Skoči na vsebino
Mazda CX-60
Napisano
pred 48 minutami je Boss napisal:

Sej k se bo prodajal ne bo mel 300kkm 😜 tko da brez skrbi.

Brez skrbi,da bo imel in tisti,ki ga bo vozil bo še 100kkm lahko brez večjih stroškov vozil....💪😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 8 urami je MazdaBoy napisal:

@Bini že kej razmišljaš, da bi menju? Te mika kej? 😉

Kje pa, niti malo..... 🤗😉

Imam praktično nov avto s 15kkm😊😉

Dobim pa v torek ali sredo nov- novejši službeni avto.... 🤗

Citronček star dobra 3 leta gre v prodajo s 300kkm pa se še kjub temu dobro vrti.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Za moje pojme brez vezna stvar. Če gledaš na cesto, kar moraš, je to poneumljanje ljudi. 

Jaz vozim avto, ne avto mene. Se pa vozim z avtom. 

Mislim enako a včasih ti lahko pride tudi kaj prav od teh asistenčnih sistemov.... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 2 urama je vzupan3 napisal:

Jaz sem zadnjič vozil avto z "lane assist" in sem imel res slab občutek, ko me je avto popravljal. Dejansko se boriš proti avtu 🤪

Nočem bit hudoben ampak tole moti predvsem tiste,ki vozijo skoraj po bankini in preveč po sredinski črti pa povrhu še brez žmigavca....:nevem:

Čez nekaj časa ti pa še rukne ono na displej "čas je za koffe"ker misli avto, da se ti drema.....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda Cx-5 facelift
Napisano

Jaz mislim, da bo počasi izumrla... 😔  Jaz razmišljam, če se cx-30 za cca10cm raztegne na račun prtljažnika imajo pokrit ves segment crossoverjev od tu naprej. Tako, da nima smisla rinat še nekaj vmes. Poleg tega je pa še zunaj tudi cx50, ki lahko  pride na naš trg.... Že takrat se je ugibalo, če ni to naslednica CX5..... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 7 urami je Boss napisal:

Verjemi, da razlog 20-30% ne bo igral glavne vlogo. 🤪

Verjamem. 😬

Verjemi pa, da za nas skromne, manj plačane in kmalu penzioniste bo 20-30%manj za nakup el.avta ogromno denarja.... :nevem:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Fumanču Brajdić - hmmm ne zveni zelo izmišljeno.:hudicek:

 

Kolk mal je treba, da se človek proda ... 20-30% 😜

Komaj čakam tvoj izgovor zakaj boš kupil Korejski ali Kitajski avto ne pa Japonski.....🤔😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 20 urami je Boss napisal:

Aha do 3000 obratov je v vseh delih obratov moč 1.2 mlinčka višja kot pri skyactivX in tudi pri 2.5 SkyactivG. Pri atmosferskih Mazdah je pač treba v obrate ni druge. Sej ne rećem se lepo peljeta tudi pri nižjih, ampak, ko je treba pospešit pa ni druge kot dvignit obrate.

 

Tako je dejstvo in zato bodo turbaki vedno delovali bolj prepričljivo pri nižjih obratih. Električarji pa recimo seveda seveda še mnogo bolj saj je ves navor takoj na voljo.

Točno tako 1,2, gas do daske in je stotka tu.... :jupiii:

Seveda, če to potrebuješ..... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
Pred eno uro je dvorjan napisal:

