Skoči na vsebino
Ideje za registrsko tablico
Napisano
pred 3 urami je TBA napisal:

sej sem to tuhtu, sam ne vem če spraviš tok znakov na tablco :D 

bi blo pa PO-PIVO, 

 

me pa zanima če ma kdo od mazdašev tablco KR-ZOOM  al pa JDM

Ima pa eden GO ZOOM......👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano
pred 4 urami je Z M A J napisal:

Moje mnenje; bencinc če je dovolj zmogljiv in ima dovolj volje do vrtenja ter da ti potrošnja goriva ni najpomembnejša zadeva pri vozilu, je NAJBOLJŠA izbira, zdaj za koga je to Lamborghini, za drugega kaj šibkejšega, ampak ko se z nafto rahlo poliješ ob tankanju, takrat vem kateri mi je ljubši, ker bencin mi diši za popizdit, bi se ga lahko zadel z njim, hehe.

 

 

Tudi ZMAJ bi lepše bruhal ogenj na bencin......:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je TiEn napisal:

Ja to sem hotel rečt, se usaj ne lupi kot pri mazdi 🤪

Mislim,da je pod usnjem še plastika.....:harhar:

pred 2 urama je TiEn napisal:

Ja to sem hotel rečt, se usaj ne lupi kot pri mazdi 🤪

Mislim,da je pod usnjem še plastika.....:harhar:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 chip tuning
Napisano
pred 3 urami je Matick napisal:

Moto..nekaj
Sosed od sodelavca tm dela, pa bi mi on zrihtov

 

Od kle bi mi dal mapo gor

MYCHIPTUNINGFILES.COM

We offer custom-made chiptuning files for Mazda. Get the best performance out of your Mazda 3 2.0 SkyActiv G 120hp.

 

Krivulja naj bi bla ze od zacetka nekje 10% v levo zamaknjena

Po ročaj kako bo..... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 chip tuning
Napisano

Odvisno je predvsem to za kaj rabiš več konjev🤔Navor je isti kot pri G165 in nebo več pospeškov od 0km naprej, po 4000 obratih pa bo šel avto hitreje.... 👍Za čez ovinke zato ne boš nič hitrejši za po AC pa ti zana prav pridet, samo kje se boš pa peljal nad 170 ko se bodo ti konji zbudili..... 🤔😉👍

Koliko te pa pride to mapiranje? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 35 minutami je Matick napisal:

 

Pr meni po 4 letih in slabih 60kkm s tem gumami, v suhem se dobro primejo, v dezju so pa kr slabe ratale, v dezju pa kr rad ze ABS dela, ali pa na pospesevanju zacne sistem proti zdrsevanju delat
Drugace je pa ~6mm profila gor, tako da tukaj so vredu, samo ocitno imajo kratko zivljensko dobo

Te imajo komaj 45kkm in drugače še dobro držijo samo na profilu se je tisto pojavilo.... 😟

pred 30 minutami je DonFelipe napisal:

Res je videti kar podrajsana oziroma se vidi da je bila vožena v kratkih ovinskih in da je bilo vozilo parkirano na robniku.

Bodo pa dobre za prikolico ali pomožno vozilce, zaščito barke, ....

V času pravih zim ko je tudi snežilo smo odslužene pnevmatike uporabljali tudi za sankanje.

Robnikov v treh letih niso videle,za zadnje leto pa ne dam roke v ogenj😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Sej da ne bo preveč kdo zares vzel... tole sem sam mal v zajebanciji napisal, ker jih dizelaši vedno poslušamo o visokih stroških vzdrževanja dizla. 😜

Hehehe, saj se moramo malo izenačiti po stroških vzdrževanja... 😊

pred 2 urama je dvorjan napisal:

Ja, pa na filter trdih delcev (GPF) si pozabil ...

Ta pa ni problematičen, kamot kupi cx30..... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je sportman333 napisal:

Konkretno vprašanje za lastnike X186 - pa prosim za realne odgovore, ne da zopet zaidemo v nebulone tematike :). Kolega je dobil spodnjo informacijo, je to res, ali drži, oz. ali morate lastniki z X186 motorji res menjati svečke vsak drug servisni interval in ta servis potem stanje 400€+.....

Pa ne se razburjati, samo sprašujem :)....ne vem pa kdaj je to spraševal, letos ali pred leti, ko so X motorji prišli ven in še mogoče ni bilo jasno kako se bodo obnesli.....

*****

Kar se tiče motorja pri Mazdi X186 ( pri vseh modelih ki imajo pred konjskimi močmi X spredaj), mi je prodajalec pri SELMARJU motor odsvetoval, ker je baje tako navit, da je potrebno vsak drugi servis menjati svečke in stane servis preko 400eur ( baje so neke posebne svečke). Priporočil je motor s 150KM, ker nima težav s svečkami in redni servis pride 180-200eur. Kaj verjeti in kaj ne? 

******

Bo nekaj na tem, tole piše pa tudi v navodilih..... 🤔

IMG_20221011_140019~2.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Čisto možno zgolj šlamparija glede datumov (to je še najmanj, kar se ti lahko na teh servisih zgodi). Kateri datum pa je v digitalni knjižici? 2 tedna prej je sicer ravno prav dolgo obdobje. 🙂 In, a nismo tukaj rekli, da se olje pri dizlu menja pri 10.000 km? 😀

 

Se mi zdi pa zanimivo, zakaj letos po opravljenem servisu nisem dobil ankete, prejšnja leta pa. 🤔

Ja teh 10kkm je tat, tak eni govorijo drugi pa naredijo..... 😁 Če bi imel dizla bi zagotovo menjal na 10kkm,enim pač ni mar, potem se pa sprašujejo zakaj to, zakaj ono.... 🤔

Mazda dizli so občutljivi na razno razne malenkosti in ga moraš pazit in negovat kot malega otroka.... 😉

pred 9 urami je Boss napisal:

A imaš občutek, da se sekiram? Sovražim pa da se me poskuša nategnit - ne rečem, da je to načrten nateg, čeprav do neke mere nekako izgleda tako. V glavnem, konec naslednjega tedna se zmenim za servis in bo verjetno glih prav. Če pa ne, grem pa na drug servis.

Tvoj avto tvoja odločitev..... 👍

Aja, pa ne se preveč obremenjevat, BTC je zakon.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 13 urami je Gregster napisal:

No sej jes sem imel na trojki prve gume pilot sport 3. In ko so bile obrabljene niso bile take.

Joj, ko sem tole prebral sem se spomnil, da so te gume tudi na moji-hčerini 3ki....😊Primacy 3 so na mojem službenem.... :vskalo:

V glavnem do zimskih bodo zdržale teh nekaj šarf ovinkov.... 😉

IMG_20221009_114208.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.