Skoči na vsebino
Gume
Napisano

Ugibanje na pamet je brezveze... 🤔Eni se lahko samo tolažijo s tem, da če so kupili najdražjo gumo, da so s tem kupili tudi najboljšo.... 🙃Verjetno pa so eno izmed najboljših in to je to.... 🙂Teh najboljših je pa od oka ali čez prst kakih 15....

😁

Če je to res, da je guma stara 5let in z dosti profila slaba ali problematična bi sigurno to problematizirali in na to temo objavili kakšen test gum na to temo, kaj mislite🤔

Je pa gotovo slabša, to vem... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Avtomatski menjalnik proti ročnemu menjalniku
Napisano (urejeno)

Joj, joj joj.... 😊😂

Sem vozil vse živo in vse gre super samo navadit se moraš.... 😉

Največ voznikov-znank z avt. poznam tistih, ki so imeli probleme z ročnim in so sedaj ful zadovoljni-e pa še nohte si lahko v miru lakirajo in se lišpajo.... 😁😛😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano (urejeno)
dne 2. 10. 2022 ob 18:55 je Z M A J napisal:

@Slivka, bistven je podatek koliko velik je bil 'vzorec', ki je podal ta podatek o porabi in kakšen pri tem režim vožnje; hitrost, relacija, morebitni zastoji, itd.

 

Moj Naftar, kjer Budala Mota Wolan, ima zdaj po 1400km še vedno 4,6 nafte na 100km, s tem ga pretežno DeSUS-iram, občasno ga pa poženem do konca, npr. 230 kmh po števcu, včeraj. (Kje? Nemčija. Ja, malo Morgen, hehe). 

 

Bini mora tudi povedati, če kdaj požene, ker z DeSUS-iranjem po cesti sem tudi ostarelega Z4 3.0 vozil dobrih 7 na 100km, ampak podatek ne pove nič drugega kot da je šlo za romantiko v dvoje in brez hitenja med izletom. :))

Z CX30 še nisem šel do konca in vprašanje,če bo priložnost,mika pa me.....💰💰💰😊😀

Pičo sem pa do 180 proti Korčuli na par mestih....😇

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano (urejeno)

In potem se zgodba konča.... :nevem:

.... za tiste, ki imajo velikega in se jih vse bojijo.... 😳😟😂

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano

To nihče ne upošteva,ker če bi to upošteval sploh nebi nihče kupil avta a ga potrebujemo-nujno zlo. Jaz nikoli ne kupim avta z tako računico ampak po všečnosti in ugodni ceni, zatem je šele poraba in to ravno zato,ker delam malo km....👍Je pa veeno fino,ko malo pije😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano
pred 56 minutami je kupid napisal:

Ja saj to smo že obdelali-notranjost se ne more primerjat z novo CX 30-tudi pri ceni je nekaj razlike.

Se pa ne strinjam,da ne dosega standardov Mazde 3 prejšnje generacije. Mislim,da jih v neki meri celo presega in to je sestavljenost in kompaktnost. Naprimer zapri zadnja vrata pri Mazdi in Kiji in ti bo takoj jasno kaj govorim. Tudi infotainment je boljši pri Kiji in digitalni števci delujejo zelo všečno in prikazujejo dosti več podatkov kot pri Mazdi.

So pa začeli vsi proizvajalci na veliko šparat pri notranjosti-trde plastike je ogromno in tukaj je potrebno pohvalit nove modele Mazd.

Me je pa v tem pogledu zelo razočarala VW grupa, ki jo redno vozim v službi.

 

Še hči,ki ima Xceed pravi,da ji je od 3ke notranjost bolj všeč😉 Vsak ima svoj okus,tak to je....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Alex napisal:

Ja. Sicer je umirjen voznik. Jo pa spravi tudi na 9, 9,5/100 z malo bolj športno vožnjo. Pravi, da jo bo zamenjal za kaj drugega, ki manj pije. Pa jo ima šele leto dni. V glavnem ni preveč zadovoljen s tem motorjem. 

Notranjost je pa v cx30 na razred višjem nivoju  kot v njegovi kii. 

Ni potrebno, da si hiter voznik, lahko si umirjen voznik z veliko porabo! Sem imel sodelavca, ki je imel enak avto pa 1 lit.porabe več😳 

Me je enkrat peljal na servis po avto in mi je bilo takoj jasno zakaj je tako🤔 Dizla je vozil pri 2500 in samo gas-bremza, vmesnega gasa sploh ni bilo🙃 pa samo cukanje naprej nazaj brez vrečke za občutljive nebi šlo.... 🤮In tako vozi že 30 let :vskalo:

Xceed še notranjosti M3ke 13-18 ne dosega! 😟

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano
pred 14 minutami je kupid napisal:

Točno tako kot je napisal Boss-če primerjam mojega dizla in Mazdo 3 G 165 je poraba na relaciji MB-CE na kateri sem vsak dan za 1-1.5 litra višja pri bencinu.

Torej poraba BMW 118d-zadnja 4 leta, samo avtocesta(140-150km/h) je 5.2. Pa nikoli še nisem vozil v programu eco,ki ga avto ima.

Na isti relaciji pri isti hitrosti ima Mazda 3 porabo 6.4-6.7, kar ni slabo.

Pri dizlih je ta prednost,da si ga lahko privoščiš na polno in poraba ne skoči v nebo.

Aja morem še dodati,da ima oče na korejskem polizdelku Kia Xceed 1.5 auto, povprečno porabo pri 10.000 km 6.2.l😄

Dobro porabo imaš👌

Soseda se vozi z Xceedom 1.5 avt.med 6.5-7.0 kar je tudi ok. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 22 minutami je sportman333 napisal:

Od kar pomnim in malo gledam te teste se ne spomnim, da bi ne bi bila vedno prva conti....ma to že zadnih 10.let.....tako da je bolj kot ne vsako leto isto🤔 (verjetno največ financirajo te in podobne akcije/teste ter udeležencem dajo največ ugodnosti😉)

Za ostale si pa malo izmislijo pa je... 😟🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD
Napisano
pred 41 minutami je skritikrt napisal:

Ti,ti "poreden tiček"😉...povej po pravici....za to,ker bi pol avto bil težji....pa k sanke niso čist paralelne,torej je veliiiiiko večji zračni upor...pa pol ni šanse,da bi imel takšno porabo🤔

 

OK...sedaj pa brez "zajebancije"....sem razmišljal....ko so mi zmontirali te "sanke"🧐...po moje bi moral dobiti še tiste original šine katere pokrivajo montažni kanal,kjer se montirajo te sanke....pa so jih v delavnici obdržali🙄...."piz..a"...ajd-saj jih ne bom rabil,a vseeno...če bom "čez 30let" avto prodajal,in kupec ne bo maral "sank"....🤔

Pa sem zaradi naročene rezervnega kolesa dobil tisti filc,pleh,vijake itd....samo šine pa nisem dobil😠.

 

Pa še za malce veselja in smeha en "resnični vic",k ga lahko poveste svoji dragi....za kaj moški ne dobijo celulita?....za to,ker je to grdo😂🤣

 

L.P.

Evo to je to,na koncu je pa vse jasno kot beli dan,celulit in sanke gredo skupaj a v moj ali na moj avto nikoli.....😊😀😂(hec)

Mene sploh ne motijo,ene prav pašejo na avte kot so insignia,M6, CX30 itd 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.