Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je TBA napisal:

Ka maš to rdečo šalco? za štamperle ker za kavo že ne more bit, je premajhna :D 

Za srečo se da pit iz nje tudi šnaps😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 8 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm lih tanrtabujš usega tega...

 

https://www.24ur.com/stajerska-avtocesta-zaprta-ze-vec-ur-nastal-veckilometrski-zastoj.html

 

Zagori ena tovorna prikolica in je avtocesta šest ur zaprta?

 

Dobro, uro in pol so potrebovali gasilci, da so prišli na kraj dogodka in ogenj pogasili. Kaj so delali pa preostalih štiri ure in pol? Prikolica je bila namreč ustavljena na odstavnem pasu, torej bi lahko vsaj prehitevalni pas sprostili...

Sposobnost pa taka..... 😛🙃😤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
Pred eno uro je sportman333 napisal:

če že rabljen za 24k potem zagotovo raje to CX-30

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus, letnik:2021,24500 EUR :: www.Avto.net ::

 

vidim pa da je tudi Mazda podražila ceno, tako Homura je bila še par mesecev nazaj 28k oz. mislim da cca.2k €

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 Homura, letnik:2022,30860 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Še par dni nazaj je bila GT Plus za tako ceno....😳 🤔🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 8 minutami je NevLado napisal:

Jaz verjamem, da tudi z 0w8 oljem ni nič narobe - je pa res, da je to bolj okoljska muha kot karkoli drugega. Ampak če ti mašina zaradi tega spije 1 deci manj in potem računaš, da je v EU toliko pa toliko avtov, se na koncu nekaj pozna pri izpustih :prstgor:

Olja ali bencina..... 😊😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 6 minutami je NevLado napisal:

Evo, še vedno ostajajo na olju 5w30 ultra ali 0w20 supra

A bi raje imel 0w08....😟🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 3 urami je DonFelipe napisal:

Napaka!

To govori tisti ki nima pojma in ni nikoli šel nikamor z avtodomom.

Zokiland je pač za razvajence in ljubitelje betona ter kardašiante, gretovce in podobne novodobne neumnosti

Kje je napaka?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 5 urami je DonFelipe napisal:

Res je. Sploh v Zokilandu je ta problem. 

Drugače pa čez lužo vidiš polno takih primerkov, pri nas v Europi pa je to še zmeraj malo čudno. 

Ja res, tam so avtodomi taki kot avtobusi ali pa tisti iz F1 in zadaj obvezno avto in to konkreten avto! :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 3 urami je Janez007 napisal:

Najprej je švignil 200 km/h po prehitevalnem mimo Mazde 6 ?zmeden?

 

image.png

 

image.png

 

Me spominja na tiste pomanjkljivo oblečene in obute opankarje, ki gredo na Triglav in še kam drugam.... :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 11 urami je Alex napisal:

Verjetno glih vsak ne. Je razlika, če dobiš le dišavo ali pa, da dobiš te sovice. Edino barva jim ne štima. 🤔

Žal ni razlike, odvisno je od tega kdaj kupiš avto. Ko sem kupil 3ko so delili RDEČO SOVICO (Alex jo menjam za tvoje, če želiš😉)  in obesek za ključe MAZDA. Lani pa dišavo, kao neko HI pa mi bolj smrdi kot diši. 🥴

Pred več kot 15leti pa sem dobil res dobro penino in dva kozarca Mazda, enega žal več ni.... 😟👍

1661237686402344862721285615618.jpg

16612381547565172755750429234813.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

FUKURO - owl shaped cup for Mazda


This gift refers to Japanese tradition, according to which the owl is considered a symbol of a fortunate road (the japanese word "fukurou" means owl, "fuku" - fortune, "fukuro" means "fortunate road")

 

https://www.behance.net/gallery/30777053/FUKURO-owl-shaped-cup-for-Mazda

 

http://www.diploo.pl/?portfolio=fukuro-owl-shaped-cup-for-mazda

 

To je to.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Take skodelice ali  kaj podobnega (jaz dišavo za v avto,prej paj skodelico SOVA) dobi vsak novi kupec MAZDE......:bravo:

Moraš it na pravi servis.....😁

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 21 minutami je NevLado napisal:

A poznamo kak primer, kjer so dejansko sfejkal mazda servisno knjigo?

Možno je, če kdo to dela pa ne bomo vedeli..... 🤔🙃Se ni za hvalit😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano (urejeno)

Veliko nas je lastnikov CX30, zato bi bilo dobro, da si izmenjamo podatke o porabi v tej temi.... :prstgor: :zoom-zoom: 

Še  vedno sem zelo zadovoljen s porabo,po števcu 6.0 v resnici pa 6.2 litra/100km .....:prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 4 minutami je kupid napisal:

Saj sem že enkrat napisal,če bi kupoval za sebe bi kupil Mazdo, verjetno ne CX30 temveč Mazdo 3, ki se boljše pelje in nima tistih grdih plastik. Ljudje smo si različni in prav je tako.

Jaz sem tudi imel 3ko in sem bil zelo zadovoljen z njo a cx30 mi je bila bolj praktična in enako všečna kot nova 3ka lim.zato pa imam mašinsko sivo,da se plastike ne vidijo čeprav so že celo moderne.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je kupid napisal:

Oče je dal za xceed 160km auto 24.500 €. Primerljiva cx30 X186 je okrog 30.000€.

Na testni vožnji smo bili z obema in oba sta bila odlična. Ker ročni menjalnik ni prišel v poštev,prav tako nas ni prepričal motor G150 auto, smo zapeljali X186 in je bil odličen. Prevagala je nižja cena pri Kiji.

Jaz sem dal za svojo 26kkm.....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 6 urami je TBA napisal:

mi smo tud tako potoval, 3 ali 4 avti in smo se tud podobno ustavljali. Krka je bla obvezen postanek :) 

nenapisano pravilo: če bo Sveti Rok pretočen ne bo problemov do Korčule :D 

V septembru takrat niti slučajno ni zastojev, vsaj zadnjih 7 let ne. 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 11 minutami je TBA napisal:

ma se ne bote nič vmes utavli? js sm računu pot s postanki za kafetkanje :D.

ja ob 3h je ql :) mi smo enkrat štartali zvečer. mislim da okol 10h. prvič zadnjič pa upam da nikol več :D

Enkrat mamo kofe na Velrbitu pa zajtrg na poči. Krka I potem do trajekta😉👍Gremo s 3 avti 10 kom😊

pred 21 minutami je kupid napisal:

In ja da me kdo ne bo narobe razumel-Mazda je boljši avto,ampak je tudi dražji za okrog 5.000-6.000€.

Ni tolk razlike v ceni, glej enako opremo in moč... 👍Aja, pa zapelji se malo.... 🤔😟🙃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 33 minutami je TBA napisal:

sej ta je pomoj kr najbol orebič-korčula :D. cca 30-40min trajekta pa 8-9h vožnje :D če maš mal sreče 

Ma kaki, mi gremo na nedeljo cca 3. zjutraj in 2. teden septembra-po sezona, 7 ur največ,pa trajekt kolk bo čakanja in vožnja.... 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.