Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano

Zavedaj se, da eni naredijo vse, da se slabega avta znebijo! Tisti, ki imajo vredu avto se pa ne sekirajo, ko se obrneš stran saj ga bodo z lahkoto in hitro prodali.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Veriga v motorjih Mazde 3
Napisano
pred 3 urami je x-layer napisal:

Po navadi je narejeno (kot reče moj oče - trotlziher) tako, da veriga fizično ne more preskočiti, ker prej tolče po pokrovu verige.

No verjetno, če bi vztrajal v nedogled, bi veriga preskočila ali pa predrla pokrov...

Misliš, da se ne utrže kot pri dizlu🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Veriga v motorjih Mazde 3
Napisano
pred 8 urami je x-layer napisal:

Saj, ko je veriga dosti raztegnjena, ne rabiš posluha ;) Se že od daleč sliši, ko veriga leti po pokrovu - je pa res, da sem to sam slišal pri znancu, ko je še imel MKI...

Če ne gre prej u maloro....😁🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Nisem tega  še naredil, a jutri gredo gor letne 19". Pri nas je čez dan 15°C in je brez veze, da pilim zimske. 

Pa bo spet 'lepa' kot mora biti....😉

Pri nas pa je še kar naprej zima 🥶 Verjetno jih bom menjal naslednji teden,če se kaj ogreje....🌞😊

pred 1 uro je Scr3am napisal:

Jest sem vzel castrol, ker je edini imel napisano komplet specifikacijo, kot je predpisano za mazdo, ce gledas v servisni knjigi. Ja vem, da je bistvo dot 3 oz. 4, ampak sem picajzelj za te stvari in potem lazje spim ponoci :)

Da ustaviš mrcino 2.5 GTA moraš imet odlično olje....👌

pred 28 minutami je g.Wankel napisal:

 

Še moj glas za ATE.

Kaj pa za MAMO....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano

Ampak pri avtih je isto kot pri puncah,če te na prvi pogled ne 'kresne' ni to to....😉😃😂

Ps; HEC,da ne bo kake pomote....😵🙊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano

Me ne skrbi veliko kakšna bo-je,ker mi je tako ali tako nedosegljiva je pa fino videt vsaj bolj kot ne lepo Mazdo na cesti.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 4 minutami je Jest napisal:

Drugje je cenejse :D

 

 1908544264_Cene_naftnih_derivatov_and_Sprememba_cene_goriv_-_Stran_91_-_Splosna_debata_-_Mazda_forum_Slovenija.thumb.png.0c71d91cf19decfb32c72dc9a58269fc.png

Petrol je tako cenejši za cent dva od OMV in MOLa,sem hotel samo omenit koliko je cena danes glede na včeraj,ko sem se ravno mimo MOLa peljal.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano (urejeno)

Sem danes slišal,da je tudi pri nas včeraj zmanjkalo dizla,ker so nekateri s traktorji vozili kanistre polne nafte na zalogo domov....😳😲

Jaz osebno bi take stvari prepovedal.....🤔 

MOL ima bencin 1.564€ 😉 ni neke panike.....😊 

Je pa tudi nekaj dobrega v vsem skupaj,prazne cisterne so sedaj polne čistega dizla brez VODE....💯% 👍👌

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Joj kake neumnosti počnejo ljudje in to v mestih kjer je standard bistveno boljši......:whatever: 

Jaz pa sem ravno včeraj natočil 43 litrov po 1.459 € in po prevoženih 720 kilometrih imel porabo 6.0 kar se mi zdi vredu poraba.....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 57 minutami je Carot napisal:

Pri CX 30 je tako, da če želiš imeti adaptivne žaromete (kar je bil pri meni pogoj) moraš izbrati Style paket, ki pa ni možen brez Sound; velja za motor G-150.

Pri cx-30 X186 je paket style že not brez sound !!! In adaptivni žarometi zraven... 😊

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Hehe plača v kabini za ta razred je dovolj - se pravi mal nad minimalcem, maš pa zato zadaj kr dost litrov žganice za kompenzacijo. 😜

 

Ok mal heca za dobro voljo, zdaj pa bolj resno - opisovalci/blogerji so BOSE sistem pohvalili tako v Mazdi 3 kot v Mazdi CX-30. Oba modela sta nova in jaz ju vseeno ne bi dal v primerjavo z ozvočenjem iz prejšnjih. Osebno ga nisem slišal, da bi lahko sodil, ampak tukaj je bolj vprašanje kolk komu pomeni dober zvok v avtu. Če to ni faktor pol je seveda brezveze ga met. Če pa je to faktor pol pa je treba it sprobat oz. primerjat oba sistema med seboj, ni druge.

