Skoči na vsebino
Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 1 uro je FuManchu napisal:

 

Zadnjič sem se pogovarjal z enim mehanikom in je rekel, če boš kupoval japonca dizla kupi hondo:bravo:

Mogoče,če ni druge možnosti....😬

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 3 urami je FuManchu napisal:

Bolj točno, če veš kaj več? Jaz sem slišal, da so prve generacije boxer dizlov imele nekaj grešk. Za novejše nisem nič slišal...:zvizga:

Kupi bencinarja ja veš,da Japonci ne znajo delat dizle......😜

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 59 minutami je Deeyan napisal:

Kolker js vidim, sta ogledala med 6-ko in 3-jko čist identična

 

 

Mislim, da je malo drugačno na 6tki. 

Cx3 in M3 pa imata popolnoma enakega. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Jap. No, mogoče je deset evrov manj a tako so meni rekli. Da je večina cene prav ta nesrečna šipca in to zaradi te opozorilne opcije, ko ti pokaže mrtvi kot. 

Pa 6tka je v višjem cenovnem razredu in je verjetno ogledalo tudi zato malo dražje,moje mnenje 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 24 minutami je TiEn napisal:

Že nekaj časa počnem vsak dan isto na mazdi, popolnoma nič

😀😂🤣

pred 1 uro je Shrek napisal:

Evo. 

Servis na bencinarju 13 letnik. 

200€. Olje motor in ročni menjalnik, fiter olja, zraka, kabine... Pa spodnje roke imele lufta...menjava končnikov na rokah. 

Pa i-stop izklopljen... 

Motorno olje original mazda. 

Menjalnik olje pa ne vem, kaj je dal notri... 

Odlično... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 7 urami je Scr3am napisal:

Nvem men so to bolane cifre. Rajs imam nov avto in nimam "garancije", kot pa da imam take zneske. Seveda je tudi vprasanje, kako je s tem ko enkrat uveljavljas garancijo. Takrat je 1001 izgovor. Tudi ti bini k prineses svoje olje na servis bo to prva stvar k ti jo bojo naprej vrgli, če bo slučajno kaj narobe z motorjem in bos uveljavljal garancijo. Jest grem na uradni servis samo se po hladilno tekocino, saj jo tezko dobis drugje (FL 22). No ravno danes sem se v lj ustavil po 2l hladilne :)

Za olje je vse dogovorjeno s serviserjem in tudi piše ne nikjer, da je moje olje, samo original Mazda olje mora biti kot je predpisano v katalogu..... 👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
Pred eno uro je mazdaman napisal:

Meni še niso dali ankete za izpolnit


Sent from my iPhone using Tapatalk

Anketo jaz dobim od Mazda Slovenija po kakem tednu od servisa. Tako da serviser sploh ne vidi ankete in jih realno oceniš,jaz jih seveda "odlično",ker so super in zaenkrat sem zelo zadovoljen....👍👏😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

Ja saj, po vseh uradnih servisih je to legalna kraja. To olje se da kupit po 7€/ liter in je čisto enako kot njihovo "originalno". Pa saj to smo že enkrat obdelali tu na forumu. 

Zato pa ne vidijo mene na teh uradnih servisih. 😉

👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
Pred eno uro je mazdaman napisal:

Še popis materiala in dela, sem premalo rekel končni znesek

 

image.png.ca1d0d3ae52676992b268438833c8952.png

Cena kot cena,nimaš kaj,če si zadovoljen je tudi nekaj vredno....😊

Mene pa moti razno dolivanje tekočin ,eko odvoz filtrov in nekaj potrošnega materijala,ki ga pri meni na uradnem servisu niti pod razno ne računajo ! To kar precej nanese.....😟

Nam so na službenih pred leti 2x zaračunali te razne tekočine,potem smo pa vse dolili na max in so enako vse zaračunali pa smo jih malo 'napeli' in so takoj popravili račun! Od takrat naprej vedno naročimo,da naj ne dolivajo ničesar,če ni pod minimum,to pa tako ni,ker vse kontroliramo in dolivamo razen v primeru,da bi kaj puščalo.....😊

pred 10 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je ta račun zrel za kakšno tržno  inšpekcijo. Da meni izročijo račun s tako cifro za navaden servis  jim ga zatlačim nekam. To bi razumel, da je velik servis. 

Mislim, za zgolj povprečno olje Dexelia.. 81 €!!! :aaaaa:... pa če to ni kraja. Pa kakih 5,50 l? Kam so ga spravili? 🤔

Cena olja je povsod taka,zato ga jaz prinesem s sabo za 35€ .

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 36 minutami je AmpeR napisal:

Ko se naveličaš svoje Tesle.... ker ugotoviš, da je 20k€ preveč za novo baterijo. 

Lih ene 2 kg preveč dinamita so dali😆

 

 

 

Reciklaža elektrikarja.....🙈😃😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Jaz sem to naredil v soboto. Sem dal zimski vosek gor in sem sedaj pripravljen na zimo. Ampak, komaj čakam zopet letne 19" na avtu. Te zimske 17" so kr neki. 😊

 Pa ne,da si se jih že po dobrem mesecu naveličal.....🤔

Je pa sreča da je kratek dan in rešitev je,da hodiš zgodaj v službo in pozno iz nje....😃😂

 

pred 2 urama je asddas napisal:

Prvič sem jo opral, še ponoči se sveti 😊

👍Dobra.....😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 27 minutami je mito3000 napisal:

Ja imam smolo da je prve tri kilometre cesta obupna in dokler se avto ne segreje (avto je zunaj pod nadstreškom) cela armaturka šklepeta. Ko je avto segret ni več tako hudo razen tisto rožljanje na stropu. 

😓🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Verjetno je tudi razlika, če je avto garažiran in ni na mrazu pa tudi zaklepa se manj in posledično dlje zdrži mehanizem v ogledalu.... 🤔 

Meni so na 3ki delali bp.tri leta. 👍

Ne vem zakaj ne morejo kopirat od katere druge znamke, ki teh problemov nimajo..... 😟

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je mito3000 napisal:

Jaz sem čez zimo raje izklopil zlaganje ogledal saj sem zasledil že kar nekaj težav s temi ogledali. Žal pa se ne da izklopit gore čričkov, ki se pojavljajo sedaj v mrazu. Škoda za zanič kakovost ker je avto drugače prav lično sestavljen. 

Zanimivo, pri moji cx30 je vse tiho razen žena, če sedi zraven..... 😉😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Stinica napisal:

Službena vozila imamo citro in pugi peremo v zimi,mrazu vedno zunaj, včasih zalita od leda,pregibna ogledala vedno delajo pa so avti stari od 3 do 6let,me zanima kako bi bilo na mazdi,naša mazda vedno v garaži,žena zelo pazi na avto,mraza še ni občutla,vedno  ročno oprana in evo,ogledalo ne zapira.

😓😩

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

Po mojih informacijah Mazdina pregibna ogledala ob rednem zapiranju zdržijo le okoli 3 let. Pod garancijo jih menjajo (z novim enako slabim), potem pa se vsak znajde po svoje. Meni mehanizem že fino škriplje na Mazdi 3, prevoženih dobrih 50.000 km, starost 3,5 let. A kdo ve, koliko stane zamenjava enega mehanizma po Mazda ceniku?

Hčeri je zadnjič na moji nekdanji 3jki nekdo odnesel ogledalo in je bilo popravilo in 'celo ogledalo' cc250€....☹️

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Jaz sem jih našprical s silikonskim sprejem na pregibu in za ogledalom

 na trojki in na cx30  ,sedaj pa čakam kaj bo.....:whatever:  😃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.