Skoči na vsebino
DARSOVCI MARSOVCI
Napisano

To si samo cestarji lahko dovolijo (zdej ko nisem več pri njih jih lahko kurcam). Podaljševanje.

Železnica pa šopa vikende, praznike in nočne pa še hitiš, da ujameš magične temperature in redke zapore.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano

Gospod Vušnik je legenda (poznam od prej), obenem pa nam je za zgled kako ravnati, ko je na drugi strani najbolj zatežen lastnik Mazde v osrednji Evropi.

 

Jaz vem, da tega odgovora ne bi tako flegmatično sestavil 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je godlike napisal:

Ta tema mi je dala občutek, kot da sedim v parlamentu 😆

 

A niso to bolj teme: Elektromobilnost ali Cepljenje? Tam je bilo lepo porazdeljeno levo-desno :D

Tu je filing kot da je ena oseba na zagovoru, ker kli*ca Mazde :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano (urejeno)

Kakorkoli obrneš, malo žalostno dejstvo, da mu je @skritikrt hotel samo obrazložiti, da na CX-5 tega ni - je bil napaden nazaj. @Alex je bil presenetljivo miren, čeprav je bil prvi post v temi direkten napad na njega. Sam priznam, da v tej temi trollam, me pač znervira neuporaba ločil in obenem pametovanje v smislu kakšni slepi kreteni smo vsi.

Če mu pa že @Jest pove svoje, ki je nekako glas razuma na tem forumu - potem pa vemo koliko je ura.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano
pred 9 urami je FuManchu napisal:

Kaj pa kej na servisu pravijo glede plastik? Je kdo omenil kaj jim?

 

Mene zanima kaj na Mazda Austria mislijo.

 

Mislim, vem kaj mislijo, ker sem dodobra spoznal kaj si avstrijci mislijo o slovenceljnih, ampak me vseeno zanima iz prve roke @DragoK :D 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plastika na Mazdi CX 30
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Upam, da se ne pričakuje, da bomo lastniki Mazd te samo hvalili ???

 

Marsikaj je pri Mazdah OK, marsikaj pa bi bilo lahko mnogo boljše. Te plastične obrobe se zdijo res tretje-razredne, mogoče v rangu Dacie. 😃 Mislim resno.

 

 

 

Lol kaj...

v videu reče, da so plastike uporabne če ga kam prisloniš, ampak je neatraktivno za kampiranje in offroad vožnjo hahahaha

Kdo gre šminkirat na offroad in kdo bi šel na offroad s CX-30? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano (urejeno)

Kar se tiče tega, da uničujemo okolje, je čisto res. Kot sem že povedal v tej temi, je moje in tvoje uničevanje pljunek v morje.

Kar se tiče tega, da smo se razkomotili z avtomobili (da se folk vozi do bližnje trgovine, da se vozijo sami) - ja no...jaz zase priznam, da sem se, žal. Ampak po drugi strani pa, moj avto je vedno 50% zapolnjen :D

 

Drugače pa ja, on si dela reklamo za svoje električno podjetje. Problemov ne bomo rešili samo z električnimi avti.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 3 minutami je skritikrt napisal:

Nimaš pojma!

 

Pa mi razloži,za kaj so babe bolj na starejše tipe?

 

Tako okoli 50+ imajo cvenk si vsaj kupiti tak avto,"cicibančki" pa so v  ečini itak na minimalcu...na žalost,je temu tako.

In starejši dedci imajo vsaj kaj pojma o avtih,mladički pa še ne vedo,ali bi bil fant ali punca😂🤣

 

Kr tolaž se :D 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano (urejeno)

A te videje snemajo sam tej middle age tipi k so naveličani nad svojim življenjem? Vsak thumbnail je isti, ne vem pa a so tudi v videu tako zateženi :)

 

1.JPG   2.JPG   3.JPG   4.JPG

Popravljeno od g.Wankel
Zbrisal kletvico :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 8 minutami je godlike napisal:

Izgleda, da si se na stara leta zmehčal. 😉

 

2012 sem še vozil R4.

Pa ni to blo mišljeno kdo bolj stare kripe vozi.

Za mene je definicija petrol heada, nekdo ki uživa v vožnji in za kupuje močnejše avte in seveda takšne, kjer je lega na prvem mestu. Vozniško usmerjene, bi bila mogoče lepa sopomenka.

 

Se strinjam z definicijo v vsem, samo v ''močnejše'' ne :) 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:


Sa to ni tako samo pri EV marketingu… ampak na splosno pri marketingu in oglasih, kjer obljubljajo vse zivo… ;)

 

Sem pa že čakal, kdaj bo burger v Mcdonaldsu dejansko zgledal tko kot v reklami :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.