Skoči na vsebino
Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano

Če ti sedaj, ko so velike tem.razlike ni počilo od tam naprej bo tako ostalo še naprej😊 Če je pa to pred voznikom in te moti pri vožnji ti jo pa menjajo brez problema. 😇

Bom slikal moj primer na službenem zaradi katerega se ne menja stekla dokler ne pokne naprej! 🤪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 29 minutami je Boss napisal:

 

Proporci so čist kiksnjeni - SUV izgleda masivno z ogromno masko. Pol pa dajo miniaturne luči, da skoraj dostavni kombi izgleda bolje. Luč bi morala biti velike do maske in tista led črta, ki zareže v masko bi moral biti znotraj luči. Malenkostno manjša maska bi bila čisto OK, recimo toliko, da je tablica ne bi rabila prekrivat ne same maske ne spodnjih rež.

 

Ker gre za SUV bi lahko optično znižali sam avto z rahlimi temnimi obrobami okoli blatnikov, na spodnji strani odbijačev in pragov. Tole za moje pojme ni evropski dizajn ampak prej Ameriški in mislim, da bi moralo biti ravno obratno ter CX-50 prodajat tu, tega pa amerom.

 

CX-50

slika.png.6dd1d82491f51eeef7b73f09eff22eb1.png

Meni je tudi ta 50tka bolj všeč.....👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Ne ne Bini, sedaj si pa ti zašel. Trdiš, da tisti ki ima lizing, gre to na račun ostalih staršev :) Cmon...

Saj veš kako to gre, vsi morajo izkazati svoj dohodek z avtom vred nad vrednost xy in če to velja za vse potem greš tja in rečeš; tale mrcina za 30k€ je moja čeprav je na lizing pa mi ga zraven prištejte😲

E to pa ne bi bilo goljufanje.... 😉

Seveda ni nihče tako nor.... 🤪

V resnici se v teh primerih gre bolj za samohranilke na sociali in z več otroki pa vseeno živijo skupaj s partnerjem pa se vozijo z avti teh vrednosti, ker ga plačajo iz dela na črno, visokih socialnih prejemkih in še na koncu na račun brezplačnega vrtca.... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 5 minutami je 50keda napisal:

Kaj veliko drugačna ne bo, definitvno pa nobena slika v tejle niti ne predstavlja končnega produkta, pol jo boste pa še v živo vidli, se bojo stare mazde kr prodajat začele xD

Možno, in s tem bodo cene starih Mazd padle, zato hitro prodat dokler še kaj dobite... 😀😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Malo ste zašli s tem lizingom🥴

Eni so se znašli in izigrali s tem sistemom vrtec in s tem posledično so se naredili norca iz ostalih poštenih staršev, ki plačujejo polno ceno vrtca glede na svoj dohodek.... 😟😓. To je vsa poanta tega in mene bi bilo sram, da kupim avto na račun drugih staršev, za zjokat.... 😭

pred 19 minutami je SpEkTr napisal:

Ne, ne. Tle se pa ne strinjam. BTW, tudi meni so vrtec zvišali za 30eur, pa ne iščem vzroka v tem oz ga ne vidim. Mislim, če dobi 20 jurjev, je morala že firma državi plačati precej več od teh 20 jurjev. Sedaj pa jaz s temi 20 jurji kupim avto na lizing, ali na keš. V obeh primerih imam avto za 20 jurjev, ki sem jih prislužil s svojimi rokami, nogami, možgani...s čimerkoli.

 

Torej zdej, neko senco metat na uporabnike lizinga je brez veze. Pa nimam lizinga. Samo povem. Gre pač za prislužen denar, za katerega je bila plačan pošten , res pošten davek. Saj ne gre za pranje denarja.

Zdej, da mi pa CSD potem teh 20 jurjev še enkrat šteje v neko kvoto je pa milo rečeno odiranje. Ali pa če bi teh 20 jurjev dal na varčevalni račun. Ista pesem.

