Skoči na vsebino
Mazda CX-60
Napisano
pred 7 urami je Jest napisal:

Pomoje so v teh stevilkah tudi tisti salonski ali testni, ki jih imajo trgovci registrirane … in ce ima vsak trgovec po enega, je to ze polovica teh avtov … Dva ali trije so verjetno uvoznikovi namenjeni novinarjem… In mislim, da je se vedno vec takih, ki ne marajo elektrifikacije… in dizli imajo res odlicne lastnosti, kar se porabe tice… Se ena vecja runda bo verjetno proti koncu leta, ko pride se inline6 bencinar… 

Koliko je bilo pa še drugih modelov Mazd prodanih v enakem obdobju.. 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Z avta je v 1 uri zbledel lak
Napisano

Enako bledo barvo smo mi imeli na služ.avtih od magnetnih nalepk, ker nismo prej vedeli, da so barve na vodni osnovi občutljive na to. Pred tem nismo imeli s tem problemov! 

Tole ti bo rešil le kak strokovnjak ali izdelovalec barve, ki se v detajle spozna na te barve. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Bossek napisal:

Evo prilezel na 1/2 100k (50.000 km):

AIL4fc9DQoGHKWowDAA6xWhzutbQUlFw9BmmtGz6

 

Trenutno povprecna poraba je 6,78 l/100km.

Za AT odličen rezultat.....💪 Vse OK 🤔 Čez cca 3 tedne grem še jaz na 2.letni redni servis in hkrati na vpoklic ,ki ga imamo nekateri za cx 30......

A še komu ne odpre slik.....🤔

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Napisano
pred 6 urami je hermelin napisal:

Party pooper... Thx :D Torej una rdeča bo januarja iz garancije. Spet: a po preteku furate k pelkotu al ne? :D

 

 

Exactly. Ampak točno ta profil mi trenutno odgovarja: anemični econobox pri nižjih obratih, in zabavna zoomy zadeva pri 5k+. :D Pri 4k odreže? Torej dizl? :D 
 

 

No, to je to ja! Jasno ne do konca, potem bi pristali pri metalurgiji. :D 

A veš, da to je prva izbira bila! Verjamem, da tribatni heroj leti ko šus. Ampak ima dva velika problema. Najprej, premajhen je. Zahteva je, da lahko dva downhill bicikla spravim v avto in opremo za več kot mesec oz. enega nerazstavljenega. Hodiva kdaj po čudnih krajih in ni šans, da jih imava zunaj obešene. M6 je enkrat res po šivih pokala ampak se je izšlo. Na manjše ne upam. 😕 Drugi problem je pa, da punci ni interior všeč. :D :D Sicer pa hvala, podpišem! Sem imel že izbranega pa si premislil.

 

 

Si že moral počet to brez avta po preveč pirih, da je bil show... :D 

 

To se čisto strinjam. Moja 2.0 v hrib je precej polomija, tudi gear ratio je hecen, da v drugi so res visoki obrati, če se hočeš premaknit, v tretji moraš jit pa precej hitro, da ji ne zmanjka moči. Ampak tega se zavedam, noben normalen bencinar nima za burek v hrib. Nevem, če je povsod drugod ok, je to verjetno nekaj s čimer trenutno lahko shajam, hmm... Kar se zvoka tiče, je meni je za simple 4-bangerja tale 2.0 res pri srcu, poslušaj! 2019 je pa tule slišat bolj umetno. Ali ima fake noise speljan v kabino? Se da izklopit?

