Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Z Gelipterjem sva obdarila za novo leto naše mazde.Kupila sva in  vgradila dodatne mrežice na najiinih cx30 na spodnji odprtini za zrak.

Original odprtina  je prazna z le par pokončnimi  letvicami. Aftermarket mrežice pašejo v nulo, imajo enak vzorec kot maska n so narejene iz res kvalitetne ABS plastike. Na nosilcu tablice so potrebni majhni popravki-modifikacije. 

Prej:

 

IMG_20221228_143709.jpg

potem:

 

IMG_20221231_123338.jpg

IMG_20221231_123550.jpg

IMG_20221231_123707.jpg

IMG_20221231_120451.jpg

Sva pa opazila, da so pred hladilnikom vgrajene posebne lopute, ki so zaprte, ko je motor ugasnjen. Najbrž služijo temu, da se motor hitreje segreje, nato se odprejo. Vidi se namreč, da jih krmiljo elektromotorji. 

IMG_20221231_131646.jpg

IMG_20221229_125750.jpg

Dobro zgleda,o teh režah-loputah sem pa jaz že lani pisal.....Ja,te uravnavajo dotok zraka na kiler👍 Zdaj bojo baje non stop odprte,da bo motor dost ohlajen,ko imaš to fensi masko.....😊😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

Jaz pa sem se odločil, da ji en teden ne naredim čisto nič - niti vrat ne odprem. Je namreč hčerka prišla domov za počitnice in se vozim z njenim. No, pa danes sem otroke peljal na drsališče z ženinim. BTjka pa počiva. Bom videl, kako en teden počitka vpliva na dizelaša. Upam, da mu ne naškodi...

Tudi BTjka naj ima praznike....🎄🎉😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 27 minutami je dvorjan napisal:

Pa kaj še ... Da dam 30 jurjev in me pričaka ročni menjalnik? No, ne.

Ja kaj pa danes dobiš za ta denar :whatever:  Cene novih avtov so pa nore za tak avto......:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 47 minutami je Haxballer napisal:

 

Koliko v povprečju pri Selmarju (Celje) stane redni servis za Mazdo 3, bencinar, l. 2016? Imam zelo dobrega lokalnega mehanika, ki ga poznam in mi bo sigurno bolj ugodno naredil servis, pa me samo zanima povprečna cena pri Selmarju...

Računaj med 200 do 240 € odvisno koliko km imaš in kaj bodo menjali. 

Je pa tudi res,da bo v varnih rokah in asistenca na cesti se podaljša,če je bil do sedaj uradno servisiran pa opranega dobiš nazaj......😆😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Seveda sem šel - sva šla po turi na Gorenjskem, čez Vršič na goriško na tvoje konce (@Slivka)-brez pasoša in na morje za 2dni....:zoom-zoom: 😉(@Alex je dal za večerjo jaz pa za pijačo kot pravi Štajerec.... 😀😂😉

(Pod izlete je pa objava) 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 39 minutami je Robert napisal:

 Sporočam ceno za opravljeni 3. servis cena z DDV (Mazda servis BTC, ki pa je sedaj Avtocenter BTG d.o.o. in kot kaže podatek na internet strani Mazde, niso več prodajalci Mazd, so pa pooblaščeni servis): 329,33 € (olje, tesnilo, filter olja, filter klima kabinski, avtomehanična dela-edino podražilo za cca. 20€). In pa pohvala avto je bil opran.

Je kar cena..... 😳🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 5 urami je Denlub napisal:

Včeraj peljal svojo mazdico na prvi servis..tam so mi jo lepo od zunaj oprali, zamenjali olje, filtre, naredili dezinfekcijo klime in preverili(vsaj tako piše na papirju) vse kar se preverit da😅..če ne bi imel od nakupa list, katerega sem si izpogajal, bi me servis stal slabih 240€, tako pa je bil na začudo blagajničarke, ki je očitno nova  in se ne spomni prejšnjega prodajalca, ki mi je dal papir za gratis servis, gratis☺️..danes pa se igram s tem da bi lahko preko Android auto imel na zaslonu YouTube ipd.. tukaj prilagam Link do video navodil(so v nemščini), če koga zanima in ne razume, lahko pomagam..

 

https://youtu.be/fOo-7hjO1kw

Ta pa je huda,da ona nič ne ve....:wub: ti imaš papir na katerem lepo piše kako in kaj in sigurno je na njemu žig in podpis....👍 No važno,da si opravil kot je treba in ti je ostalo tistih 240€ za večerjo v dvoje.....🥰

Kje si pa bil na servisu.....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mazda bt 50
Napisano
pred 25 minutami je Slivka napisal:

Preklete rumene lučke! Če ne gori levo spodaj, gori pa desno spodaj...

IMG_20221221_063537115.jpg

Čista "jeba"..... 🤏😟🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 11 minutami je Jest napisal:

Ce so stekla zavarovana… potem je bolje novo steklo… ker ni odbitne fransize in te prakticno nic ne stane… razen cas, pa dlje casa traja… Sem predlani dvakrat v enem letu menjal steklo zaradi kamenckov… 

So ti dali not original šipo,ker nekaj časa nazaj so dajali ene ponaredke,če nisi bil pozoren in jih opozoril na to....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.