Skoči na vsebino
Bencin/Dizel
Napisano

A ni nihče opazil, da imamo daleč na okoli najcenejši bencin, razen nekaterih izjem.... :jupiii:

Razmišljam, 🤔 da bi šel iz krilca na bencin za ogrevanje hiše a še ne vem kako.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

Predstavitev CX-60 v oddaji Volan…

 

 

No tole je pa že malo bolj realen test CX-60, se vidi,da ga je Štajerc testiro.....😉😆😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 2 urama je curko napisal:

Natankal ponovno svojo staro strelco pa razmisljal ce bi presedlal na bencinarja pri trenutnih cenah gorivecb193aed1e46e8ca6c203af7ca85bfb.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Dobro si razmišljal, če gledaš kot optimist..... 😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano

Tale test zelo lepo pokaže kdo je zmagovalec,samo zaključne besede ne smeš upoštevat od novinarja,ki bi se očitno rad vozil kot s športno limuzino,to je SUV,ki je namenjen udobni družinski vožnji in to je to......😉👍

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)
Napisano (urejeno)
pred 11 minutami je Lentus napisal:

@Slivka, če`b ti k`kmet s hribu, zraven motorke dobu še baterijsko laksarco, ali bi jo šenkau men, al jo obdržau?

 

Jaz bi navigacijo z veseljem črtal z seznama če bi se jo dalo. Je bila pač v paketu in sem jo moral vzeti.

Točno tako je kot si napisal,tudi @slivka ima metalik modro barvo ki je bila dopačilo pa jo ne rabi za v blat po tistih hribih......😉😆😂

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano

Poraba se še vedno drži na ugodnih okoli 6tih litrih bencina, natočil dobrih 42 litrov po prevoženih 700km🤗😉

Arabci ne bojo najbolj zadovoljni...😊 😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

F.. K, če pa mi gre kaj na živce, je to štelanje in iskanje krajev v navigaciji. 😕

Ta gumb in na koncu potrjevanje me vsakokrat pošteno naživcira. V 6-ki je to veliko bolje in enostavneje za nastavit- (touch scren). Ena od stvari, kjer so šli korak nazaj. 🤔

Ja v 3ki je bilo tudi tako,da je na mestu delal na dotik in si si cilj nastavil hitreje kot sedaj v CX-30 🥴 Jaz jo tako ali tako zelo redko uporabljam ali grem na pamet ali pa preko telefona-zemljevidov s kablom na ekran.....😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 17 minutami je FuManchu napisal:

Tipična kitajska guma. Tolk da se glih po feltnah ne drajsaš je. Za kakega, ki res malo rabi avto. Tud cena gume je primerna temu.

Slaba guma,smo jih pred leti imel na enem službenem in smo jih reklamirali pri vulkanizerju kjer smo jih kupili....🥴☹️😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3, letnik 2014 ali več - nakupne dileme
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Brane napisal:

Pri teh 70 letnikih je problem z sklopkami, moja soseda ima 85 let pa sem ji že 3 x  menjal  sklopko  v povprečju vsakih 25000 km

Jp, tudi moja tašča stoji več na sklopki kot na bremzi,bogi twingo🥴 Mazdo ji nebi dal za vozit..... 😊

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Zanimivo kako se časi spreminjajo, do pred kratkim so na KIA avte dajali Continentalke sedaj pa Nexen, zanimivo ali pa tudi ne saj so skoraj pol cenejše a še vedno dobre gume vsaj na testih..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Alex napisal:

A so novi?  Na kakšen način si to naredil? 

Ja tam nekje od junija, ko sem dobil obvestilo od Mazde, takrat smo vsi o tem pisali.Točno tako kot je opisano pri postu od @Jest-a, potekala je pa posodobitev 1uro 7min,eni so tukaj pisali, da tudi do 2uri.... 😉👍ti imaš verjetno že novo karto! Posodabljaš jo pa lahko do 5 let. 👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano
pred 2 urama je Senad napisal:

Kje si si sposodil avto za vikend test?

Jaz imam rezerviran test naslednji petek v Interclasu, da ga malo sprobam, da vidim razliko med G194 in mojo D175. Če bo ok, jo kar naročim.

A ima kdo kakšen nasvet oz priporočilo kje dobim največ popusta za nakup novega 🍀🐞

Pojdi poskusit srečo v Celje, pri njih sem vedno dobil največ popusta pa sem poskusil v Ljubljani, MB in še kje😉 Se pa časi spreminjajo..... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je NevLado napisal:

 

Počakej še pol leta, ko boste imeli srečanje ob menjavi motorčkov poklopljivih ogledal :D 

Nisem vedel,da imaš na skrivaj še CX-30.....😁

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Niti jaz. Res top motor in vožnja. 👍

Avto je bomba,res dobro šiba.....🔥😉👍

So mi rekli na servisu,da po njihovih podatkih na CX-30 do 100kkm ni imel še nihče nobenih problemov,če ni tako napišite lastniki CX-30tk kakšne vse probleme imate razen tega,da premalo "pije".....😉😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano
pred 6 minutami je Janez007 napisal:

 

Tile moje odgovore je treba brati kot odgovor na Alexovo hvaljenje - vse kar imam jaz, naredim jaz, je najboljše. 😂

 

Zdaj pa zares. Za CX-30 je X186 najboljša izbira, ker ni na voljo še boljšega, a tudi bolj požrešnega G194. 😀

Če po spletu iščeš težave glede motorjev X186, jih ne najdeš, vsaj jaz ne. Tudi na Mazdinih servisih so jih po nekaj letih previdnosti začeli hvaliti. 

Saj se tudi jaz samo hecam, tak da ni problema..... 😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Za 60 litrov večji prtljažnik(360-420), če ti pride kaj prav. Je pa manj uporaben, ker ima manjšo odprtino a 2 kolesa vseeno gresta notri, če podreš sedež. Zgleda pa dosti bolje,ker je limuzina in 20cm daljši. 😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.