 

Sicer pa, če bi hoteli bi lahko prišli do tega podatka , kdo ima registrirano premičnino. Nisem siguren, na koga se dejansko registrira avto v primeru lizinga? A v prometni piše lizing hiša? 

Piše lizing hiša... 100%.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 6 minutami je robz napisal:

Ja, če te skrbi izguba vrednosti avtomobila pa rentaj avto, boš precej na slabšem v 5-10ih letih 🤠 

 

Primerjamo samo lizing ali takojšnje plačilo. Lizing je vsekakor slabši, saj denar ne izgubi toliko vrednosti kot znaša preplačilo lizinga... Če pa ti denar vsak trenutek toliko pomeni, si pač ne kupiš avta. Imaš npr. 10k za avto in še 10k lufta na računu. 10k obračas po želji, lahko tudi z izgubo... Za avto pa bom jaz plačal 10k takoj, ti pa po obrokih-vse kupaj 13k v npr. 5 letih. Avto na koncu prodava za enako vsoto. Mislim, da je tukaj logično kaj je cenejše..

 

Če avto izgubi 70% vrednosti, si pozabil dodati še izgubo vrednosti denarja-odštej še ene 10% :P

 

 

Čista logika, da je tako.... 👌

Razen, da vzameš lizing in na račun  denarja, ki ti je ostal posojaš po še višji obrestni meri😀

Ps; bogat je tisti, ki ni zadolžen.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 12 minutami je Slivka napisal:

Kljun podoben staremu Tamu 5500, platišča z naperami kot od bicikla,... Počasi bomo prišli do tega, da je Lada leta 1990 delala lepša vozila. Predvsem pa bolj praktična...

😳👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 12 minutami je NevLado napisal:

Evo, vse kar rabiš "nujnega" na avtu v 2022.

 

WWW.AVTO.NET

Citroen C3 C-Series PureTech 83 S S BVM -NA ZALOGI-, letnik:2022,14200 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

To da ima motor jermen v olju pa pač spregledaš :lol:

Tole pa moj sosed prodaja......😊

Mimogrede,nikamor ne gre....🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 16 minutami je J.J. napisal:

S temle, da če vzameš leasing, ti je vseeno za ceno, si pa zabluzil na polno. Tut mnogi si žal leasinga ne morejo privoščiti. Jaz osebno ne bom nikoli, ampak res nikoli več kupoval avto, torej stvar, ki zgublja vrednost, na keš. Kretenizem brez primere, ki dela ljudi še bolj revne. Če mam kupček 30 jurjev dam raje pologa 3 jurje, ostalo vzamem na 7 let leasing, 27 jurjev pa obračam tako, da z njimi kesečno pokrijem obrok za lesing. Na koncu mam po 7ih letiih še vedno isti kupček denarja plus avto, ki ga prodam mogoče za 8 jurjev. Kdor ga kupi na keš, ma samo avto za 8 jurjev :)

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk
 

😊😂🤣🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-60
Napisano
pred 15 minutami je tommaazz napisal:

Jooj to se mi pa ne dopade, še CX-5 nova (v bistvu stara faceliftana) mi je veliko lepša (škoda samo za staro notranjost)...upam, da ne bodo z novimi modeli šli v ta oblikovni jezik, ker to ni več to🤔...čeprav mi CX-50 ni tako zgrešena kot ta...to se mi zdi čisto nepotreben model, malo bi še facelift CX-5 preoblikovali (predvsem zadek) in jo naredili z interijerom od nove M3 in CX-30 pa bi dali novi model in bi bil TOP😎, škoda za izgubljeno priložnost.

Zelo se strinjam s tabo....👌

Ta prednja maska je kot od Volva in tudi nasploh mi ni neki boljšega-lepšega od cx 5.....😛

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 5 minutami je Deeyan napisal:

 

po večini so crkovale AdBlue pumpice, enemu je odtrgalo  jermen in zabilo ventile v bate....

