Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 34 minutami je Volume napisal:

@Janez007 in @Alex hvala vama da sta si vzela čas 👍

 

Ampak sm pa zdj resno v skrbeh.... Sicer barva oz. lak izgleda čisto ok. Perem sam, ročno in ga tudi voskam da ima lak vsaj neko zaščito.

A lahko kdo ki ima CX30 prosim izmeri debelino barve?? 

A je sploh kakšna rešitev?

Jaz bi ti pa nimam merilca :nevem: Sem pa v Lj skoraj vsak dan službeno in,če mi ga lahko @Janez007 dostavi-posodi ti z veseljem izmerim....😃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je NevLado napisal:

@Volume, najbolje bi bilo, da ti nekdo z CX-30 pomeri še njegov lak. Mogoče je drugačna debelina kot na 3/6icah

 

EDIT: pa ne od @Binija, on svojo tako glanca in pere da itak nima nič več laka gor :lol:

Ob rednem pranju in dodanem vosku gor še verjetno prinese  kaj več ne manj....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Sploh ne.... 😇

Mogoče je moja že kaj dodelana in nimam niti ene od teh težav. 😊Res pa je, da še nimam veliko kilometrov-(4000)

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Stinica napisal:

Danes je mene sin peljal v cx-30 in isto pri pasu v b stebričku nekaj rožlja,glih v višini glave.Zdaj da povzamem naše težave v 2 letih lastništva in 30000km:

-zadaj levo amortizer spustil olje

- desno ogledalo se vedno ne zapira-odpira

- občasno spredaj levo pri zavijanju nekaj poka

- občasno se zgodi,da desna stran pri sopotniku poleti ne hladi piha toplo,pozimi ne greje,piha mrzlo

-ultrasonic sensor malfunction drive safely

Zdaj je tako,dokler je garancija 5let bodo pooblaščenci rihtali, po 5letih gre od hiše.Novi avto smo kupili z namenom vozi in tankaj ne pa da sem več na servisu kot z prejšnjo staro gajbo.

Upam,da je samo "petkov"avto.....👃🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je mito3000 napisal:

Ali si res tak srečko, ali mal sluh nagaja ali pa imaš avto kar v postelji ko ga skoz tako božaš 😀😀😀

Nič od tega. Mislim,da tisti redki s problemi imate 'petkove' avte....😲 :zoom-zoom:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ADITIV DATACOL - MAZDA 2.2 Dizel
Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Jaz ga bom dajal noter vsakih 10Kkm ali tam nekje okoli. 

Moja 6-ka nima še toliko  kilometrov, tako, da mislim, da bo kar pomagalo. Jutri grem mimo njih, ko grem iz službe pa da vidimo, kako in kaj. 

👍👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ADITIV DATACOL - MAZDA 2.2 Dizel
Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Vseeno naj bi bil ta aditiv med boljšimi. Se ga pa ne da kupiti v prosti prodaji. Jaz ga bom probal pa da vidimo, če bo res kakšna izboljšava, kot obljubljajo. Je narejenih tudi par neodvisnih raziskav in vsaj škode ne dela, če že ne pomaga. 🤪

👍👌Mogoče konec težav z dpf-om.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 37 minutami je Janez007 napisal:

Urejena, lepa,.. sam teh pojmov ne povezujem z makeup-om.

 

Mi svetleče gume ne izgledajo lepo, ampak kičasto. Ampak okusi so različni. 😁

 

slika.png.ab1aed36a715a0a8c5026749e001b553.png

 

slika.png.e1a539791914af5ad17e55e8f10a4947.png

 

 

 

Razlika je očitna..... ?zmeden?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 7 minutami je Janez007 napisal:

 

Nikoli nisem kupoval produktov za mazanje gum ali plastik. S tem se mi ne da ukvarjat in dvomim, da ti produkti kaj dodajo h kakovosti-kondiciji vozila. Poleg tega pa mi preveč našminkani avtomobili in ženske niso všeč. 😁 

Vsak ima svoje veselje,eni lepe avte in urejene ženske,drugi pa le......🤔 avte in ženske....:aaaaa:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 18 urami je Bossek napisal:

S cim (oz. ali kdo sploh) kaj premaze tole crno plastiko? Razmilsam, da bi pomladi ko bo konec zime in vse te svinjarije z necim premazal plastiko in ji vrnil ta crni "sijaj". 

