Skoči na vsebino
Elektromobilnost
Napisano
pred 2 urama je dvorjan napisal:

Medtem ko tukaj še kar jadikujete nad sodobno elektromobilnostjo, sem jaz ZOE zapeljal v Črno Goro. Brez kakršnihkoli težav.

 

Strošek polnjenja za prevoženih 800+ km je znašal 14,39€, od tega je daleč največ pobral hrvaški ELEN. #sampovem

Pa še za statistike med vami - "izguba" časa za polnjenje - 1,5h, 20 min, 1h. Pa v praksi sploh ni bilo tako - prvi postanek sem kombiniral z malce spanca, drugega za skok v pekarno, tretjega za pozno kosilo.

ZOE_polnjenje_DC.jpg

ZOE_polnjenje_HR 2.jpg

ZOE_polnjenje_CG.jpg

Super👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano (urejeno)

Cene spustit za 30% pa bodo vidli kako bodo šli v promet, folk nima denarja.... :nevem:

Kitajci pa tudi prodajajo višji rang el. avtov, ki prav tako niso za večino kupcev! Kar je več kot 30-35k€ ni zanimivo za 70% ljudi... 🥴

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
dne 23. 4. 2024 ob 11:44 je Bini napisal:

Ali vas pa malo heca pa je že prodan... 🤔😊😉

Sem vam rekel v temle postu😉, bilo je prelepo in prepoceni, da bi bilo res kot pravi @Janez007

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 13 minutami je Slivka napisal:

 

Pravijo, da kava dviga pritisk. Jaz sem poročen - mi dviga pritisk do plafona... Zato ne pijem kave.

 

S FucksWagnom pa tudi ne grem tako daleč, da bi ratal lačen in bi vzel sendvič...

Ja, pravilno si se odločil.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Ko tankam in dobim gratis kofe je bolje kot, da ga ne dobim🤗Včasih tudi sendvič in kofe.... 😋 Tankam pa tako ali tako in kje sem se tu prodal🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

 

So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...

 

Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.

 

 

 

 

 

KNB = klub naivnih bedakov

A ne poznaš ono:  ... kamen na kamen palača..... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 8 urami je phoinix napisal:

Živjo. Kaj ste naredili z letnimi lastniki Mazde3? 

 

Homologirana je izključno samo 215/45r18 Y razred... zlatarska dimenzija že po defaultu. Y razred pa naredi rariteto.

 

Kaj dajete gor, da je dobra in da je znotraj homologacije? 

Toyo, ki so gor, so edine gume, ki mi zdrsijo na točno določenem ovinku z vsemi gumami in avti, v 20 letih...

Tisti Y lepo spreglej.... :nevem:

Kupi dobro gumo in basta. 👍😉

Pred eno uro je Slivka napisal:

Bom dodal pa zdaj.

 

Torej, pogled skozi okno na cvetočo pomlad:

 

 

IMG-20240423-WA0000.jpeg

?zmeden? V takem vremenu ti pa res ne liže letnih gum 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano
pred 3 urami je Haxballer napisal:

 

Torej ste večina na Petrolu, al kako? Jaz pa že dolgo na Molu, prišel do VIPa na kartici celo :D 

 

Kako si pa prišel do VIP-a🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Sem pa včeraj po srečanju dotočil slabih 40 litrčkov z Molovim popustom 3c in dobil še en kofe🤗

Poraba je pa trenutno 6.0 l/na tank👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sprememba cene goriv
Napisano

Cena stotke je zato taka, da ti lahko potem dajo 15c popusta😉

pred 19 urami je DonFelipe napisal:

Ja in dizli bodo na enaki ceni, razlike praktično zadnjih 20 let ni več nobene. 

Časi ko nihče ni hotel precenjene nemške svete trojice z bencinskimi motorji so žal mimo. Malokdo se žal še vedno ne zaveda da se dizel izplača šele na daljši rok ob stalni uporabi ; znanec ki je taksist je pred leti kupil Peugeot 406 Hdi ter delal z njim 500km/dan tako da je zadeva lepo izplačana ter odslužila svoje po dobrih 3 letih ; govorim o zlatih časih tja do pred začetkom prve krize po uv€dbi.

Zadnjih 18 let pa se dizel praktično ne izplača imeti iz večih razlogov in sicer : 

- ne vozimo se več toliko kot včasih,

- ni več toliko dela v taksiju in dostavah (precej več je krajših voženj po sistemu vžgi-spelji-ustavi-ugasni in to po 100x na dan),

- cene servisov so dražje, povračila stroškov praktično ni več tako kot nekoč,

Večina je od časa COVID-a dizle prodala za smešno nizke cene kar je bilo v prid preprodajalcem, kar pa večina dolgoletnih lastnikov žal obžaluje.

Še vedno se splača dizla imet, verjemi.... 👍

Ampak manj kot 30 let nazaj, zato pa bolje gre, leti.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 31 minutami je Boss napisal:

 

Ah brez veze, to bi folk samo zapil. Država mas je rešila ciroze jeter, prezgodnje demence, razpadov družin in zakonov.

Halo, dala bi nam rajši za sonče elektrarne ne za alkohol! 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.