No, jaz sem pa imel prejšnji teden 3 dni na testu električni avto. Eden najugodnejših na trgu z 200+ konji. Zadnji pogon. In čeprav je 90 % časa (beri: voženj) deževalo, sem večinoma užival. Nad pospeški, tudi lega je za električarja nadpovprečna (bil je obut v Continentalove copate). Me je pa jezila programska oprema, saj več stvari ni delalo, kot bi moralo. Tudi zato, ker avto ni bil posodobljen na zadnjo različico (sram naj bo prodajalce, sami sebi odganjajo stranke). In potem imaš take idiotizme, da radio neha delati, ko greš prek Trojan, sistem za vožnjo znotraj voznega pasu cukne kot ornk dec (še mene prestraši, si ne predstavljam, kaj doživijo voznice) ... S polnjenjem nisem imel nobenih preglavic, je bilo vzorno hitro (100+ KW na DC-polnilnicah). Doseg ob "moški vožnji" in precej avtoceste: 300 km namesto deklariranih 435. To je realnost. Po omejitvah in z manj avtocestami bi se verjetno lahko spogledoval s 400 km dosega, v tem pogledu je relativno varčen.

 

Najhujši občutek pa je bil ob vrnitvi. Ko sem se po treh dneh usedel v svojega 2,5l bencinarja, sem prvih 500 m gledal, če mi slučajno drži ročna ali pa so zapikale bremze. "Nobenega pospeška" ...

Kateri avto je to.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je ignacij napisal:

Pa čaki mal, 2.0l, 186km z neko novo tehnologijo, ki presega meja klasicnega atmosferca bi pa ja pričakoval da povozi 1,2l mlincek.

Najprej poglej koliko ima kateri do 100 in boš ugotovil, da je samo občutek tak, ker v CX-30 manj rohni in bolj enakomerno pospešuje.... 😊

1.2-308 pa od začetka butne potem mu pa zmanjka.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je ignacij napisal:

Stvar izbire. Če imam možnost raje kupim 1-2 leti star avto, ko vrednost najbolj pade in prišparam 20% vrednosti. Npr. svojo M6 sem iz Nemcije pripeljal ko je bila stara 2 leti za 21k, nova pa je bila 36k.

Če imaš možnost......🤔👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 18 minutami je ignacij napisal:

Jaz pa ne kupim avta če mi barva ni všeč. Raje čakam ali pa ne kupim.

Zaradi tega in še kaj kupim vedno nov avto,da mi ni kasneje žaw.....😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Volume napisal:

Evo še moje izkušnje. Leto in pol sem imel X motor....tisto na netu  Polymetal grey. Osebno bi še enkrat vzel 186 konjičkov, nikoli ne rečeš to je pa preveč,  ravno obratno😂😂😂 težav z motorjem nisem imel. Poraba je lahko varčna in po omejitvah, v mestu pa je druga pesem, razumljivo.

Razmišljam pa zakaj Mazda ne loči višji nivo opreme tudi po zunanjem izgledu, kot s-line pri audiju in podobnih. Na daleč opaziš samo navadne rumene luči ali pa led😵

 

Tisto keyless pa sem takoj izklopil in mel samo na kljuki fizično odklepanje/ zaklepanje. 

Saj ima X varjanta večje rore zadaj... 🤗😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je ignacij napisal:

Sem že gledal, pri nas ne dobiš X belega avtomatika s pošteno opremo.... lahk sam Nemčijo gledam. No ima pa še eno idejo DS 3 crossbacka 130KM. Samo gledam pri nas je DS sedaj ločen od Citroena in imajo v Ljubljani salon. Neki me glih ne vleče, čeprav avto na uč ni slab. Gledam ta Citroen forum, čist neaktivni, nobene pametne informacije ne najdeš.

Če vas X motor skrbi naj kupi e-skyactive 150, s katerim bo tudi zadovoljna.👍122 pa ni za njo,ker je navajena na 130 konjev in lahek avto! Bo sigurno razočarana,razen če se vozi samo s prometnem tokom in ne prehiteva......Na probo naj gre pa bo ugotovila kaj je za njo!

Jaz sem zelo zadovoljen z X motorjem a nimam veliko km tako,da ne vem koliko je trpežen ta motor.....:nevem:

Veliko sreče pri nakupu.....👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Super, meni se trenutno vrti okoli 6/100km-na cel tank.... 🤗

Eni bodo zdaj celo začeli verjeti, da je CX-30 TOP avto..... :nevem:

Ps; premium.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.