😀👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
dne 5. 3. 2022 ob 9:49 je sportman333 napisal:

Ker tematika že obstaja, odpiram nekaj vprašanj, ker se bom v bližnji prihodnosti (ne sicer tako zelo hitro, da bi že hodil gledati avte), delam pa nekako seznam in ga ožim/krčim, da potem ko se bom tega resno lotil, ne bom imel težav z previlikim naborom :). Bolj kot ne bo v ožjem naboru zagotovo Mazda CX-30 pa me vnaprej malo zanima predvsem sledeče (če bi danes kupoval bi gledal ta model X186 2WD GT Plus opcija SO (sound) oz. šel probati/gledati tega -> 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus SOUND, letnik:2022,29560 EUR :: www.Avto.net ::

 


1.) ali SA (safety) dodatek je možen samo skupaj v paketu LU (luxury)

Ali kdo ima ta safety paket dodatno in ali je smotrno doplačevati 2.400€ ker je LU paket 1.900 in safety 900, glede na to da ima že vse glavne varnostne pripomočke vključene v osnovni opremi?


2.) Vem, da je treba iti avto probat, ampak me zanima prostornost tega avta za 3.člansko familijo s tem da sva z ženo med nižjimi 170cm, otrok bo pa lahko sedel še nekaj časa zadaj (trenutno star 10.let) kasneje pa spredaj, če naju bo prerasel in bo žena zadaj :) (oz. takrat se verjetno z nama ne bo več vozil :)) in ali lahko kateri od lastnikov dejansko izmeri velikost prtljažnika (v smislu kvadra, ne z merami od roba do roba, ki je zaobljen in porabi veliko prostora, ampak v smilu kakšen kvader bi v teoriji spravil v prtljažnik (torej širina x višina x globina)

 

3.) preden se bom lotil iskanja, me zanima tudi h kateremu trgovcu se priporoča iti, ker jih je za Mazdo kar veliko in cele SLO nima smisla obiskovati. Ali ima kdo konkretne izkušnje z AvtoHišo Močnik (Kranj), ker mi je ta najbližji....sicer kot sem prebiral in tudi po prebrskanem na netu ima Selmar CE največjo izbiro.

 

Hvala za odgovore/pojasnila.

 

Hojla, če ni prepozno bi še jaz nekaj dodal. Večino so že napisali lastniki cx30 tk, nekaj pa že piše par strani nazaj 😊

Kar si napisal pod prvo točko bi rekel, da imaš prav in je res dosti visoka skupna cena s tako opremo! Tudi tisti SOUND paket nebi jaz vzel, ker če je zvok tako povprečen kot pravijo Mazdaši drugih modelov Mazd ni vredno tega denarja(preizkusi!) 

Pod drugo točko bi rekel, da je placa v kabini za ta razred dovolj in, da je tistih 430 litrov zadaj tudi kar dosti 😊Okrogle mere(kocke) so sledeče;

Širina 100cm

Globina-dovžina 80cm

Višina 44cm,brez podana 55cm do police. 

Glede trgovcev lahko priporočam Selmar za druge trgovce so pa že drugi kar nekaj napisali... 👍

Še bolj pomembne so potem servisne storitve..... 😉👍

Dobro boš izbral, če boš vzel CX30 X186...... :bravo:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 24 minutami je curko napisal:

En mal jo je krstila v rondoju partnerica. V ponedeljek je ze narocena na servisu da vse zamenjajo z novimi deli *_* saj odbijac ne bo vec vn strleu kot do sedaj

52c6b06237e81e03c0cdb38a046cd76d.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Jo registriral - in zraven preklinjal s tempom 90 minut na uro...

 

Pri zavarovalnem agentu sklenem zavarovanje in ga tudi plačam. In s seboj prinesem potrdilo, da je zavarovanje sklenjeno.

 

Ker smo velika družina, smo upravičeni po polovične Letne dajatve za uporabo vozila v cestnem prometu. Grem na Upravno enoto, kjer so mi dali neko vlogo, ki sem jo izpolnil in jo prinesel s seboj na tehnične preglede - tako, kot so mi rekli na Upravni enoti.

 

Pridem na tehnični, dam prometno, preglednik vzame prometno, zapelje na stezo, vse pregleda in na drugi strani odpelje avto ven. Vse brez problemov, vse v mejah normale. Konec koncev, saj ni neka stara pokveka, ampak je 12 let stara Mazda s 323.000 prevoženimi kilometri. Grem na okenček, da plačam, kar je za plačat in se začne...

 

Zavarovanje imam, to je rešeno. Tehnični je narejen, to ima ona tam od preglednika. Potem pa gleda tisto vlogo in jo obrača na vse strani in gre vprašat še ta drugo, ki je bila tam, pa šefico, pa na telefon pa klicat vse po vrsti - ma se mi zdi da so klicali vse od Dalai Lame do papeža, pa Bidena in mislim, da so še Putina iskali, pa ni imel časa... Avto je bil čez stezo v vsega petih minutah, birokracija je pa potem trajala spodobnih 20 minut, preden so ugotovili, kako in kaj potrebujejo in zakaj to potrebujejo in kdo koga kaj...

 

Avto sem pred stezo parkiral ob 14:55 in bil takoj na vrsti. Ob 15:40 sem se spet usedel v avto, pospravil dokumente in ob 15:43 speljal. In kmalu bi se še meni speljalo...

 

Na nekaj si pa pozabil....😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

 

 

 

V preteklosti se je že nekajkrat izkazalo, da (na določenih tehničnih pregledih) prometna brez avta vedno naredi, avto brez prometne pa nikoli...

 

Ni pa to pametno..... 🥴

Razen za prodajo.... 😁🤪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.