Skoči na vsebino
Elektromobilnost
Napisano

Kot razumem članek gre samo za prepoved vozil z neposrednim Co2 izpusti.

Se pravi e-goriva so še vedno dovoljena, kar je za moje pojme najboljša sredina od vseh opcij.

Ne zatiskajmo si pa oči, gre še vedno za onesnaževanje, kot pri izdelavi električnih vozil.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 24 minutami je Bini napisal:

Ne vem,če veš,da imajo v ZDA vsa križišča na vseh cestah STOP znak,razen če so semoforizirana. Kdor prej pride prej melje.....😉

 

Tudi v Celovcu dosti podobno (sicer trikotniki).

 

Ne vem kaj je fora tu v Zeleni jami. Mogoče za avtošole, da se učijo. Ker drugače ni nobena pomembna ulica ali kaj podobnega to. Bi komot bilo obično križišče.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano

Zelena jama, dež, križišče kjer ima vsaka stran svoj stop znak (kar je tudi idotsko), KP tablice = recept za katastrofo.

 

Bil na njegovi desni, ampak očitno je mislil, da ima prednost. Povrh vsega še neke slabs letne gume, ker ga je kar odneslo v križišče.

 

Ampak na srečo ni bilo nič.

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano (urejeno)

Mal so res bedaste :D

 

image.png

 

Uf ja, stvarno trpim, ko tankam avto :)

 

image.png

 

Pa da ne bo pomote, podpiram električno energijo (deloma, ker vpliv na okolje pri izdelavi in po uporabi je trenutno še vedno slab, to sem tudi navedel v anketo). Sam anketa je res malo mim :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je NevLado napisal:

Obožujem te ljudi, ki do konca rinejo po levi in potem dobesedno naredijo zamašek ker morajo iz prehitevalnega zavit dol

 

Glava mi pravi nekako takole:

- če se po neki cesti vozim prvič, bom takoj ko mi gmaps najavi da bo treba dol zavil iz prehitevalnega na vozni, ker ne poznam odseka

- če se po neki cesti vozim že 100ič, bom prav tako šel pravočasno dol iz prehitevalnega na vozni, pa pač naredil tist en kilometer v zaveterju kamionov, ker poznam odsek

 

Tebi glava tako pravi, ker si zavesten voznik in razmišljaš z glavo.

70% jih je pa zasanjanih, klepetajo, drmljajo telefon...pa lej, še takrat je situacija lahko nekako rešljiva, če bi hitro razmišljali in reagirali. Ampak žal ne.

 

Recimo tole ane:

image.png

Tudi po bremzi ne bi rabil stopit na prehitevalnem...šele na izvozu.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 22 minutami je Slivka napisal:

Če je bilo res tako - se je še prezgodaj ustavil, bi ga moral takole tiščat vsaj do Razdrtega, da se p*z*e v avtu userje do vratu in da bo drugič bolj premislil, kako se obnaša na cesti.

 

Mah ja no, lahko bi se pa še kaj velik hujšega zgodilo. Bi imel življenje na grbi, tudi če pač voznik osebnega vozila vozi kot idiot?

 

Jaz vseeno mislim, da je prišlo do nesporazuma, voznik tovornjaka je imel avto v mrtvem kotu, voznik osebnega vozila pa nepremišljeno in nefokusirano. V zakup verjetno še to, da je to na verjetno na tem delu, kjer se Gorenjka in Južna obvoznica združita v Primorko.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Zanimive avte ma Great Wall, sploh tale Ora je zanimiva :)

 

Ne vem pa kaj je v videu, ker ko vidim to gringo faco na thumbnailu me že mine, da kliknem play sorry 😀 Bi bilo bolje ženska 😅

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 52 minutami je Slivka napisal:

 

Vraga ne bom v gužvi - danes mi žena spelje BTjko in sem moral s FuksWagnom v službo. In se mi na poti v službo prižge lučka. Glede na to, da napovedujejo zimske razmere, ne bom tvegal pa probal še do doma...

 

A vidš, če bi mel električnega ne bi čakal v gužvi. Bi pa čakal 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 2 minutama je skritikrt napisal:

 

+1👍

 

Bom pa spet rekel-nič bat,k se itak ne bo prodajalo...ker koliko je teh Cybertruck-ov bilo dostavljeno izbranim naročnikom?

Po moje zna celo Pagani svojih tahudih strojev več "skup sklamfati" kot pa tesla te Cybertruckov....ali pa pač Rimac...dejansko nima veze,k so številke brezpredmetne....tu je Musk imel prav ko je rekel-"z tem avtom so si sami skopali grob"...po moje imajo itak z vsakim dobavljenim nenormalno izgubo,in gre le za PR (jaz bi temu rekel "še več peska v oči").

 

Jaz pa mislim, da jih zna biti ful prodanih. To je modna muha v ZDA, kot Iphone.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 15 urami je Boss napisal:

Tole je čist ušlo iz koncepta neke logike, smisla in je vesolje stran od tistega kar naj bi pomenila elektrifikacija. Čedalje bolj imam občutek, da je tole praktično edina karta na katero se jim sploh splača igrat, da uvajajo take performance, kot da bi človek imel taka vozila za dirkat ne pa za to, da so uporabna in da služijo svojemu namenu. Ne vem, če lahko Slivka živi s svojim pickupom in 140 dizelskimi konji čisto normalno kaj pol hudiča rabiš 1000 konjev, na avtu z neprimerno težo, gumami, obliko, velikostjo. A res? A da boš drva fural naokoli z 200km/h in pospeško do tja v 8 sekundah?

 

Res se jim kisa in to konkretno. Enako so nekoč počeli z Dodge RAM SRT-10, ki je pravo nasprotje tistega kar pickup predstavlja.

 

Mene pa nekaj drugega zanima. Če so popup luči prepovedane zaradi varnosti pešcev, kako za vr*ga je tole dovoljeno, ko lahko skoraj ošiliš nekoga s temi robovi? :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.