Skoči na vsebino
Kaj pomeni ta prometni znak
Napisano
pred 3 urami je sportman333 napisal:

V lj ti trobijo po 2 sek...moraš imeti že skor f1 start🤣

Torej ti trobijo🤔. Nalepi si ono nalepko zadaj, "Ne trobi voznik spi"..... :danzoman:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 33 minutami je Slivka napisal:

Vse ostalo za širše množice sploh ni zanimivo, edino, kar bi tu rad pokazal, je kraj ogleda:

 

Zajeta slika.JPG

 

In potem me prepričujejo, da Ljubljana ni na Balkanu...

Majko mu.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Jutri se malo podraži gorivo a nič zato, sem ga včeraj natočil na Mol-u za 12c cenej..... 😊😉

Ja, pa dizel prehiti bencin, po ceni mislim.... 😁

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
Pred eno uro je Shrek napisal:

Men ga niso. Odvisno, kaj voziš. Mazdo lahko odklenjeno pustiš in ključe not 

Saj sem napisal, da varjante Golf 2....😁 Mazde na Balkanu nihče noče... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Sem pred dnevi, ko je bilo 32 st.C  opazil na monitorju kjer prikazuje polnjenje in praznjenje baterije, da mi pri spustu po strmini v dolžini  cca 5km ne polni baterije kot ponavadi, sicer prikazuje to a baterijo ne polni🤔 S tem ne mislim, da je kaj narobe, ker mi jo je po ravnini takoj spet pričela polnilnit. Mislim, da je to previdnostni ukrep zaradi vročine in posledično zaradi pregrevanja baterije. To verjetno nihče ne opazi, če ne gleda na ekran.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 4 urami je Boss napisal:

In ker se ne bo prodajala zaradi visoke cene bodo tržniki ugotovili, da ljudi več ne zanimajo limuzine in HB-ji ter da je treba pojačat proizvodnjo SUV-ov.

Do takrat boš že ravno prav star, da ti bo pa odgovarjal SUV.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Tole najbolj paše v to temo, kot je že @Alex napisal pod temo"Mazda CX-30"je vpoklic za nekatere(po VIN številki) "CX30 X186" motor. Preverili bodo morebitno puščanje tekočine pri kondenzatorju na hladilnem sistemu ter naredili programsko posodobitev na krmilnem sistemu!

 

 

 

 V kolikor imate redni servis v doglednem času bodo to opravili takat, drugače pa vas obvestijo.... 😉

 

 

 

 Preverjeno pri Mazda servisu! 

 

Mislim, da se problem z hlajenjem pri CX30 nanaša na morebitne težave, ki so bile odpravljene ali preverjene pri vpoklicu, kot je v zgornjem postu.... 🤔😉

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Dokler takole folk na vasi nori je vse vredu..... :prstgor:

Mi smo skromni ljudje in nimamo denarja za Sidartho ali Modrijane. Imaš tole ali pa nič... :nevem:

Veliko pa predvsem pomeni dobra družba.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.