Skoči na vsebino
Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 56 minutami je Shrek napisal:

Čisto mimogrede... 

A se ti zdi varno tak kolesa vozit?

Zabremzaš, zapelješ iz ceste pa te kolo poškoduje ali bog ne daj ubije...

Kolesa so speta skupaj,pedalo je zapolcano za rob- dno prtljažnika,gume so naslonjene za naslon sedeža i mislim,da je varno pri zaviranju in normalni vožnji brez prevračanja avtomobila.....👍

Hvala za skrb😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 52 minutami je TiEn napisal:

Sam kolkr sm zasledu vi testirate mazdo 6 pa cx-30 približno isti letnik ne ?

Prvotno je Alex omeni kako je njegova 6tka glasnejša od CX30  in potem se je razvila debata in zašla kamor je zašla, v franže.......🥴

pred 42 minutami je Janez007 napisal:

Mene veliko bolj motijo črički, kot sam hrup (če je motor zdrav še posebej). Trenutno mi na šestki škripa plastika, predvsem ko je avto zjutraj mrzel, praktično na vsaki luknji.

 

Seveda sem moral vzrok ugotoviti sam: plastika vrat (tapete) se pri zaprtih vratih dotika plastike praga, in to po tem, ko so tapeto na servisu dali dol in gor. Za popenit. 😩 Bodo menda zamenjali vse čepe z novimi, a jih moram še enkrat spomniti - zakaj jih niso že takoj, ali si vsaj dali v opomnik??? 😮

 

Tole z Mazda servisi me počasi utruja. Za uspešno rešitev reklamacij se moram zelo angažirat, namesto da bi se oni, ker so zato tudi tam. Sam moram iskati rešitve, jih večkrat spomniti, ker pozabijo ali ne naredijo nič ... to pa traja in traja ... 😏

 

image.png

 

Če je tako je res žalostno,poskusi iti na boljši servis👍 Kam že hodiš?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

V bistvu je to samo dokaz, da si starostno že naglušen. :hudicek: Alex pa tud, glede na to, da je star rocker, ki je čist preveč časa preživel zraven zvočnikov na ful.

Hahaha,čudno da čujem ropotanje v Citroenu ,S maksu,Berlingu,prejšnji 3ki itd.....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 5 urami je MazdaBoy napisal:

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus, letnik:2021,24700 EUR :: www.Avto.net ::

 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Tole je bil verjetno testni avto, mene je enak prišel avgusta  26.500€ +bombončki😊 Takole eni poskusijo prodat, ker je nova cena čez 30k€.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 58 minutami je Alex napisal:

Samo res je cela notranjost za razred višji nivo kot recimo v 6-ki. In v ostalih Mazdah. Da ne govorimo o udobju(tiha vožnja, brez hrupa gum). Imam nastavljen radio na 6 (od 26) in je dovolj glasen, da se lepo sliši in preglasi vse ostalo. Pogovarjaš se pa pri 130/uro kot doma v dnevni sobi na fotelju. 

Saj je že večkrat kje pisalo,da je ob začetku prodaje CX30  to avto na najvišjem nivoju po kvaliteti  in notranjem dizajnu v koncernu MAZDA 😊

Največ prodanih Mazd je prav CX30......:bravo: Za ta denar je to best buy avto.....😀,zato jih je tudi na M.forumu vedno več......👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano

Pa ste-smo spet na podnu kot lani  in predlani parkrat,eni bi hec ,drugi ga ne razumejo,tretji so užaljeni četrti ne vem kaj ,za kaj 🤔 za nič od nič.....:nevem: Tako gre ta svet tja nekam u maloro,žal.......🥴

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 3 urami je Jaka32 napisal:

A zdaj bodo tudi vse druge surovine cenejše, ker so odvisne od cen goriva?

Kruh, olje, plenice, gradbeni material, les in peleti itd.?

Težka bo.... 😟

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 2 urama je Jaka32 napisal:

Meni je pa tale všeč...

 

e360-my21-cx9-fwd-sport-snowflakewhitepe

 

JDPA_2021%20Mazda%20CX-9%20Signature%20W

 

 

Sicer sem pa na morju gledal skupaj parkirano Cupro in pa Mazdo CX-5 rdeče barve. Čedalje bolj mi je Mazda SUV všeč in tudi tokrat je bila Cupra zgolj pikica v očesu. 

Cupra Formentor je bolj v razredu CX30, je pa res dopadljiv a Mazda je le Mazda.... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Mislim, da mi pozimi in nasploh v slabem vremenu prav pridejo, nekje od novembra do aprila in to predvsem zaradi sopotnikov ki mi nosijo sneg, blat in šoder v avto🥴

Pri nas je drugače kot na obali😉👍

Pri vas je sončno 🌞🌞🌞 300dni:ouje:

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 24 minutami je Jest napisal:

To je pa tako, ko ne verjames drugim… ;) 
 

Manjka samo se izjava, da je tudi lepsa od prejsnje sestice 😜🙂🤣

Saj tudi je......😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.