Skoči na vsebino
Gume
Napisano (urejeno)
pred 6 urami je TBA napisal:

Glede na uporabnike naj bi bila continental boljša. Te sem tudi ruknu v košarico dokler še malo premlevam. 

 

Kje pa nabavlate gume?

V pravo smer te vleče.... 👌 

Lani, gume na dom, so bile moje Kleber najceneje in prav uležane.... 😁😊👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 56 minutami je Alex napisal:

Preveč sveže. 😉 Niso vležane vsaj leto dni

Zato pa problemi. 😊

Verjetno bo to ja..... Samo čudno, da so zato pretde ne pa premehke....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Brane napisal:

To si me zamenjal z nekim, če bi jih imel na podstrešji bi sigurno pozabil na njih - v kleti pa sem 5 krat na dan vćasih pa  tudi prespim

Evo slike teh gum Fulda... 👍

Kot sem rekel idealno nove, ravno prav uležane in sedaj se lahko še eni naprej smejete..... 😉😊

Klump so in to je to..... 🥴😤😛

IMG_20220909_183835.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je Brane napisal:

Te tvoje gume pa so bile sigurno  v kleti leto in pol,dam roko v.....

Bom pogledal teden pa bomo rekli še kako, ampak dvomim.... 🤔😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 26 minutami je 50keda napisal:

Pa je to res? Da so novi modeli gum toliko boljši kot stari? Meni se to zdi bolj marketing, enostavno ne vrjamem, da bo neka guma razvita pred 5-10 letami X-krat slabša kot to ki so jo razvili letos. 🤷‍♂️

Seveda ni take razlike,če imaš neko solidno znamko gume je tako ok guma.👍

Veliko je odvisno tudi od voznika😊

Sva se s sodelavcem peljala z enakim avtom z enakimi gumami,enako novimi in po isti cesti pa on ni uspel za mano peljat v en 200m klanec in je ostal za mano.....🥴 In grem jaz peš nazaj in lagano kot prej s svojim, lepo pripeljem oba na klanec....😉👌Malo je bil užaljen,ker se je imel za dobrega voznika ampak ni to to,da teraš avto po gasu in z ročno obračaš avto itd,itd,ampak občutek in nežnost, podobno kot pri puncah.....😊😆😂

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je TBA napisal:

Trenutno sta v mojem ožjem izboru continental ts870 in dunlop winter sport. Cca 10e razlike po gumi.

In kaj boš vzel? 🤔

Med tema dvema bi jaz izbral tisto katera ima boljše rezultate na uradnih testih za razmere v katerih se največji del zime voziš.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Jaz sem dobil enkrat ene fulda gume mislim da so bile še manj kot 1 mesec stare. In jih ni pobralo nič. Kar sem opazil po 2 letih uporabe je bilo to, da so v dežju precej drsele. Ne vem pa ali je bila to fora same gume, ali zato ker so bile sveže. Fuldo po tem nisem več kupil :)

Fuldo imam na službenem dizlu in vam povem, da je obraba nulta, ker je guma trda kot hudič in je primerna samo za suho cesto, v mokrem pa drsi in drsi in je po domače povedano za 1 kurc.... 🥴😟😤

To gumo še @Slivka-i nebi priporočal čeprav ima super stroj..... 😁😉🙈

(hec) 😊 No ja, sam povem, da jih slučajno z lopato ne dobim.... 😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 29 minutami je jacques33 napisal:

A se še vedno gleda, da se pri kompletu gum prišpara 100 eur?

Sem mislil, da je kakovost odločilni razlog za nakup. 

Seveda je kakovost prva, problem nastane, ko je kakovostnih 20 znamk in med temi izbrati vozno najboljšo za pravi denar.... 🤔

Če pa ne gledaš na denar pa kupiš najdražjo in nisi nič zgrešil.... 👍

Moraš pa vedet, da je tista za za četrtino nižjo ceno enako kvalitetna, mogoče celo boljša na cesti in potem tehtaš kaj naredit.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 3 urami je vzupan3 napisal:

Meni se zdi tale top: Bridgestone Blizzak LM 005 225/55 R17 101V XL. Kaj menite?

