Skoči na vsebino
Mazda CX-60
Napisano
pred 50 minutami je ignacij napisal:

UK Autocar review iz revije. Konkretna analiza. So pa izredno slabo ocenili vzmetenje. Res se jim ni posrečilo.

Screenshot_20230517_165659_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165705_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165711_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165716_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165722_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165728_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165734_Facebook.jpg

Screenshot_20230517_165740_Facebook.jpg

Lepota danes žaw ni vse..... 😔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

A pred tvojim avtom je stal varnostnik, da si se razkužil in še z vlažnimi rokami sedel v avto. Kaj vse ne bom še prebral. Lepa 🤣

 

Drugač pa ne... nič kej dosti nisem nikjer klecnil pa sem kljub temu preživel. Zanimivo a ne. 😜

Zdaj pa samo še reci,da se tudi umival nisi....😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je ignacij napisal:

Hmm, moj je po 80k uporabe kot nov. To je res čudno enim se znucajo, drugim ne. Enkrat sem bral, da naj bi na obrabo vplivalo znojenje rok oz. snovi ki jih oddajamo. Verjetno je to bolj mit, sam mogoce pa je nekaj na tem.

Veš za ene roke je kramp pa lopata za druge pa volan in balanca....😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 36 minutami je MazdaBoy napisal:

😂 pa nisem jaz menju svojga premium audija za passata 🤦‍♂️Sej ne, da passat ni ok, sam je audi čist kul 😉

Wv koncern Boy...😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 8 urami je SeekK napisal:

Aha ja tu priznam malo kalkulacije, vzel sem brez navedene oznake XL, je imela samo FP naveden. Mi je bilo čudno, da bi ravno oni imeli verzijo gume brez XL, k jo na nobeni drugi strani ne morš kupt v tej dimenziji...in guma dejansko je XL...

 

To bi pa imel kot grajo, da je malo zmede na spletni strani...

 

 

Važno, da si dobil boljšo kot pa slabšo oziroma mehkejšo gumo... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 5 urami je MazdaBoy napisal:

 Vzel passata, karavan, l.2019, 2.0, 150 KM, ročni menjanik.... 🙂

Čestitam,zdaj si pa "WV Boy"....😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Bemtiš, jaz tudi ne pritiskam tistega gumba za klimo. Na skoraj 1000 metrov nad morjem je enostavno vedno ugasnjena...

 

Mogoče bi si moral nastavit kakšen opomnik, da me spomne enkrat na mesec, da jo vžgem. Tako, kot imajo sodobni avti 'lučko za servis'...

.... sodobni dizli.... 😁😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 27 minutami je SpEkTr napisal:

Ma ne, to seveda spet ne. Je pa res da je nimam vedno vzgane za brez veze, če ne drugega precej izsuši zrak in če sem dolgo notri me začne grlo pečt recimo..
 

V avtu je ponavadi večji problem vlaga kot pa suhi zrak....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano

Meni dela super,do zadnjega dela avta ne zaklene,tako da lahko kamot odprem prtljažnik.....👌👍

Mogoče je 6tka ptrdolga.....😁😉

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Slivka napisal:

 

Glede na to, kako so novi avti sestavljeni, boš po petih letih menjal kar vse komplet oz. s pet let starim avtom ne boš šel tako daleč, da bi rabil navigacijo... Sploh, ko bodo vsi električni...

Si morda pozabil, da imamo eni PREMIUM avteke..... 😁😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Screenshot_2023-05-02-07-15-50-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

IMG_20230502_072458.jpg

IMG_20230502_072607.jpg

IMG_20230502_072529.jpg

 

Tale "kitajc" bo pa dal popra Tesli in ostalim električarjem. 😊 Cena se začne že pri 45000€,najmočnej#a različica ima domet nad 1000 kilometrov. Tega imel bi tudi jaz. 😊

Točno tako, zato pa Tesla že ceni svojo paleto.... 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Napisano
pred 1 uro je hermelin napisal:

Dobro vedet, hvala! Ampak verjetno tako ali tako nebom kupil 2020+. Vseeno, ali to pomeni drzati volan, ali je touch sensitive? Zame je problem, ko ure in ure drzim volan in od tresljajev zacnejo zapestja boleti. Sem upal, da bi mi to dalo opcijo se spociti na avtocesti.

Koliko km pa delaš,da tako roke bolijo....🤔

Se tole čita kot bi se vozil s kolesom po makadamu.....😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je NevLado napisal:

Je pa še vseen ful huda, sej vidš da ma "racing stripe" ob strani

Dokler stoji pod streho....😁 😊😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 3 urami je ignacij napisal:

No moj primer je 30km vsak dan v sluzbo in 30 nazaj, pa dnevne zadeve, pa enkrat tedensko kaksna relacija. A je to primerno al premalo, pa pustimo koliko goriva prisparam ker to ni bistvo.

 

Gledam PHEV in dizla, pa seveda me zanima bodoci bencinar. Pri PHEV me skrbi kaj bo z baterijo in vrednostjo vozila čez par let, pri dizlu pa dizelski problemi. Predvidevam da bo verjetno bencinar se najbolj izbira, sam trenutno še ne vem.

 

Zbiram informacije da se bom pravilno odločil.

To je OK....👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Prejle sem se peljal iz Kranja domov, pa je bila prazna ravnina in sem malo "pohodil" gas... Najprej sem zmanjsal na cca. 60 km/h, potem pa pospesil do cca 110 km/h (ja vem... prehitro :D ... ) ... Kameri malo zaostaja prikaz hitrosti po GPS-u ... 

 

 

 

Daj si duška,sa imaš dobro konjenico pod havbo.....🍀😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je Liuch napisal:

Če bi bila samo ena, bi še razumel ...ajd se naredi. Glede na to, da je bila na vseh 4 predvidevam, da je tole popal gor na kar lep kup. To potem ni več smola ampak ornk šlamparija. Me čudi, da ni kakšne kontrole. Ker je koda tudi na pnevmatiki. 

Malo sumim,da je to bolj namerno kot naključno,da se znebijo starega modela. Jaz bi zahteval sorazmerni delež denarja nazaj glede razliko v ceni..... :nevem: Ta guma je tako ali tako odlična....👍😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.