Skoči na vsebino
Gume
Napisano
Pred eno uro je amatej napisal:

Je mogoče kdo gledal kakšne teste za letne R19? Sem v postopku nakupa 225/45/R19 za M6 in ne najdem nikjer testov za R19. Nazadnje ko sem se pogovarjal z vulkanizerjem je rekel, da če so R16 OK, ni nujno da so tudi R19 itd.

To je res ampak,če kupiš 19tke in to od najboljših 5 tovarn nimaš kaj zgrešiti....😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano (urejeno)
pred 14 urami je Shrek napisal:

Servis na 09 letniku diesel. Moje original olje in 45€ ostale stvari z delom. 22 000 km od zadnjega servisa oktobra. 

Vidim, da sem dobro kupil ta avto. 

Si pač rojen pod pravo zvezdo......😊😉😂

IMG_20220503_151749.jpg

IMG_20220503_151749~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 7 urami je akla napisal:

@Lentus: tudi jaz imam nagledano to kombinacijo (G150 AT Plus Style), v sredo grem na testno vožnjo.
Ali je predviden prostor za (zasilno) rezervno kolo?

Ali ima avto ob dobavi rezervno kolo ali oni kompresorček in spray za hitro krpanje?

...

Dogovarjam se še za dodatno opremo  "Sound paket" (Bose) in "Vlečna naprava snemljiva", kar oboje verjetno tudi vpliva na prostor za rezervno kolo.

Za vse kar te zanima vprašaj v salonu M, ker vsak paket ima zadaj drugače.... 🥴 Jaz imam komplet za popravilo in dvojno dno v prtljažniku, tako da rezerva gre nozri. Pri Bose pa lahko da ne, pozanimaj se.... 😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
dne 1. 5. 2022 ob 1:50 je Lentus napisal:

Evo, en mali update. Naredil sem prvih 150 kilometrov in lahko samo rečem, da se avto res lepo pelje in mi ni niti malo žal, da sem ga kupil. Moči je že zdaj, ko motor še ni utečen čisto dovolj. Če ga pa že v kakšen hribček malo zmanjka, pa v trenutku lahko z obvolanskimi ročicami prestavim prestavo-dve dol.

Poraba po teh prvih kilometrih je 7,5l, kar se mi zdi v mejah normale. Edino moram spustiti tlak v pnevmatikah, ker so očitno v avtohiši pozabili spustiti zrak, ker so napolnjene na tovarniških 3,3 bara. Mimogrede, na koliko imate napumpane gume? Kot je predpisano, ali kaj več?

 

Edini minus, ki sem ga opazil je preglednost pri parkiranju. Avto ima namreč visoke boke, in nimam občutka, kako daleč sem oddaljen od sosednji vozil pri zavijanju med avtomobile in tudi zarisanih črt ne vidim. Tako, da kar na slepo zavijem med avtomobile. Upam, da se tega navadim, saj je moj prejšnji avto bil spet v drugo skrajnost, zelo dobro pregleden in nisem s tem imel nobenih težav.

Čestitke za odličen nakup in zadovoljstvo😊

Pumpaj kot ti piše na ploščici-nalepki pri vratih, to pa je 2.5.....😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razlike
Napisano
pred 3 urami je marto napisal:

Za mojo se nc ne kadi hh 

Usaj ne opazim, pa tut noben drug mi ni tega reku :D

tko d upam d nc ni :)

Vem da ne, to še pride.... 😁

... hec😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razlike
Napisano
pred 11 urami je marto napisal:

Ja moja je taka, ma 2, in lih to sm gledu kako bi razlikvov med mojo in 2.5 bencinarjem??😀🤔

Za prvo se kadi na sto mater..... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je marto napisal:

haha je, pazi to..

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.5i GT 09 pri 281000 narejen veliki servis, letnik:2008,9000 EUR :: www.Avto.net ::

 

cena iz ure v uro raste :D

Nalepke delajo čudeže, še kako rjo skrijejo, če je treba.... 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Čestitam na odlični izbiri in srečno vožnjo..... 👍

Še malo pa bomo prehiteli 6tke po številu avtomobilov na tem forumu..... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nosilci koles
Napisano
pred 1 uro je NevLado napisal:

Jst sm probou dat na 1 ampak mi je kr mal srhljivo malo, pr 2ki se mi zdi pa preveč. Ampak po nekih pravilih naj bi bila razdalja takšna, da lahko notri vskoči nek drug avto, kar lahko za to 2ko potrdimo. Ampak sej pravim, pri 150/160kmh je čist preveč.

Odvisno kako si navajen na var. razdaljo..... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Snop LED luči
Napisano
pred 20 urami je kukky napisal:

Na servisu so rekli da normalno svetijo 😆

Poznam ta občutek ki ga imaš..... 👍

Sem imel 3ko in se res težko navadiš, ker ti močno svetijo do določene višine, naprej pa čista črnina..... 😊 Jaz bi levo malo dvignil ročno pa bo ok..... 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 7 urami je Carot napisal:

Zanima me, ali tudi pri vaših CX-30 ne pokaže imena klicatelja, tudi če ga imate v imeniku? Povezava telefona preko BlueTooth-a.

Meni pokaže😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

TPSM ne dela?
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

 

Tole bomo pa probal na naslednjem mitingu... spustili ti bomo eno gumo za pol bara, ti boš pa moral povedat katera je bila. :hudicek:

Komot,samo prednja mora bit👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba: bencin vs. dizel
Napisano
pred 2 urama je tomaz108 napisal:

Razmišljam o odstranitvi dpfja.  Moram še malo pogledat za pluse in minuse. Predvidevam, da zmanjša porabo in poveča vzdržljivost motorja. 

....pa velik minus za naravo,žal.....☹️

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

TPSM ne dela?
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Ja boš opazil, če je ena 1,5 bara druga pa 2, ne boš pa opazil, če je ena 2,2 druga pa 2,7

Brez skrbi, še vedno sem opazil, če je bila guma kot ponavadi cc2.5 in pade na cc2.0. To se pa zgodi ponavadi samo pri predrtju. 😟

Poskusi jo spustit na 2.0 pa boš opazil, garant..... 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

TPSM ne dela?
Napisano
pred 34 minutami je Boss napisal:

Niti 0,5 ne opaziš kar tako, še manj pa 0,3. Tolk je namreč razlike že samo, če so gume hladne ali pa ogrete.

Govorim o levi ali desni gumi spredaj! Npr; če je leva guma za 0.5 manj napolnjenja ti volan in s tem tudi vozilo vleče v levo, sploh pri pospeševanju ali zaviranju! Če tega ne opaziš..... 🥴😟🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

TPSM ne dela?
Napisano (urejeno)
pred 10 urami je Jaka32 napisal:

Torej je to še ena neuporabna "nova" stvar v avtih oz. v Mazdah. Če bo imela guma 0.5 bara manj, bom sam opazil med vožnjo, ne rabim za to elektronike.

Ja, opaziš ko je od 0.3 naprej, če si na to pozoren in če se to dogaja spredaj! Gre se pa samo zato, da te opozori ob puščanju in da ne hodiš vsak dan okoli avta👍

Lahko ti počasi pušča zadaj in ti javi, če ti nebi javilo bi parkiral in bi imel naslednji dan avto na tleh. Na 3ki tako ni stroškov glede ventilčkov saj niso TPMS. 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.