Jp, ena pumpica je šla kolegu-sodelavcu malo nazaj pri 250kkm in so pri tvojem sosedu to porihtali kot je najboljše..... 😇Jaz sem trenutno pri 200kkm in čakam..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 8 urami je Deeyan napisal:

 

Pa tut 1.6 tdi so super, jih mamo na sihtu cel kup. Za 2.0 pa tut lahk potrdim (mam sluzbenga caddya s takim motorjem). S prejsnjimi Berlingoti so ble pa same tezave 🤦‍♂️

Mi pa 10 let s Citrončki nobenih problemov, vsi cca 400kkm 1.6 motorji.... 😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je marto napisal:

Eno moja 6ka GTA.

2009 letnik, dobrik 200k prevoženih, 185 konska z vso opremo kar je takt obstajala ( gretje sedežov, mrtvi kot, keyless, senzorji spredaj zadaj, električna ogledala....)

IMG_0449.JPG

Vau, na mangartskem sedlu slikana in to ob krasnem vremenu....😊🌞👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

100 oktanski bencin v skyactiv X
Napisano
pred 49 minutami je 50keda napisal:

Ja ja, tam v Doliču ti prav pride 100 oktanov, jst se zmer preveč vživim, ko grem od doma kam proti Koroški :P

 

Je pa tisti naš mini prelaz znan po tem, da je že dosti ljudi vn letelo ja, tk da če ni suha cesta si ni za igrat.

Tudi z Vitaja proti Vojniku je zanimivo.....😊😃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvale servisov - serviserjev
Napisano
pred 47 minutami je Janez007 napisal:

Če imajo lastniki v glavnem za cilj čim večji dobiček, ne živijo pa s srcem za avtomobilski posel in zadovoljsvo strank, potem to na koncu pokasirajo poleg zaposlenih tudi stranke.

 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5f8b41fc0f36d/druzina-mankoc-se-je-morala-odpovedati-prestiznemu-bmw-ju

 

Ni kaj veliko dodati,ko prebereš ta članek....:vskalo: Lepo je živeti na veliki nogi....🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

100 oktanski bencin v skyactiv X
Napisano
Pred eno uro je tommaazz napisal:

Čez Doberno,sem te navajen,je pa res tista na Dolič bolj ovinkasta,tista je za M3😁

Saj za tebe je boljša ta na Doberno,👌 jaz grem včasih čez Dolič iz S.G domov, če je gužva čez hudo luknjo- Velenje..... 😊

Tu lahko vse sprobaš; navor,bremze,gume,spretnost za volanom......😃👌

Ps; nikar to ne počnite pozimi ob vlažni cesti......😛😲😳

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Glede na majstra se ne bi čudil. Še najbolj podobna Živadinu Jariću (Jaretu) in Pavletu Čuturi (Paju). Starejša generacija bo vedela, katera dva Srbska "junaka" sta to...

Pa kdo ne pozna Paje in Čkalje......😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

100 oktanski bencin v skyactiv X
Napisano
Pred eno uro je tommaazz napisal:

No, to so moje dnevne ture, tja do Zreč 😁, super, razgibana cesta😁

Kje se pa voziš tja,čez Dolič al Dobrno.🤔 Meni je na Dolič super,če imaš rad ovinke....👌😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvale servisov - serviserjev
Napisano
pred 9 urami je Slivka napisal:

Kako hitro se pozna menjava enega vodilnega delavca.

 

Dokler je bil g. Majes vodja Mazdinega servisa v BTCju, sem odgovor dobil takoj, najpozneje naslednji dan.

 

Ko sem imel težave z BTjko, sem 1. februarja vprašal samo za ceno semeringa zdajšnjega vodjo servisa. ker ni bilo nobenega odgovora, sem še enkrat poklical na servis v BTC in vprašal kar tistega, ki se je oglasil na telefon. Zagotovil mi je, da bo sporočil. In vendar do danes še nisem zvedel odgovora. Če odštejemo sobote, nedelje in praznike, je bilo 8 delovnih dni. 

 

Mogoče so pa tudi tam vesoljci...

 

 

 

A to je pohvala.....😂🤣🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.