Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano
pred 6 minutami je sportman333 napisal:

V vrhniškem klancu ali pa na dolenjki boš žal šaltal v 4 in vozil z 5rpm, če boš želel biti hiter....nimaš kaj...., pozabi 6prestavo v tak klanec😉👍

Kamot se peljem v 6ti prstavi v ta sloviti Vrhniški klanec 160 km/h😉

@Alexsam si napisal kako leti v drugi 110km/h in potem v tretji,četrti itd..... Če hočeš da avto leti greš v višje obrate 5-6000 ,taka je tudi športna vožnja in ziher gre bolj kot 6tka samo občutki so drugi!!!

Poglej podatek od 0-100km/h in vidiš kateri je hitrejši le občutek ko turbo vleče je tak ampak jo moraš zato šaltati v 3tjo in izgubiš tiste 2 sekunde kolikor ima 6ka slabši podatek.....🥴

Za odločitev se moraš samo vprašati koliko časa se boš vozil takole kot sem napisal ali pa normalno približno po predpisih in boš ugotovil,da je za vsaki dan čisto ok avto,ko pa hočeš kaj več pa tako veš...:bravo:

Pojdi še s @Gelipterjevo malo naokoli......👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 57 minutami je Shrek napisal:

Jaz osebno... 

Vsi osebni avti pri hiši imajo ročne menjalnike. 

Tovornjak je avtomatik. 

Busi, ki jih vozim, so pa mešano nekaj ročnih, nekaj pa avtomatikov. 

Raje bi vozil vse ročne. Zakaj? Ker noge migajo. Pri avtomatiku leva noga ne dela nič, če je pa aktivni tempomat zraven, pa tudi desna ne dela. Ni razgibavanja in miganja... 

In tako lažje spiš za volanom.....😁👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Da vidimo kaj bo danes @Alex  stestiral in dorekel glede CX30 :whatever:

Predvidevam, da bo... ?zmeden?:jupiii::ouje: na koncu pa :bravo:in seveda :cheers:

:zoom-zoom:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 36 minutami je Alex napisal:

Za jutri sem rezerviral testno vozilo. 

Če bo vse ok takoj zaaram in ga grem iskat. Je treba kar pohiteti, ker jih ni več veliko na zalogi. 😬

.......ardečih :whatever: 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

@Alex, želim ti dober izbor in odločitev za nakup M. CX30 v kar pa niti ne dvomim.... 😊👌

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 41 minutami je Alex napisal:

Ja, sem pogledal. Zato pa bom vzel gt plus. 😊

Pivo še vedno čaka..... :cheers: 😄Ženske bodo pa kak đin tonik😊

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Tako kot praviš nekaj vmes in bolj blizu opremi GT+ kot pa GT... 👍

GT oprema je tako siromak od siromaka-obratna! 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 3 minutami je DonFelipe napisal:

Plin je še enkrat dražji kot je bil do nedavnega. 

Škoda ker imajo samo v Latinski Ameriki in ponekod pogon na etanol in ostale alkoholne spojine pri nas pa ne smeš še na kurilca več voziti ; če bi to delovalo bi lahko fural na domač šnopčk in se ne bi sekiral.

Mimogrede ima kdo tu Mazdo s pogon na plin?

Mislim, da ne, ker do pred kratkim je tu bil navor pri avtu najpomembnejši, plin ga ima pa še nekaj manj kot bencin..... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 25 minutami je Alex napisal:

Glede muzike v cx30.  Kako ste kaj zadovoljni tisti, ki imate bose in ostali, ki imate 8 zvočnikov (non bose ozvočenje). Namreč, oba sistema imata Pioneer zvočnike in ojačevalec in popolnoma enake zvočnike. Bose ima dodatno mid/treeter na sredini armaturne in ob straneh ter sub v prtljažniku na mestu rezervnega kolesa. Ima pa navadni sistem digitalni equalizer, kar pa bose nima. 

Pri gipterju sem slišal, kako igra bose. Navadnega pa še nisem. 