Guma je ok,kaj pa cena.....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je sportman333 napisal:

To da x186 ne gre vsaj 100 v drugi prestavi z AT je res bogo, da ne rečem žalostno....z ročnim verjetno gre, če je 0.5sek hitrejsi, kar je še 1 plus več za ročni menjalnik v tem avtu s tem motorjem....

Gre,gre....👍 Do 100 ima pa 8.2 sec.....👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Sem jo notri zglancal,da se sije 🧐 in usnjene dele z volanom vred premazal s krpicami za vzdrževanje naravnega in umetnega usnja👌upam,da zdrži to um.usnje ta čas,ko bo Mazdica v moji lasti....🤔😊

Jutri jo pa še zunaj opicanim,da bo šla lepa v nedeljo na Korčulo......:danzoman:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mazda bt 50
Napisano
pred 2 minutama je Slivka napisal:

 

Ma zarad mene imaš lahko sivodrlajsast pas. Jaz imam pa rdeče-črno Jonseredko pa železno lopato z lesenim ročajem pa... A, eto, jaz imam pa črne vile za gnoj. In jih ni treba obnavljati, so še čisto v redu!

Danes si pa res dobre volje......😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mazda bt 50
Napisano
pred 2 minutama je Slivka napisal:

EJ, STARI, ČAKAJ MALO! BOGA BTJKA?

A jaz pa nisem bogi? Delam od jutra do vecera, na placila cakam po dve leti, karkoli hočem prodat mi zbijajo ceno do minusa, karkoli hočem kupit je 1000 evrov (če ni ravno štruca kruha), vsi se obnašajo kot da mi denar na vrtu raste,... A jaz pa nisem bogi? 

BTjka je izdelek iz železa in plastike. Ko bo stara 15 let, bo čakala na razgradnjo, pa ali zgonjena kot iz prve bojne vrste ali pa ohranjena kot nova. A se ti tudi kramp in lopata smilita? Zato jih pa je tako, da bi vsi radi službe, delal ne bi pa nobeden: vsem se orodje smili...

Boga BTjka... Ma bogi ti, če te dobim...

Je to hec al bom moral po 20letih onovit črni pas....🤔

pred 27 minutami je DonFelipe napisal:

Za-te ja, če ne dojameš čemu je to vozilo namenjeno in kaj je njegov smisel ter čar. 

Čez luži je tudi razlika tako kot z SUV-i ; imaš prave in šminkerske pickup-e

Si bil ti včeraj z ADRIA prikolico na Trojanah?

A si me videl?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

 

Zato, da zadnji del bolj iz ovinka vleče - lažje driftanje.

 

Pa da potnike zadaj bolj premetava, ker sedijo na zadnji osovini, ki je zaradi oblike avta bolj obremenjena. Sploh mora biti poseben občutek, ko na to obesiš zadaj še nosilec za kolesa in na streho privežeš trugo...

 

Sicer ne eno ne drugo ni pozitivna lastnost, ampak, glej, Japonske inžinirje že nekaj časa ne razumem lih tanartabl. Mogoče zato, k sm kmet an s hribu doma...

Točno tako, zato moraš pa vedet zakaj tak avto kupiš.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
Pred eno uro je TBA napisal:

Vrjamem da komi čakaš sprobat nove zimske gume. Sej darsovce bo pa tko sneg zopet presenetil, tako kot vsako zimo.  :whatever:

.....čeprav bodo pripravljeni na sneg kot vedno.....😊😆😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je TBA napisal:

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Tudi jaz sem imel Falken,vrhunska guma za ugodno ceno,vsaj takrat👌

 Za CX30 sem pa vzel Kleberce, vrhunsko ocenjene na vseh lanskih testih in za ugodno ceno 103€😉 Vožnja z njimi je pa celo tišja kot z letnimi Bridgestonkami.....😉👍 Vglavnem grejo vredi pri  vseh zimskih razmerah in sem zelo zadovoljen.....:bravo:

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Če koga zanimajo razlike med CX30 X186  vs. CX30 X180. 👍 

Z ročnim menjalnikom so podatki-časi še za cca 0.5 sek.boljši.....:prstgor:

 

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.