Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano

Na Mol in ini sigurno dobiš E10... 

Zato pa nam tako malo pije, vprašanje pa je kako dolgo bo ostal motor čist.... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 49 minutami je DonFelipe napisal:

Se opravičujem če sem v napačni temi, ampak zasledil sem omenjeno delovno vozilo. 

No problem....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj kupiti?
Napisano

Fantje, ni pomembno koliko plač je kaj bilo takrat, ampak koliko ti je od plače ostalo, da si lahko dal za avto..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Jaz osebno nobenega.

 

Gre pa za razliko al ti recimo vžge baterijo od e-bajka al pa od EV-ja. Pa čeprav je v obeh primerih možnost majhna, ampak če zagori je pa med njima velika razlika kaj lahko naredi večjo pizdarijo. Pa kljub temu baterijo od e-bajka polnim ločeno od vseh stvari na keramičnih ploščicah stran od gorljivih predmetov in to le takrat, ko sem nekje v bližini. Nikoli čez noč.

 

Če bi imel EV-ja bi polnil obvezno zunaj vsaj nekaj metrov stran od drugih vnetljivih stvari ali hiše. Jebat ga, še zmeri najbolj verjamem izreku:"better safe then sorry""

Ko si ravno omenil to glede polnjenja doma ti lako omenim, da poznam osebo, ki ima novo hišo s nadstreškom in ima avto - Teslo parkirano 10 m proč in pravi, nikoli ne veš-ziher je ziher.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj kupiti?
Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:

 

Saj to je OK… lahko ga verjetno že naročiš… za to pa je fajn, če veš ceno… ;)

Mačka v žaklju,ne kupim avta dokler se z njim ne peljem....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj kupiti?
Napisano
pred 5 minutami je Jest napisal:


Sj so že v ceniku… cena je podobna za enako opremo med G140 in X186…

Cena je avtov pa še ni... 🥴😵‍💫

Kaka logika.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je SpEkTr napisal:

Tisti ki imate recimo cx30 bencin, kakšni olje dajete notri, če ga kupite sami recimo? Gledam na autodoc pa neke blazne izbire ni?

Vzemi preverjeno Mazdino 5w-30 in si brez skrbi. Notri gre pa cca 4.3 litra 👍

"Molj1" olja glej na netu! 

IMG_20240806_153258.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 59 minutami je Slivka napisal:

 

Tu se pa povsem strinjam s teboj.

 

Rusi imajo en pregovor: "Ne glede na to, kaj nevesta govori, na poročno noč bo fukala." In glede na to, da v EU velja prepoved ICE vozil od leta 2030, ja, slej ko prej bomo vozili EVje. Pa čeprav nam ne bodo všeč. 

 

Razlika je samo v tem, da bomo nekateri odkrito povedali, da nam niso všeč, drugi se boste pa pretvarjali, da so vam všeč...

Saj nam bodo všeč, cenej morjo bit pa 1000km z enim tankom pa neuničljiva baterija pa....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 56 minutami je Slivka napisal:

Jaz sem se pa najbolj nasmejal, ko sem prebral, da je na prvem mestu Toyota, a nekatere najnovejše Toyote imajo motorje, menjalnike in ostalo tehnologijo od "Stellantisa"...

Od kje ti pa to.... 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano (urejeno)
PORTAL24.SI

Brez skrbi: To so avtomobilske znamke z najbolj zanesljivimi motorji ~ Portal24 Izpostavljeno

Najprej sem se nasmejal, ko sem videl na 5 mestu Ford 🫣😂🤣 v nadeljevanju pa zjokal, ker ni nikjer Mazde.... 🥴😉

Skupno vsem na prvih mestih pa je velika kubikatura motorjev, zato pa sedaj Mazda na polno dela na tem..... :bravo:

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.