Skoči na vsebino

Jaz sicer ni?, je pa li?ar ?e mal posnel stvari :) Ter ugotovil precej stvari :ninja:

Je bila kar hudo prislonjena spredaj, tako da je bil odbija? ?e ?vasan skupaj, tudi nosilci so popokal...vse skupaj je bilo kar ?lampasto skupaj dano, tko da s tem bo po tem ko smo popravili elektriko to urejeno. :) Se pravi, vezna bo ravnana, nosilci, koloteki zamenjani, ker sploh niso bili originalni gor, nosilci lu?i bodo po?vasani pa vsa rja vse okol bolj ali manj odstranjena. :)

 

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba!
Napisano

Jaz sem imel zdej zadnjo turo preden sem ga dal barvati 6,8 l/100km...zgleda da se res da :) Je pa to tank z Lignana, se pravi mesto+regionalke+avtocesta brez strehe :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Li?anje
Napisano

Ah, bo kar Dobrova, ne Brezovica. Je razlika. Sledi Osnovni ?oli na hribu, zadaj je makadam pot in tam je on. Bodo vsi znali povedati...

 

Cena je visoka, je pa pob na mestu in po prvem vtisu, naredu tako kot se zagre.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4166619&show=1

 

Sel sem na ogled, in glede na to kar sem videl me zanima koliko mislite da je avto vreden.

 

Masina pusca olje, izgleda da pod glavo, in to kar dosti, vsi stirje diski in ploscice so cisto zanic, podvozje je zracno, pri pospesevanju gre avto v levo, pri zaviranju v desno, desna luc je iz nekega razloga nova, prednji odbijac je zelo porajsan in ima pocene nosilce, lucke za tablico so kar s silikonom noter prilimane ter neko hecno kitanje pod robom prtljaznih vrat na eni strani. Na avtu niso platisca kot v oglasu ampak neke lite kromirane feltne ki so tudi potrebne licanja, saj po porajsane po vseh robovih.

 

Jaz sem ocenjeval najmanj cca 1000? da bi se avto postimal, pa nevem ce bi bilo dost.

 

Ne vem ?e bi za 1000? popravil. Ma?ina je kar standard da pu??a, kot pri meni. Pa tu potem pride komplet menjava vseh gum in tega, ter bru?enje glave...

 

Mi je pa zanimivo da je notranjost od FL verzije, zunanjost pa ne. Zgleda je bil res zadet.

 

aja pa prodaja se ?e precej dolgo, ?e preden sem jzt svojo kupu :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Kokr kje, eni pofarbajo cel avto za 500? :P

 

Ja lej, jzt ti ga zastonj. Samo vemo kako potem to izpade. Kot na moji rumeni, k je lastnik pred Neykotom izumljal trivremenski taft pa kosmi?ev tok gor, da si lahko zajtrk naredi?. Malo denarja malo muzke.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Odbija? fake-300 eu

spredn lev blatnik tud ene 300 se mi zdi.

lu? leva- 480 eu

vezna stena cca 180 eu

airbag na volanu tud ene 400 vrjetn

pa ?e leva spredna roka zgleda fu?...170 eu..

 

ni tok mal kokr zgleda:)

 

pa cena se mi zdi kr fajn previsoka..:)

 

Se strinjam> Evo cene z ilmotorsporta :)

 

Odbija?: 270,66?

Blatnik: 183,86?

Koloteki: 30,64? (plastika) + 40,99? (kovinski del)

Lu?: 316,23?

Vezna: 187,99?

Airbag: 488,07?

Roka: 172,05? + 20? Nove pu?e=Vargalant

?migavec (?e jih nima): 22,96? (odbija?) + 35,50? (blatnik)

Prag: 152,73? (notranji) + 195,60? (zunanji)

Vrata: 428,82?

Feltna: (se mi zdi da ni original, sli?i mi na kak cheap msw) 100?

Guma: 2x50? (sm kar Federalke ra?unal) 100? + premonta?a 40?

 

2746,10? za dele + 39,00 ? za po?tnino, davek je ?e v?tet v ceno = 2825,10?

(?e sem prav zra?unal +/- gor in dol, ker ?migavce lahko da ima ?e stare, plastika od koloteka pa ni tok nujna, vpra?anje pa kaj je notri, ?e je ?e kak del zvit)

 

Potem pa ?e barvanje in kleparija, tukaj pa odvisno od tega kdo dela, bi rekel da okoli 1000??

 

Se pravi da prepla?a? avto, ?e ga kupi? za 3.333? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.