Skoči na vsebino
Prigode v prometu
Napisano
pred 5 urami je dvorjan napisal:

Včeraj zvečer sem veselo zavil na Trojane na krofe. No, da se mi še dolgo ni ne dremalo, še manj spalo, pa je poskrbela srna z metodo "brake check". Ja, ko pohodiš do konca, zavore res primejo, čeprav na mastni cesti in z zimskimi gumami.

 

Epilog: avto in srna brez kontakta in brez škode, jaz pa imam kako minuto življenja manj. 😃

Žvižgača nabavi in ti ne bo potrebno bremzat pa še živel boš dlje in brez skrbi..... 😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
dne 20. 1. 2022 ob 13:37 je Bini napisal:

Zaenkrat še nisem nič naredil,sem pa od Mazde dobil tole obvestilo za posodobitev zemljevidov in bo treba kaj naredit na tem ,hvala Mazda..... 😊

Screenshot_20220120-132828~2.png

Evo ,uspešno sem posodobil navigacijo na moji CX30.....😊 :zoom-zoom:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ADITIV DATACOL - MAZDA 2.2 Dizel
Napisano
pred 13 urami je Alex napisal:

Že takoj lahko opaziš razliko. Mol je lepo prozorne barve, petrolova je zelo motna. Ko ju streseš in premešaš, se petrolova zelo peni, kot kako pivo, molova sploh nič. Tudi v dodanih aditivih, ki ščitijo motor, prednjači mol. Omv- jeva naj bi bila podobna Petrolovi. Tako, da se že veselim mol-a v Sloveniji namesto omv. 👍

Pri nas je MOL-a kolikor hočeš.... 😀

Nekaj je naredil svojih potem pa jih je kupil od Tuš-a in AGIP-a.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 34 minutami je Slivka napisal:

Danes čakam tovornjak z jeklenkam kisika. Končno zvoni telefon - kliče šofer:

- "Ja, jast pa danas ne morem k vam."

- "Možakar, ne se mi zezat, za čez vikend nimamo dovolj, pridi, pa če še tako pozno, tu bomo čakali. če ne jaz, pa popoldanski."

- "Ne, ne, ne razumijete. jast sem že pri vas, ampak ne morem do vas."

- "Eee, kaj?"

- "Pa prit pogledat sem gor, jast ne morem do vas."

 

Grem pogledat in...

 

IMG_20220121_124852970.thumb.jpg.234363009da75a0ed5f32ba9b6016a7e.jpg

 

... presenečenje. Ni ne BMW ne Audi. Potem sva s šoferjem povedala nekaj stavkov, ki ne sodijo na forum ter ročno zložila jeklenke s tovornjaka, jih odkotalila kakšnih 50 metrov naprej, jih dvignila na rampo in spravila v naše skladišče. Nato sva pa prazne jeklenke ročno sneai z rampe, jih odkotalila 50 metrov v drugo smer in jih ročno dvignila na tovornjak. Ko je tovornjak odhajal, je bil ta avto še vedno tam.

 

Mimogrede omenim, da ima vsaka jeklenka okoli 60 kg, v njej je pa 14,5 kg plina. Prazna torej tehta okoli 60 kg, polna pa okoli 75 kg. V vsaki paleti pa je 12 jeklenk. Koliko je bilo fizikalcev? Bilo jih je eden, pa še ta razvajen, saj vozi Mazdo. Ja, pa še šofer je pomagal...

 Vsaka ti čast,takega jaz rabim za drva cepat.....😊😃😂

Opa,pa novo profilno imaš.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 26 minutami je NevLado napisal:

Evo jaz sem dobil kitajski merilček!

 

Nažalost je natančen samo na eno decimalko ker kaže v mm????... ko pomerim pokaže 0,1 ali pa 0,05, nema izmedžu :( 

 

Ampak ja, je potem tako kot pravite, tam okoli 100 mikronov, očitno zaokroži na dol.

Screenshot 2022-01-21 at 08.55.54.jpg

Nič sekirat, ko ti bo zaokrožil na 0.00 ga nehaj prat pa čimprej prodat....😁 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 2 urama je Liuch napisal:

Zamenjal brisalce z novimi original. Prvič, zadnjič in nikoli več - originalne mislim. Najprej sem mislil, da so mi dali ene no name kitajce. Namreč plastika je neka cenena, vsaj pol lažja od prvo vgrajenih in tudi izgleda tako. Dvomim, da je sploh razlika od tistih, ki se na Aliju prodajajo za 3x manj denarja. Upam, da je vsaj gumica kvalitetna in bo za nekaj časa mir. 

To zadnje je najpomembnejše....👍 Koliko so pa bili € ?🤔

pred 44 minutami je Denlub napisal:

Oj Bini, kje si pa nabavil to?na withcar?

Ne,to so kar neki.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Jaz bom moje zimske, ko jih dam dol spomladi, prebarval v satenasto črno barvo. Jih vsaj ne bo tako videti kot sedaj. 🤗

 

Škoda,da nisi one 'moje' pobarval in obdržal in te 17'tke prodal.....:nevem:😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 36 minutami je 50keda napisal:

Mama mija je zglancana pa lepa na fotkah, komi čakam, da damo spet te letne felge gor, ko tole primerjam z trenutnimi mojimi zimskimi, me kr srt prtisne :D

Ko pa jaz palamudim vsako jesen,da dajte iste velikosti za zimske pa me ne poslušate,zdaj pa imate,šlika pac......😁

In še dva meseca jih boste gledal.....?zmeden? 🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 9 minutami je NevLado napisal:

Tale zgleda res lepo!

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revolution Top èrno usnje, letnik:2019,27300 EUR :: www.Avto.net ::

 

Meni je tako lim.lepša in elegantnejša kot karavanka😊pa zato tudi manj praktična,za nekatere...😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Sem. V skrinji jo imam. Gluha čist :lol:

Tista pa ne dela škode 😃 ampak je škoda,da že ni v želodčku.....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 2 urama je Denlub napisal:

Vse vredu, dokler ne naletiš na gluho srno😅.

😲 Hahahaha... si že videl kdaj gluho srno..... 🤔😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 60
Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Nekaj slik nove cx 60, ki bo na voljo tudi na slovenskem trgu  (cx 50 ne bo) je že na spletu. 

Dobro, da ne bo kvadratnih plastičnih obrob. Rdeča je lepša. 🤗 Zdi se mi, da nekako bolj "široko" stoji kot cx 5. 

Screenshot_20220117-171320__01.thumb.jpg.a89498ef0fb1cd66c992e521a5803398.jpgScreenshot_20220117-170644__01.jpg.63b4680c70eff04ff31296d89991f413.jpg

Na zgornji sliki je po maski že kot Jaguar....😳

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 8 urami je Alex napisal:

Prvo, kar sem naredil, sedaj ko sem zdrav je to, da sem opral mazdo. Ne more bit umazana. 😊

Tudi jaz sem jo opral a zaradi soli,ki jo je na Rogli skoraj kot snega.....😬

Res dobro solijo,še z letnimi prideš kamot do smučišča......😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.