Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano

Dobrodošel na M.forumu👍

Zakaj si se pa za ta avto odločil, če ni skrivnost In srečno vožnjo ti želim..... 💪

Precej je moji podobna.... 😂👌

 

 

 

IMG_20210826_153953~2.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Shrek napisal:

Tudi mehanik pod kozolcem vidi marsikaj...al pa ne 🤣

Res je ampak za Japonca šravfa jih ni tako veliko, saj vidiš, da še na uradnih servisih ne znajo vsi vsega šravfat..... :nevem:

pred 15 urami je Gregster napisal:

Sej vem ja. Jes tud še vozim na uraden servis ampak samo še 1x. Konec garancije. Po tem bom pa kr k mehaniku zavil😁. Sem pa že razmišljal, da bi kr sam poservisiral, ker imam kanal ampak sem idejo kmalu opustil in dam raje cca.100 € ali pa še to ne in je to to.

Kaj nimaš 18 letnik? Stara bo 5let in zaradi garancije letos ne rabiš več hodit na servis, ker ti poteče, razen asistence... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Zadnje luči ...

Zgoraj cx 30,

Spodaj Ferrari 458,

Meni so lepše od cx30. 😊

IMG_20230301_130146.jpg

Res je ampak škoda,da ni še avto lepši....😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 10 urami je Jest napisal:
WWW.RTVSLO.SI

Za liter 95-oktanskega bencina bo treba od polnoči zunaj avtocestnega omrežja odšteti 1,359 evra, kar je 0,4 centa več kot v preteklih 14 dneh. Regulirana cena litra dizla po...

 

Zadnji cajt, da se cene bencin vs disel malo zbližajo, ker dizlaši že  nekaj časa točijo solze.... :hohoho:👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 9 urami je godlike napisal:

Samo ne k Ferku.

Tam sem se jaz zaklal z vodjo servisa. Alex je še hujši primer in bo še prej....

Štajerska se ne začne v MB ampak od Trojan naprej.... 😉@Alex dobro ve kam hodim jaz in še nekaj forumašev na servis.... 👍 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 4 urami je Gelipter napisal:

Ej..Alex to za servis 

Je CELA JEBA..neodgovorno😉.jaz ima tudi zdaj prvi servis za mojo CX30 X motor ..razmišljam kom ??? Če ne bom peljal tam ko je Bini..👌😉😁 pa lp

Ja, pa pridi na kak izlet še mimo grede knam na štajersko....👍😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Danes sem imel prvi redni servis na moji CX 30 v BTC Ljubljana. Pa j**o tak servis, ko ti ne  upošteva mojega dobropisa za prvi zastonj servis, ki so mi ga dali ob nakupu avta 😡 Da je sedaj drugi lastnik in je ta papir predmeten.Wtf? Ko se naredil malo štale v salonu je na srečo prišel mimo model, ko je slišal prepiranje, ki mi je prodal cx30 . Nato se je on "izpogajal", da so mi priznali 30% popusta. Tako sem moral plačati, samo olje in filter in njihovo brezvezno nalivanje vetrixa 180€. Pa koliko je polna cena tega prvega servisa? Ne vidijo me več tam. 

Pa drugič obvezno prinesem svoje olje. 

Uf, kako so mi dvignili pritisk. Pa vsaj avto bi mi lahko oprali za to "znižano" ceno. 

 

Sem na vodi čutil,da se tole s tabo in BTC servisom ne bo gladko izšlo....:wub:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Tako kot praviš, zato pa eni ne kupujemo nič kar ni vsaj v top 5-6 pnevmatik na testih. Jebat ga, ne bi si rad kdaj očital, da me je ohernost "pokopala". Pa s tem ne ciljam na nobenega, vsak se sam odloči kako in kaj in vsak ima takšne ali drugačne prioritete.

Mal čudna izjava za gorenjca .... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano

Sploh ni tako velika,če jo pravilno - normalno gledaš.....😊

Ta tvoj zorni kot na sliki je po tistem,ko te podre......😊

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Ko pogledaš ta test dobiš približno orentacijo katere gume so med boljšimi in se mogoče lažje odločiš,ko zraven pogledaš še ceno.....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Za to ceno so Nexenke res ok.👍 Jaz bom zaenkrat zradiro Bridgestonke potem mi pa boste Nexenovci povedali izkušnje in vtise s to gumo.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 3 urami je NevLado napisal:

Ej, sem gruntal - ampak 144 eur je en kos (https://www.liderpnevmatik.si/avto-pnevmatike/falken/azenis-fk520/225-45-zr19-96y-1363744, nexenka pa 87 eur (https://www.liderpnevmatik.si/avto-pnevmatike/nexen/n-fera-su4/225-45-zr19-96w-1252024)

 

 

 

A je res toliko boljša za to razliko v ceni?? 40%!!!! https://www.tyrereviews.com/Tyre/Nexen/N-Fera-SU4.htm

 

Jaz sem ravnokar na liderju naročil nexenke.

Sepravi enake kot @SpEkTr

Do Continentalke je še pa nekaj več razlike....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.