Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Evo, potrjeno, da je cx30 dovolj velika (seveda z 480 litrskim thuletom na strehi) za štiričlansko familijo (štirje odrasli) za it na smučanje. Sem se bal, da ne bom vsega stlačil noter, a gre lepo. Tudi vse prelaze in druge visoke hribe z lahkoto preleze.povptečna poraba do canazei je bila 7 l/100.

Zelo v redu glede na težo (natovorjenosti) in kakšna je cesta, ko se avtocesta konča.

Sem pa preklopil ogledala. 😬

Avto je stal zunaj na - 22 °C dve noči. 

Moram potem malo zalaufati motor, da vidim, ali se bodo ogledala odprla. 😊

.... Vžgal je iz prve kot, da smo na obali. 😊 V bistvu je bila poraba 6.9.. 

IMG_20230210_165825.jpg

Bombastično....😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 50 minutami je Alex napisal:

Enako. Zadnjič sem se ustavil in pogledal, če je vse v redu z gumami. 

Vse "plava" da je hudič. Vem, da moje 19"z gumami 245 popijejo kak deci več a vožnja je kot dan in noč. Ni, še kakšen mesec bomo potrpeli.😊

Zakaj je treba trpet.... 🤔😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 28 minutami je Boss napisal:

Pa tolk majo nekateri za povedat čez Mazdo... V bistvu bi bil pa kle gor en živ dolgčas glede servisiranja Mazd, če se ne bi pogovarjali o praktično vsemu.

Še dobro,da delajo dizle....😁🤭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 2 urama je NevLado napisal:

Živ bog ne rabi 20", večja poraba, dražja guma, težji pospeški.....

Pri 55k€ pa res ne gledaš na porabo,gume itd, ampak na perfektnost takega avta za tak denar....🤗

pred 2 urama je NevLado napisal:

Živ bog ne rabi 20", večja poraba, dražja guma, težji pospeški.....

Pri 55k€ pa res ne gledaš na porabo,gume itd, ampak na perfektnost takega avta za tak denar....🤗

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 3 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Čaki, to so zimske, počakaj do marca ko nastopi na 22tkah 😆

Mogoče, ampak ta je na original felgah s to opremo... :nevem:

Ne zgleda glih neki, 20"ke bi ble ravno prav za tak avto.... 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 59 minutami je NevLado napisal:

Ja, ampak kje pa to piše, da imam lahko višje številke? Sem bolj pikolovski človek :D 

Evo,to je to......

Screenshot_20230208-224645~2.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 58 minutami je NevLado napisal:

Jaz sem vzel enkrat Nexenke zimske (sicer za ne-mazda dimenzijo), prišlo čez 3 dni bp, frišne, najcenejše daleč naokrog.

 

Gre se za to kar sem že razlagal, da je na liderju ubistvu avtomatska borza - glede na porast in dobavo ti oni prilagajajo ceno. Danes je lahko tale falken guma 144,48, jutri bo mogoče že 150, če bomo fejst klikal :D

 

Mene zanima če ima kdo pri roki kak zakonik, kako je s hitrostnimi razredi in indeksom teže. Namreč tele falken imajo 96Y, cena mi je zelo ugodna, homolomo ima 92W, jaz bi jih kar vzel.

Kupi,boš zadovoljen....👍 Na 3ki sem imel zimske in so še zdaj v funkciji in so top....😉

XL so bolj trde a je garant,da ti robove ne bo pobralo....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 20 minutami je Janez007 napisal:

 

Zato, ker gre za odgovornost lastnika. Je preveč težko?

 

Ne razumem, da nekdo, ki naj bi bil sposoben vozit po naših cestah, ni sposoben prebrat nekaj črk in številk iz svoje tablice ali prometne in potem natisnjenih na računu še enkrat preverit. 🤔 In taki se ponavadi "spoznajo na vse" in vejo vse rešitve, od politike, zdravstva, naravovarstva, energetike,  ...

Jaz vem kako je to sedaj,napisal sem kako bi moralo biti...👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Rjavenje novih (novejsih) mazd
Napisano
pred 4 urami je Gregster napisal:

Jaz sem leto dni nazaj dal podobno zaščito pri tri krone. Ko sem imel prvi tehnični spomladi se je mojster, ko je pregledoval podvozje kar malo šokiran čudil in iz kanala zakričal, da ne more verjet, da je Mazda brez rje in me hvalil, da je kaj. Rekel je, da je videl Mazde rjave po podvozju že pri 2h, 3h letih pa sem po tem tudi sam skoraj zakričal, da ne morem verjet.

Tako, da za Mazde zaščita podvozja ni slab poseg. Jaz jo bom letos peljal še 1x na pregled, če bo potrebno še kaj pošpricat. Dal sem pa 90€.

Tudi prav...👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 34 minutami je Alex napisal:

Jaz pumpam na 6-ki zadaj  2.6, spredaj 2,7. Na premium cx30 spredaj in zadaj 2,5.

 

Enako le,da 6tke nimam....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Aha, zanimivo.

Pri večini je tako le pri tistih ne, ki pumpa jo nad 2.8 bara, kar pa ni udobno in niti ne po priporočilih Mazde 😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.