kodba

 

Ja ti govori? neki o tip-top, poznam jzt kak?ni so tej avtomobili pri tej starosti ;) Mamo vsi kleparje ja :whatever:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Zamenjal, oz. gledal pri menjavi sve?ke, ki so bile precej zarostane. Ne vem kdaj so bile nazadnje menjane. Hotel doliti olje, ker sem mislil da pije, pa ubistvu ?e pol leta sploh ni kej preve? spila, pa smo jo precej terali :blink:

 

No zakonec pa ?e oprana. ?ista kot solza :) Lepo je met novo barvo :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?e to res nebi delovalo potem nebi ?la v to SNAGA Ljubljana, KOMUNALA Koper...

 

V podpisu pa je tudi ?e pogodba z LPP-jem.

 

Mislite da oni niso stestirali zadeve na vse mo?ne na?ine preden so se odlo?ili za to?

 

Tole bom jaz preveril preko informacij javnega zna?aja. Predvidevam da gre tako ali tako za javno naro?ilo, glede na to da je javni zavod. Ko bo odlo?itev o oddaji JN pravnomo?na, lahko to informacijo preverim.

 

lp

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

No tu sem dobil odgovor...

 

I am receiving a free sample of this product that I will test on my 1999 Toyota Tacoma PreRunner 4 cylinder A/T 2WD. I will post the results of what I find, good or bad. I will give it an unbiased test in my own vehicle driving as I normally do. I am now on the second tank of regular 87 octane Shell to get a baseline on what mileage this truck gets without any treatment which I will post here as soon as I finish the second tank. The truck has 125,000 miles on the odometer, and runs perfectly with the correct PSI in the tires and no A/C running. So this will be a good test. I will then test it with 3 tanks of fuel using the product and post the results here.

 

TEST OF This Product 2011

 

I received a free sample of Xtreme Fuel Treatment for testing purposes from a distributor wanting me to test it fairly. Here is the result of my test on a 1999 Toyota Tacoma PreRunner 2.7 Liter 4 cylinder with A/T and 124,000 miles on the odometer. Truck runs perfectly and was tuned up at 100,000 miles. Tires were at 32 psi and A/C was never run during this test.

 

Fuel Mileage 1999 Toyota

 

10 Tanks of Regular 87 octane Shell

 

Tank 1 without treatment = 19.5 mpg

Tank 2 without treatment = 20.3

Tank 3 without treatment = 20.8

Tank 4 with treatment 1/2 ounce = 16.9

Tank 5 with treatment 1/4 ounce = 17.4

Tank 6 with treatment 1/4 ounce = 19.4

Tank 7 with treatment 1/4 ounce = 20.0

Tank 8 with treatment 1/4 ounce = 19.0

Tank 9 with treatment 1/4 ounce = 20.1

Tank 10 with treatment 1/4 ounce = 19.8

 

As you can see in the beginning it actually hurt my mileage and then on the 3rd treatment I was getting basically what I was getting before I used this product. Notice the first treatment when my mileage dropped by almost 4 mpg over the previous test without the treatment. I tested this product honestly driving as I normally do about 75% city and 25% highway. I was not trying to get good mileage nor was I driving hard to hurt mileage. The bottom line is that the product does not work and in fact in the beginning it hurts your mileage. This product is a 100% total waste of money as I suspected but I was open minded and gave it a fair test. The results are here for all to see. No hype, no testimonial, and no bull. This is like all other products that make these claims. They simply do not work.

http://wiki.answers.com/Q/Does_Xtreme_Fuel...ase_MPG_in_cars

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

O?itno ste me tukaj vsi narobe razumeli. Vsi se nekaj razburjate in v?igate brez veze. Jaz sem vam hotel samo dobro. Hotel sem samo, da bi privar?evali kak?en euro pri gorivu v va?ih jeklenih konji?kih in ga raje porabili za ga?enje ?eje v RAVBAR-ju ali pri FURMAN-u. Res ne vem zakaj me vsi tako napadate, ko pa sem vam hotel samo dobro in pomagati.

 

Lep dan ?e naprej

Sokol

 

Brez zamere, ?e mo?no da privar?uje? kak euro na gorivu. Ampak kak?en je pa rezultat na dolgi rok?

 

Verjetno je res zgledalo da se vsi v?igajo in napadajo, ampak Jures, Jest in ostali so stari ma?ki avtomobilizma, tako da so verjetno le ?eleli opozoriti pred mo?nim nategom, vse nas ostale... (se spomnete Fuel Sharka?) Trenutno je na trgu ogromno stvari, kjer hitro nasede? da ti pomaga, vendar dolgoro?no uni?i motor, cene delov za MX-5ke pa segajo v nebo. Zato ?e vedno raje preberem in vpra?am ta forum za nasvet preden se ?esa lotim :)

 

lp

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.