Skoči na vsebino
Gume
Napisano
pred 57 minutami je NevLado napisal:

Kleber imaš še “nove”, to je verjetno fora

Ne Kleberce so dve zime vožene. 7kkm Sava pa to zimo in imajo cca 30kkm za sabo z dovolj profila.... 👍

V prejšnjem postu se hotel samo povedat to kar smo že ugotovili nekateri tukaj, da so Sava zimske za en drek za mokro cesto, za po snegu pa odlične.... 👍

Celoletne gume so pa namenjene zmernemu podnebju in niso primerne za tukajšne razmere, o tem veliko piše po netu! Jaz jih nebi nikoli kupil razen da jih še zelo, zelo izboljšajo! 👍

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Evo, danes je bila pa cesta idealna za drsalno tehniko.... 😊Ko sem zjutraj vozil s službenem avtom na zimskih Sava hp2 je ASR imel res veliko dela in sem z normalno vožnjo po žofnati cesti imel kar čuden občutek in veliko dela.... 🙃

Za foro sem menjal avto in peljal 10km po isti cesti v enakih razmerah (hladen asfalt na senčnih legah in hkrati topel zrak 7st. kar dela kondenz na cesti) Bil sem navdušen nad vožnjo s Klebercami Krisalp HP3, ker niso nič drsele, ASR se niti enkrat ni prižgal.... :jupiii: Lahko da je tudi razlika med citrončkom in mojo premijo CX-30.... :rolleyes:

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 33 minutami je SpEkTr napisal:

Evo gume prišle, prevzel jih je sicer oče, ampak kot pravi sta dve gumi 43/22 dve pa 44/22, kar je za moje pojme čisto super :)

Ravno prav sveže-starane.... 😊👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 8 minutami je NevLado napisal:

Ne, nisi me zastopu. Hočem ti povedat da vsi te testi govorijo kako je Bridgestone T005 oh in sploh zakon top 3 guma - v praksi lahko pa vsi iz foruma s to gumo povemo neki čez njo. In se bojim, kakšna je potem šele guma ki je na deset mestu ali še nižje v lestvici, če je že ta "top guma" tak šrot.

Ta guma ni tako slaba samo robe pobira... 🥴 To so testi novih gum in ne mnenje uporabnikov👍 Zato pa smo tukaj in si pomagamo pri nasvetih in izbiri gum.... 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 17 minutami je NevLado napisal:
TESTPNEVMATIK.SI

225/45 R19 preskusi pnevmatik, pregledi, pregledi na trgu, pregledi uporabnikov in cene

 

 

Turanza T005 je tukaj druga najboljša guma :lol:

Odvisno od dimenzije gume ni pa cenovno tako ugodna, jaz jo nebi izbral zaradi že znanih težav.... 😟

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 sedan
Napisano
pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Sori ja, narobe sem se izrazu, tanjši sem mel v mislih.👍

 Sori ja, narobe sem se izrazu, tanjši sem mel v mislih.👍

Enak je kot v 3ki....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 sedan
Napisano
pred 32 minutami je Gregster napisal:

Sam je pa M3 bistveno lepša kot cx30. 

Meni sta obe lepi a si moraš nekako izbrati eno izmed teh dveh lepotic na podlagi osebnih prioritet,da si na koncu zadovoljen.....:ouje:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 57 minutami je SpEkTr napisal:

Zgleda da so gume kot sir in vino - starejše so, dražje so :) Očitno gre za kvalitetno staranje :)

 

image.png

Ne vem kaj te muči🤔izberi gumo in poglej kdo med vsemi ima najcenejšo in jo kupiš....👍

Sedaj je zadnji čas za nakup,saj vidiš že sam,da cene bliskovito naraščajo.....:aaaaa:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

A je to normalno, CX-60, 11.500 km, pa ima voznikov sedež že raztegnjeno-zmečkano usnje (vidne vdolbine)? Za primerjavo usnjen sedež CX-5 letnik 2016 s 320.000 km. 

 

image.png

 

image.png

Se vidi,da ni tako premijski kot CX-30......😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 3 urami je Martin Cufer napisal:

Jst bom letos vrgu gor te Atlas Sport Green 2 . Po review-jih zelo uredu guma za ta denar.Tud fotr jih je vozil enkrat na svojem avtu in je reku,da je bil z njimi zadovoljen. 

Za ta denar sigurno.... 👌

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Skladiščno mesto novih Mazd - Kajuhova, Ljubljana
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Alex napisal:

V bistvu je bila mazda vedno bolj eksotika in bolj proti repu prodaje. Avtohiše propadajo že od prej (v Kopru obstajajo samo še štiri, vse ostalo je prevzel avtoplus) in tudi v avtoplusu je postala  mazda  bolj obrobna znamka. 

Vse ta boljše mehanike so iz Mazdine delavnice  prekvalificirali, da sedaj popravljajo skoraj izključno le mercedese. Tisti res najboljši so pa odšli na svoje. Tudi prodaja mazd je tukaj bolj boga, ker nimajo kaj prodajati. Zato pa sem moral sam po avto v avtosalon v Ljubljano. In glej ga zlomka, tudi tam propade. 🙄

Sem bil v obdobju 15let parkrat v BTC, ker se nisem imel kam dat pa sem dobil en čuden filing, da to ni to. Eh sem tako že parkrat o tem pisal in so eni ful zagovarjali in hvalili ta BTC zdaj pa vidijo kako to gre.... :danzoman:

Izgovori o vodstvu ni na mestu, če ti prodaja ne laufa. 😟Je pa odnos do "vsakega" kupca  pomemben in ne samo do kolegov ter poznanih starih strank.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 5 minutami je Boss napisal:

 

 

Ne štekam glih... nad dizlom se zgražate in zabavljate nad vzdržljivostjo pa kr lepo delajo tud 350kkm in več tukaj jih pa še 250kkm ni pa je že cmok v grlu.

Zato pa ima tako ugodno ceno..... :nevem:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano (urejeno)
pred 21 minutami je scania napisal:

Lepi kilometri, in po moje realni 🙂

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Takumi Plus-MAX OPREMA-SLO, letnik:2018,16900 EUR :: www.Avto.net ::

 

Uf, kilometri so pa dizelski, kar dost jih ima.... 🤔Slej ko prej se bodo začeli stroški....:nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 sedan
Napisano
pred 3 urami je dvorjan napisal:

Ja, samo taka je potem že 33.290€ ... Za ta denar moraš biti pa res zaljubljen vanjo ...

Če greš na konfigurator te pride malo čez 29 k brez popusta.....😉

Screenshot_20230213-150653~2.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 sedan
Napisano
pred 2 urama je dvorjan napisal:

Ja, samo taka je potem že 33.290€ ... Za ta denar moraš biti pa res zaljubljen vanjo ...

Vem ja, moj drugi izbor bi bila,če nebi bilo CX-30 "PREMIUM"...:bravo: 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 sedan
Napisano
pred 35 minutami je dvorjan napisal:

Ker ste na trojko, sploh limuzinsko, že skoraj pozabili ... Malo osvežitvenega branja:

 

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Ko se pri Mazdi odločite za Mazdo3 in na ceniku ne doplačate ničesar, dobite takšen avtomobil, osnovo. Pa gre res zgolj za štiri kolesa, štiri...

 

Meni osebno je lepša kot 5 vratna,samo mašinsko siva in z X motorjem bi mogla bit....😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.