Skoči na vsebino
TPSM ne dela?
Napisano

To ni to kar misliš😊

Tvoja 3ka ima meritev preko ABS sistema in meri samo obseg kolesa pri vožnji in če imaš vse enako napumpane četudi manj ali več te ne opozori! Ko pa je ena napumpana manj za cc0. 5bara ti pa lučko prižge! 

Resetiraj in poglej, če so vredu napumpane, če so ti tako ne bo več javilo, če pa potem ti pa tako ena pušča👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Mozno... meni je izgledalo kot golob (pa ne uni, ki so ga trenutno polni vsi mediji 😆) ... 

Hvala bogu, da ne.... 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je curko napisal:

Malo sem zaropotal pa so po uredili.

Malo me je edino skrbelo zaradi 19" ampak je super izpadlo ker mnenj o 19" je blo toliko razlicnih da sem bil v dilemi kako pa kaj

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Evo dobro si uredil,malo jih pritisneš pa je saj nimaš kaj izgubiti.....👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 38 minutami je curko napisal:

Po 31 dneh prevzel avto. Ni primerjave 1 luc nova ena spolirana original odbijac avto cisto drugacen kot prej z motnimi lucmi zbitim odbijacem veselje emoji7.pngemoji2956.pngemoji3059.pngdb2e638ab13dd7dbaa5c0a7a09362f8f.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Kot nov.... 👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Na službenem se še kar Savine zimske vrtijo,bodo ravno še za kak teden potem pa v kanto z njimi.....:whatever: 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 25 minutami je Gelipter napisal:

Ja vem kakšno je tvoje mnenje 🤣😁😁😉

Saj sem že dal dol prtljažnik in kovček 😁moram zdaj za vikend poslikat 😉😁če bo vreme 😉...hvala zoom zoom 

PS ...daj organiziramo srečanje kot lani mogoče drugo relacijo 😁..obala ???

Do Dubrovnika in nazaj pa na Trojane na 'krofe':bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

Maloprodajne cene zaenkrat ostajajo take, to sedaj 

 

Najvišja dovoljena veleprodajna cena z davkom na dodano vrednost za motorni bencin NMB-95 tako znaša 1,483 evra na liter, za dizel pa 1,521 evra na liter. To je končna najvišja možna bruto veleprodajna cena, ki jo veletrgovci lahko zaračunajo pri preprodaji in vključuje tudi DDV.

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/izjava-ministra-pocivalska-po-seji-vlade.html

Aha to je to,se opravičujem za lažno veselje.....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je dvorjan napisal:

No, lepo, da ste tako navdušeni nad Nexen gumami. Sam jih še nisem imel, bolj zaupam renomiranim znamkam, kar se tega tiče. Samo Savi sem dal 2x priložnost, pa me je 2x razočarala.

 

Tako da zadnja leta samo še Michelin, Dunlop ali Bridgestone gume vozim. Pa še Goodyear bi dal v svoj ožji izbor, vse ostalo se mi zdi druga, tretja itd. liga. Tudi Pirelli me nič ne mika.

 

Bo pa zanimivo opazovati, kako se bodo te Nexen gume obnašale, ko se bodo obrabile in postarale. Vas je že dovolj za en referenčni vzorec. 😃 Npr. za Dunlop vem, da drži fantastično cel čas, Michelinke in Bridgestone pa s starostjo vendarle postanejo bolj trde ...

Trenutno vozim Savo zimske na službenem, ker jo šef kupi, jaz pa na cx30 Kleberce, ki so šle na Pohorju pozimi zanesljivo po snegu😊👍

Opažam pa še vedno isto foro, da tako kot ocenijo gume na testih tako nekako v resnici se obnašajo👍

npr; Savne so odlične za po snegu drugače pa tako, tako 🥴 Po mokrem pa🤪🤪🤪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Čisto lahko, da je večja težava v tem, ker že dalj časa ceste ni spral dež in je ob današnjem dežju nastala emulzija. Spomnim se naše stoenke na jadranski magistrali, po plohi je nekoč kljub bremzanju šla kot po ledu.?zmeden?

To tako ali tako ampak,ampak Alexove Nexsenke so imele isto-enako cesto pa so držale vredu,na to sem ciljal😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

 

Tudi sam sem danes zjutraj z staro 6-ko malo preizkusil enake nexen po dežju. Res presenetljivo dobro držijo. 👍

Uf, jaz sem pa danes imel živo drsalnico s zimskimi gumami Sava dve leti stare in že bolj na koncu-za proč (3mm profila)......😝

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano

Te stvari sem vam že pisal leto,dve nazaj,da so Nexsen in tudi Maxxis ok gume za normalno vožnjo in tak denar.....👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 5 urami je Gelipter napisal:

Evo prispela je moja nova 

Mazda CX30 X motor Benz 

Vsa oprema GT plus 😉...

Avto je TOP👍👍👍malo se morem še navadit na te nove varnostne sisteme 😉😁

Vožnja je vrhunska motor super 👍👍...drugič več ...😉

Hvala Bini-ju in Alex za pomoč 👍😉😁😁lp nosilce za prtljažnik kovček in gumi tepihe sem dobil za darilo Avto plus MAZDA koper😉

Popuste ne dajejo 😁za nova vozila🤨🤨🤨😉pa lp

 

 

 

 

IMG_20220329_164040.jpg

IMG_20220329_164047.jpg

IMG_20220329_164050.jpg

IMG_20220324_103138.jpg

IMG_20220329_164058.jpg

IMG_20220324_103136.jpg

Mojster @Gelipter vse čestitke še enkrat uradno na M.forumu.👌Super zgleda in zadovoljen boš ,gre pa bolj kot si misliš......😊 samo na radarje pazi,ker boš kmalu prehiter.....😁

Ta barva je bomba,še meni je všeč čeprav mi je najblepša mašinsko siva.....:bravo:

Pa srečno vožnjo in se vidimo.....:zoom-zoom:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.