 

Kaka ideja za kak produkt?

To sem jaz naredil in že enkrat lani objavil🤔

Ne vem točno kje zato še enkrat napišem. Kupil sem tale produkt in zaenkrat je še črna😃😂

Ko premažeš je malo masten in svetleč efekt,ko pa 2x opereš je pa še samo lepo črna plastika brez kakih lis ali flekov,sem zadovoljen....😃

IMG_20220103_083121.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Keramična zaščita in podobno
Napisano
Pred eno uro je Volume napisal:

Se strinjam Alex, keramika drži leto največ dve. Potem je treba obnavljati. 

Slepo sem zaupal Mazda servisu, saj oni najbolj poznajo svoje barve. Saj so tanjše barve pri Mazdi že nekaj časa. 

Totalno porazno....

🤏🙈😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Keramična zaščita in podobno
Napisano
pred 2 urama je Denlub napisal:

Baje bodo zaradi pomanjkanja vezij v avto.industriji vse cene avtomobilov šle v novem letu gor oziroma ne bo nekih bajnih popustov, kolegica dobi od očeta novo CX-5 in so mu prav tako rekli da naj avto vsaj zara to leto in tako dobi nek popust,ker ga drugo leto verjetno ne bodo mogli dati, saj dobijo zgolj nekje en ducat novih CX-5 za vso Slovenijo..popusta je bilo 1500e pa 2 zimski gumi😅..

Aha še vedno 1500€  od uvoznika ostalo je pa na trgovcu in sposobnosti kupca pri cenkanju....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Keramična zaščita in podobno
Napisano
pred 5 urami je Denlub napisal:

Danes bom plačal aro, in nato v začetku novega leta prevzel avto. Upam da to leto čimprej mine:D..aja a mogoče kdo ve kakšne zimske gume pridejo poleg Mazde na 18col?sem se uspel dogovoriti da en par dobim gratis, dve pa moram doplačati..

Svakinja je dobla na 2ki 16" Vredestonke.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Keramična zaščita in podobno
Napisano
pred 2 urama je Denlub napisal:

Danes bom plačal aro, in nato v začetku novega leta prevzel avto. Upam da to leto čimprej mine:D..aja a mogoče kdo ve kakšne zimske gume pridejo poleg Mazde na 18col?sem se uspel dogovoriti da en par dobim gratis, dve pa moram doplačati..

Kje kupuješ,če ni skrivnost?😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

tut pr novejših niso napake zginle zato so pa prenehal z izdelovanjem dizelskih boxerjev.

Zalo rado je lomlo glavne gredi

 

Subaru bencinar pa nimaš kej falit

👍👏👏👏

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Keramična zaščita in podobno
Napisano

Dobrodošel med nas Mazdaše....:prstgor: ( vedno več nas je CX30tk in še po vrhu bencinark...:jupiii:)

Mislim,da ti bo @Alex pomagal pri tem vprašanju,saj ima najlepšo rdečo M6 na tem forumu :bravo:. Jaz sem samo plastiko zaščitil....👍 Si že kupil avto ali še razmišljaš o nakupu g122?

Pa srečno vožnjo ......:zoom-zoom:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Pravilno razmišljanje. Tako se kupuje avto. Sicer pa se mi zdi, da smo začeli malo pretiravati v zvezi z japonskimi dizli. Kolega, glasbenik iz Milana ima sedaj na svoji 6- ki,dizelci, prevoženih 325 Kkm brez nekih velikih problemov. Resda vozi veliko po avtocestah ampak vseeno. 

To je to, tudi naši Citrončki grejo kot urca na dolge ture in 70% AC do 400kkm in naprej..... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.