Skoči na vsebino
Letne gume 2010
Napisano

Sem jih imel in so za moje pojme bolj za "lahke" avte do max 1 tone in presek do max 50(sam sem uporabljal 40), kar je te?je in "vi?je" je bolj za en q....

Dr?ijo pa se kot klop, samo jih po cca 20 kkm NI ve?.

 

 

Katere bi pa sedaj pripor?al za novo M3? Re?mo da je va?en tud videz....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne gume 2010
Napisano

Eno vpra?anje: Ali je res, da na novih avtih, proizvajalec namontira gume II klase, pa ?eprav gre za isto znamko in model, ki jih lahko kupi? v trgovini in ki naj bi bile bolj?e kvalitete in se z njimi da prevozit ve? km?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

chrom ogledala M6
Napisano

Jas ih imam naro?ene na novi M3. Sem tak?no videl ?e v ?ivo, pa zgleda kr dobro-mal razbije ?rno monotonost (?e je seveda avto ?rn) in da mal ?portnega navdiha, vsaj zame. Sam je pa tud kriza, ko sije sonce in ti tak?en pripelje nasproti, se ti zable?ći ko 100 matr ?zmeden? .

 

Je pa res stvar okusa in odvisno na kateri avto pa?e in na kateri ne....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vgradnja navigacije
Napisano

Ja, sej sem bral tiste topice pa vseeno nisem ?ist po?tekal kaj je najbolj?e..

 

Rabim navigacijo (vseeno kak?no in od koga), videl sem neke slike mazde 6, kjer je na armaturki v predalu za rokovice navigacija (predal je bil seveda odprt), pa me zanima kako je s tem.

Druga varijanta pa je (kot razumem), da kupim Garmina, ga prilepim na ?ipo in je to-to.. Kako pa to izgleda, kolegi pravijo da je dost "?e?ko" pa tudi ?ipa je kar precej pod kotom..

 

?e vam ni odve?, kaj mi priporo?ate?

 

Thx

 

p.s. aja, pa ?e to: rabim tudi zadnje parkirne senzorje (majhna parkiri??a med bloki) in pa kak set za prostoro?no telefoniranje.. Pri Garminih sem videl, da imajo Bluetooth povezavo, tako da s tem potem lahko ?e prostoro?no telefonira?.

 

p.p.s. nisem najbolj tehni?en tip, potem pa je takole :blush:

 

Imam Garmina, ki ima modri zob in deluje kot prostoro?na naprava za telefoniranje. To sem sprobal, vendar se zadeva ne obnese najbolj (?umi, odmevi,...). Ima pa moj garmin ?e dodaten priklop za mikrofon (stane cca 16?), vendar te varjante nisem sprobal. Dobra stvar garmina je tudi to, ?e ga uporablja? za prostoro?no telefoniranje, ima? na njemu tudi tel.imenik od telefona in z njega lahko po?ilja? in sprejma? sms-e (+ musko lahko predvaja? na radiu, ?e ima? FM funkcijo na garminu ali preko kabla).

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda3 2.0gt
Napisano

Tud na moji 3-ki ( dec.2004, 1.6 TE, 5v, 67k km), ki jo bom imel ?e kak?en mesec dokler ne pride nova, nisem imel nobenih problemov, niti z rjo niti s kak?nimi drugimi tehni?nimi te?avami-samo redni servis in bencin :rispekt: . Edino kar sem zamenjal, sta bili 2 ?arnici-eno zamenjal pred dobrim mesecem. Avto je brez ?ri?kov, res pa je da je malo tr?i.

 

Niso pa me poklicali za za??ito proti rjavenju, pa sem 1.lastnik.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

serviserji-šalabajzerji
Napisano

Eno vpra?anje. Zakaj bi bil ?erbinek slab servis? Res do sedaj na M3 nisem imel nobene okvare (l.dec 2004, 67k km). Servis so vedno naredili ok in zadnji je bil v novembru na 64k km v vi?ini 208? in nekaj centov. Ko jih pokli?em za servis, so vljudni in mi zrihtajo tudi ?eljeni termin in uro, ker sem iz SG-ja. Tudi sedaj ko sem naro?il novo M3, so mi dali cca 1200? popusta+ zimske gume, srebrna ogledala,.....

 

Prosil bi za va?e izku?nje, saj cela na?a dru?ina (M2, M3 in M6) servisiramo tam ?e cca 7 let in brez pripomb (po naravi sem ?e kar kriti?en do servisov in prodajalcev, ?e niso usposobljeni, kar jim tudi povem).

 

Res me zanima kaj bi bilo pri njih narobe?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.