Iz prve lahko slišiš pri meni doma,samo na pivo prideš,ker pri meni doma je odprto do 24.00......😂

Kak večer se oglasita,pol ure ti vzame v eno smer,bolje kot da greš s kurami spat.....👍

Je za razmisliti,ker za tiste 3 zvočnike  dat 500€ doplačila za paket ( so )  je kar huda......:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Le nekaj mesecev po zadnjem preizkusu CX-30 s »starim« motorjem Skyactiv X sem preizkusil še različico z novo izvedbo tega motorja. A s...

 

Še nekaj za tiste,ki bi imeli avtomatika z enakim motorjem.....🤔( To je točen opis o delovanju tega menjalnika,sem ga testiral in o tem že nekaj napisal-dober je za križarjenje po AC....😉)

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Element, ki najbolj prepriča bi mnogi lahko označili kot korak nazaj v razvoju. A pri Mazdi se radi držijo preverjenih rešitev in jih nato izpilijo do konca.

.......za vse morebitne kupce; MAZDA CX30  X186......:prstgor:  :zoom-zoom:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 3 urami je mito3000 napisal:

Bose mora res bit, da vse čričke preglasi. 😀😀😀 Za mal porabe goriva bi bil kak hibrid boljša izbira. Sem vozil kakih 700km očetovo CHR 2.0 in poraba 4,8 litra. Avto je tišji od CX30, pospeši ravno tam nekje, torej bolj tako tako. Le zadaj za potnike so okencki katastrofa. Pa vse skupaj mi bolj robustno vse skupaj deluje, z Mazdo je res treba bolj z rokavičkam ravnat

Ne vem no, jaz jih nimam a jih še kdo ima.... 🤔

Razen takrat, ko je žena v avtu 🤭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Ok. Nekaj bom vprašal lastnike cx30, kar mi ne bi bilo pred par meseci prestavljivo. 😄

Katero opremo(model) naj vzamem, (če se odločim za cx 30, da bo avto dobro opremljen(bose, matični žarometi, ogrevani sedeži in volan, kakšen memory za sedeže, usnje mi ni i toliko  pomembno. Na dan s predlogi. 😊

 

Za cx30 z x 186 motorjem je oprema GT Plus.👌in dodatni paket (so) sound....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 5 minutami je Robert napisal:

 

Ima mogoče že kdo narejen update zemljevidov - junij 2022 v novih sistemih (npr. Mazda CX 30)

Jaz še nimam, ampak, ko si ravno na vezi, koliko imaš že kaj km in kako si zadovoljen? 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Kilometer 2-3 €? Zanimivo. 

Poraba recimo 10 litrov... 

Tovornjak in avtobus se vrtita max 1,5 € po km in 30 litrov porabe... 

Čakalne ure pri tovornjaku ni... Vsaj za šoferja ne...pa se na mejah po 24 ur čaka... 

Glede na to koliko je Taxistov se očitno splača.....👍 Uber bi delal še za manj......🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bencin/Dizel
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Meni je važno le to, da je stvar kvalitetna, dobro narejena, hrana pa, da diši po domačem(paradajz, breskve...) 

Kje stvari kupim mi ni važno. 

...... žar, kalamari, brancin 👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bencin/Dizel
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

 

Mali, ne budali!

 

V Evropi in v svetu je nekaj normalnega, da država za svoje državljane poskrbi bolje kot za tuje - edino v Sloveniji se za tujce in migrante skrbi bolje kot za lastne državljane. V Avstriji, denimo, McDonald's (veriga restavracij iz ameriške zvezne države Illinois) lahko prodaja samo zrezke živali, ki so se že skotile v Avstriji. S tem izločijo vse Evropske kmete in priviligirajo svoje. Lahko bi rekli, da diskriminirajo ostale živinorejce. Jim kdo ugovarja? Nihče. In takih primerov je še precej. Tako da bi tudi pri nas lahko naredili, da bi Slovenci v Sloveniji lahko tankali cenejše kot tujci. Zakaj tega ne naredijo? Ki pa jest vem, ka sm kmet an s hribu doma, pa se na te posle ne zastopm prou preuč...

Če si res kmet s hribov doma boš tako imel neko subvencijo, BAJE... 😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.