Ampak to, da je švoh (in v bistvu ekonomičen) pri nizkih obratih je ok! Imam kot sem rekel potovalni econo box in nekaj bolj zabavnega v enem, vsaj na papirju no... Se pa spet strinjam s tem, da bi bilo sprobat najboljše. Jaz lahko še tako theorycraftam tu na forumu, pa je vsest se edini pravi odgovor. Ampak na trgu g165 NI! V petek, če se izide grem še eno cd150 zapeljat in bi super bilo primerjat z bencinarjem. Poznaš/te kako dobro dušo iz ljubljane, ki bi si vzela 20 min zame? Se stuširam, obljubim. :D 

Sliši se res hudo. :D Me je firbec matral kakšni bi novi V6 bili, ki so jih napovedovali, potem pa vse padlo v vodo... Sej nekega dne, ko bom večji avto kupoval bom obsojen na avtomatika. Zato bi rad še par let se zabaval. :D 

 

Sej 184km je avtomatik, ne? Načeloma se dizlu tudi iz zelenih razlogov izogibam, ker je res polom že kako je po mestu hodit, ko ti sami traktorji okol smrdijo, rabi ga pa skoraj noben. Čeprav novi imajo toliko filtrov, da so najbrš čisto primerljivi bencinarjem... Kakorkoli, pustimo, to je druga tema. :D Vseeno, imaš prav, ne izključujem cd150, je pa malo verjetno, da bo to to.

 

Mamo veliko na pladnju, pa vseeno, je tista rdeča ok? Oprema, cena... Sem poskušal pregledati glede na dane nasvete na prejšnjih straneh in ne vidim kakega red flaga.

Iz Lj.in okolice jih veliko vozi tja na servis, kvalitetno in ugodno opravi svoje storitve. 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3
Napisano
pred 2 urama je Gregster napisal:

Ja, res je. Mam zrihtano. Šlo je cca.4,2. Je ravno med obema luknjicama na šipki. Hvala vsem👍

Lih na cca 10k.menjam.

Kaj si dal not,katero olje🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 49 minutami je MazdaBoy napisal:

Ne vem zakaj človek ne spusti ceno, če vidi, da avto ne gre, pa že eno leto ga prodaja. A ni boljš mal bule narest na tem avtu, pa se ga losat, že kje na drugem avtu pol not dobiš 🙂

Tako zatečenih avtov s takimi cenami bo vedno več, ker so bili nabavljeni, ko so bile cene v vzponu sedaj se pa cene umirjajo ali pa celo padajo... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 11 urami je sportman333 napisal:

bojda so šle "kao" vse zavarovalne premije za 20% gor, tako da ja....zavarovanje avta je kar drag špas :)

Seveda, saj morajo pokriti ispad od dodatnega zdr.zavarovanja...:nevem:

pred 11 urami je sportman333 napisal:

bojda so šle "kao" vse zavarovalne premije za 20% gor, tako da ja....zavarovanje avta je kar drag špas :)

Seveda, saj morajo pokriti ispad od dodatnega zdr.zavarovanja...:nevem:

pred 11 urami je sportman333 napisal:

bojda so šle "kao" vse zavarovalne premije za 20% gor, tako da ja....zavarovanje avta je kar drag špas :)

Seveda, saj morajo pokriti ispad od dodatnega zdr.zavarovanja...:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 5 urami je DonFelipe napisal:

Te potovalni računalniki so postali prevara. 

 

Se mi je prižgala rezerva v Opel Zafira A in sem imel ravno še po njegovem izračunu 50km, a sem obstal na 25km k sreči na črpalki. 

Opel ni avto kot copat ni čevelj... 😁

Ps ; hec.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Moj prvi avto
Napisano
pred 3 urami je x-layer napisal:

1. Yugo 60

?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3

2. Mazda 323 HB

?u=https%3A%2F%2Fs1.cdn.autoevolution.co

3. Mazda 323f

$_86.JPG

4. Mazda 6 GG

gg-976.jpg

5. Mazda 6 GH

i-mazda-6-kombi-gh-2-2-mzr-cd-180-km.jpg

Tudi midva sva enako začela... 😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Jest napisal:

Skocil sem na en poceni kofe ;) … 

Verjamem, ta danes je bil pa res poceni.... 😉

IMG_20230712_113402.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.