Skoči na vsebino
Gume
Napisano

Hankook bo čist ok za tebe,ki do 13kkm uničiš gume.....🤭👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano
pred 3 minutami je Slivka napisal:

Za tega sumim, da navora sploh nima. Ali so ga pozabili zmontirat noter ali pa je to kak nov dizajn, da je lažji motor pa zato manjša poraba. Ampak navora mislim da ta motor nima...

 

Ima pa nek čuden sistem, ker mi je po avtocesti nekajkrat napisal nekaj v smislu "dvovaljni režim"...

Tist čudni sistem ti je pa vzel pol tistega kar mogoče kje ima....:aaaaa:

Mazda G 122 in 150 ima isti sistem.👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano (urejeno)

Nova metoda zmečkljivih con... 😁

Bolje tako kot jo imeti na kolenih...👍 😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Vse stvari v zvezi z ev vozili so preslabo dorečene in posledično je sedaj nešteto problemov, ker si vsak po svoje kroji raznorazna pravila in zahteve.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 31 minutami je FuManchu napisal:

Sam imam šaomija več kot dve leti in lahko povem, da je bolj zanesljiv kot Samsung, ki mi je crknil brez razloga. 

Je pa res da takrat je bil ta šaomi vrh ponudbe.

Bomo videli kako dolgo bo tale šaomi POCO, huawei mi je delal 5 let bp dokler ni baterijo napihnalo👍Vse druga prej, sony, erikson, nokia in še kaj max 1 do 3 leta. Kupim pa novega ko crkne stari..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj kupiti?
Napisano
Pred eno uro je Jaka32 napisal:

Mislim da me nihče tukaj ni razumel. Mogoče boljše, da pustimo temo, saj ni bilo nobene pričakovane debate.

Mogoče nisi prav vprašal ali pa celo sam točno ne veš kaj bi rad... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj kupiti?
Napisano

Jaz bi najprej rekel, ne kupuj motorja, če si solidnega avta ne moreš privoščit! Tistih par 100€ pri registraciji letno ti ne bo rešilo problema, če si kupuješ avto za 20k€.Kupi si potem avto za 15k€!

Vidim, da nisi zahteven glede znamke zato ti priporočam kakega pežoja 308 1.6HDI,motorčki u nulo in tudi vleče solidno.Dizelskih 100 konjev je več kot G120 pa še poraba je 4-5l/100.😉

S takim motorjem sem jaz naredil 430kkm,380kkm in nazadnje 320kkm.... 😊Novi 1.5HDI motorji so pa🫣🫤😠🤑

Tega se izogni, če se da, ker trže ketno! :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 50 minutami je Slivka napisal:

Eee, @Wankel, če ti pridem na kakšnem zožanju nasproti z BTjko, bo "strup" hitro našel rikverc... Torej ima @Bini čisto prav.

 

Sploh, če je večji in močnejši kje s hribov doma, pa je že toliko orušpan, da se mu par prask več niti ne bo poznalo in se voznik za to niti ne sekira...

.... pa mogoče še malo pod gasom🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 49 minutami je Shrek napisal:

Hitrost se prilagaja razmeram na cesti. Znaki so pa zato, da se upoštevajo. Vsak pa sam ve, če bo komu dal prednost. 

Veči, jači.... 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 31 minutami je Shrek napisal:

Ne vedno. Ko je nasprotni prevozil znak, ima prednost. 

Kako boš dokazal to, ko boš zagozden v mostu🤔ti boš kriv, ker nisi dobro gledal in upošteval znaka.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano

Evo, poročam o porabi na eni daljših relacij v 3 dneh. Pet potnikov in poln prtljažnik na relaciji 1420km. Od doma do Mostarja z raznimi ogledi na poti sem imel porabo cca 5.8l/100km,večina od 750km je bilo prevoženo po regionalkah in po mestih. Do vrha Jahorine in Trebeviča je narasla na 6.0, do Sarajeva se je pa spet spustila na 5.8.....👍

Na poti domov iz Mostarja preko Blagaja in Međugorja je bilo pa večino od 670km narejenih po AC pri hitrosti 140-150km/h kar pa je povišalo tudi skupno povprečno porabo na 6.3l/100km... :prstgor:

Moram pa tudi omenit, da po Bosni ni kaj veliko elektrikarjev in je vozni park predvsem dizelski in precej star.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.

Tako nekako bi moralo bit. Tako je tudi z zdravili, akomulatorji itd... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 minuto je Slivka napisal:

Emm, a armaturka se čisti? 

 

Moram probat na BTjki...

Raj jo ne obriši ti bo skupi padla.....🤭😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 30 minutami je godlike napisal:

Moja po 10. letih počasi razdapa.

Prah pobrišem s Sonaxovim antistatičnim mat čistilom. Tudi vse plastike zamazane od nog počistim s tem.

 

P.S.: nehajmo s tem, ker se ne tiče CX-30 direktno in nas bo Bini kregal 😉

Ne,ne kar pišite v to temo,tudi CX30 se rada čisti in boža z 🦌jelenovo krpo.....😉

Jaz uporabljam isto iz prejšnjega tisočletja,bolj natančno od 1990,ko sem kupil yugo 60 A in je bila že zraven avta z obvezno opremo....:jupiii: Malo je že zamazana,zmahana in verjetno tudi rahlo utrujena. Zato pa imam  novo že 10 let pripravljeno, da jo zamenjam in upam,da bo zdržala vsaj toliko kot ta še iz časov nekdanje yuge......🤔😉

Armaturka se pa čisti z vsem kar je namenjeno in primerno za armaturke.....😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.