Skoči na vsebino
Prigode v prometu
Napisano
pred 28 minutami je Boss napisal:

Ampak.... trobljenje, če te pa to ne predrami in odskočiš.... vem ja, lahko je pametovat, ker me ni bilo tam.

 

Tudi mene ne. Vprašanje kaj je bilo sploh 😕

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Boss napisal:

WTF, kako se pa lahko tole zgodi? Men ni nič jasno, a so res vlaki tako tihi, da jih ne slišiš? Tudi, če so delali s kakšnim ropotajočim strojem, kaj pa je delal strojevodja, da ni zatrobil. Tele hupe se slišijo kilometer daleč.:(

 

WWW.24UR.COM

Pri Postojni je vlak zbil šest oseb, dve osebi sta umrli, so za 24ur.com potrdili na PU Koper. Po prvih informacijah naj bi bile še štiri osebe...

 

Več stvari je tu not. Lahko je zatajil prometnik in spustil vlak, zatajil čuvaj delovne skupine, ki je spregledal vlak...itd.

Vlaki so pa kar precej tihi če so ti novi Stadlerji, to sem že sam izkusil. V prvi vrsti si pa tudi sam odgovoren zase, ko si na progi in tudi opraviš varnostni tečaj na začetku.

 

To k @Matick pravi je potim logično zakaj ima @skritikrt psihologa na 6 let, bonificiran status itd. In čisto upravičeno.

 

Odkar se ubadam z delom NA progi, mi je jasno kako je smrt lahko blizu. Pa terena še nisem zares okusil sploh.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 4 minutami je ignacij napisal:

Nazadnje ko sem pogledal je forum namenjen različnim sporočilom in mnenjem.

 

Se mi zdi, da to tu ne pije vode, ker človek če so mu električni avti všeč je dobesedno linčan.

 

Drugače se ne gre, da imaš zgrešen okus za estetiko; samo ti imaš svoj okus, ljudje ki jim je pa Tesla interier všeč imajo pa svojega - ergo. ne pomeni, da so brez okusa.

Meni osebno Tesla interier ni všeč. I like buttons (kot pri avtu in pri ženskah 😈)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 2 minutama je ignacij napisal:

Pa ajde recimo, da nimam kam z denarjem pa se odlocim za EV. 

 

Vem, da je med EV Tesla oh in sploh, samo ni šans, da jo kupim. Pa to moraš biti totalno brez estetskega okusa in stila, da lahko sediš v tistem praznem interieru s televizijo na sredini. Kako jim je ratalo narediti takšno grdo grdobasto pusto armaturko ne bom nikoli razumel. Da pa se najde še toliko folka brez okusa in to kupi je pa še večji misterij. Pol se pa čudim, da ne prodam svoje M6, sej folk nima več okusa za lepoto, če užicajo v pogledu na tako armaturko, pa pazi, še plačajo za to.

 

Dobro, to smo že 100x predebatirali. Lepota je subjektivna. Nekaj kar tebi ni všeč, nekomu je.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

To, da so na MOLu idioti kar se prometa tiče je itak logično. Pa to je bilo še predno se je začelo na polno gužvat povsod. Niti nisem zagovarjal spremembe, ampak to, da je treba pač gledat znake in ne voziti ''na pamet''.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Tu bralec govori kot da zagovarja vožnjo "na pamet". Znaki se pač zamenjajo in največja štala je, ker ljudje "na pamet" v križišče.

Najbolj smešen stavek je pa o nevarnostih za kolesarje. Sej vemo zakaj so/smo v nevarnosti.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 37 minutami je dvorjan napisal:

V višje obrate, kot teraš ICE-motor, prej gre v qu...

 

Pa? Zaradi tega ne boš odločno pospeševal, prehiteval?

 

Vedno znova me uspete nasmejati. Hvala. 😃

 

Teoretično na ICE-motorju več škode narediš v nižjih obratih.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 15 minutami je Slivka napisal:

 

Glavna varovalka za našo hišo je 16A. Daj hitro en izbor, kateri električni avto lahko v garaži vštekam zvečer in je zjutraj polno? Pa ne pozabi, da mora ostati še dovolj elektrike za:

- centralno (250W za obtočne črpalke in mešalne ventile, ker kotel je na polena)

- hidrofor (800W - mi smo v mestni občini Nova Gorica in nimamo vodovoda, ampak svoj zbiralnik za deževnico in hidrofor)

- hladilnik in zamrzovalno omaro

- kakšno luč

 

Pa po možnosti tak avto, da ga, kot telefon, ne bo treba dati na polnilec vsak večer...

 

Kaj pa če bi ti razmišljal drugače?

 

Sej ti je dal @Jest za primer = vzameš hibrida 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 45 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Danes moja najdražja iz službe v Lj po Šlajmerjevi v smeri od Zavoda za transfuzijo proti Malenškovi, ta del je dvosmeren promet.

Pa pripelje nasproti po njenem pasu očitno dezorientiran gospod, se ustavi pred njo, izstopi, odpre vrata njenega avta in jo nadere: "baba blesova, v enosmerno voziš"

 

Bo treba mogoče upoštevat ivanov nasvet, da se je treba legalno oborožit. Pa ne zaradi izbeglic, bolj so grožnja domači kreteni. 

 

Google maps kaže, da je enosmerna,

Street view kaže pa, da je dvosmerna 😀

 

Mogoče je gospod gledal google maps 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.