Skoči na vsebino
Elektromobilnost
Napisano
pred 28 minutami je skritikrt napisal:

Pa še druga stran te zgodbe...

 

Simulira "kao da ima" Aisin-ov dvosklopčni menjalnik😂...in zvočni sistem ob "polaganju ovinkov" oddaja zvok reaktivca😳🤣 

 

Odličen zvok 😍 Res super!

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 18 minutami je ignacij napisal:

Zunaj že izgleda, sam ko pa notri vidim tisti grd enkran na sredini me pa vse mine. Nikakor ne razumem zakaj teh velikih ekranov ne implementirajo lepo všečno v armaturko. Verjatno je lažje pripeti kot obdelati al kaj.

 

Tudi to bo minilo. Hyundai je v prenovljenega Tuscona vrnil gumbe. Tudi VW napoveduje isto 🙂 Z gumbi se vrne eleganca in manjši zasloni.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 8 urami je skritikrt napisal:

Mogoče še nisi videl,kakšne konplicirane in razvejane hladilne sisteme imajo EVji...lep primer npr. poglej Mustanga...na youtubeju boš našel...boš debelo gledal.

 

Čaki mal, a govorimo o Mach E? Razen imena, ne vidim da bi mu kej falilo. Zgleda lepše kot marsikateri ICE SUV. Ampak ja priznam, lepota je subjektivna 🙂

 

i213236.jpg

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano
pred 2 urama je mazdaman napisal:

Izmerili so 97,2 a ker je toleranca 5 km/h je dejansko upoštevana hitrost 92,2.

 

zato pa je toleranca, ker je več faktorjev, ki vpliva na dejansko hitrost.

 

Bodi faca in jim odgovori na mail z emojijem: 😎

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 20 minutami je Tilen5 napisal:

Hyundai so tudi všečni,..sm malo pogledal. Upam na prihod še več modelov drugih znamk.

 

Meni je bil tudi e-golf kul. Edino rang je bil  bolj za "po mestu" 😀 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prigode v prometu
Napisano (urejeno)

Hvala lepa, ampak razen, če imaš gmail registriran kot varen elektronski predal, to ni tvoj uradni elektronski naslov za predajo elektronskih dokumentov.

Mater tej Italijani se niti ene stvari ne znajo lotit ne-šlampasto.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Seveda ne moreš biti njegov šef, če je pa pernati njegov šef. Razen, če je na nekem projektu pa ima pol šefa projekta oziroma scrum masterja, ki si lahko tud ti . V glavnem, tole bo moral Alex bolj razložit, ker men ni nič več jasno na koga naj se zdaj obrnem, če mi bo šel g. Wankel na živce in bom zahteval njegovega šefa. 🤪

 

Ene 3-4 šefe mam nad sabo, pol bi pa posredno lahko bil še pernati pa se neki ne vmešava. 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 19 urami je NevLado napisal:

A se ti že al kdo vozi v AT? Kje se voziš

 

Jaz sem se vozil v AT 😀

pred 2 urama je Alex napisal:

A imaš lastne izkušnje? Za to boš moral tvojega pernatega  poklicati. 😊 Baje, da ima rad fantke z kabrioleti.😉

 

Pa sej vaju nič ne obsojam. Lepo, da kvalitetno preživljata čas skupaj 🥰

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano
pred 11 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Ma še to ni treba če imaš električno gretje vetrobranskega stekla. Top zadeva. Priporočam.

 

NE! NIČ električnega! To je bogokletstvo!

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano (urejeno)
pred 14 urami je skritikrt napisal:

Da ne bo kdo rekel,da ne maram električna vozila...jih vsak šiht vozim😂🤣 

 

Se mogoče še srečava, če boš čez kak gradbišče vozil :D

pred 1 uro je skritikrt napisal:

🧐...ne bo držalo...serija 541...samo mašina (strojevodje lokomotive tako imenujemo -"mašina"😁)

Pospešek 12 sekund.....0-200km/h

 

Pred leeeti sem enkrat preizkusil ko sem eno "strojno" (tako se reče ko pelješ samo lokomotivo brez vagonov) peljal iz Lj v Divačo.

Mimo postajališča Tivoli,k se proga zravna v dolgo ravnino...lih fajn za tak preizkus,k je Ljubljansko vozlišče napajano z treh napajalnih postaj (Brezovica,Vižmarje in Zalog)....tokovno omejitev dvigneš,tempomat izključiš,in "pok" ročico do konca.

Butelj,si nisem naštimal stola bolj naprej😂...tako potegne,da te prilima na stol,in nisem več segnil do ročke,da bi jo potegnil nazaj...

 

Pa je na našem omrežju (enosmerna-nazivno 3kV...večinoma okoli 3,5-4,5kV) pospešek samo 14 sekund....na 25kV/50Hz pa je res 12 sekund

 

Se ni zdaj v kratkem testiralo en tir za 160km/h?...mislim, da pri Šentjurju. Ne bom pa trdil.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poraba Mazda CX30
Napisano
dne 31. 10. 2023 ob 21:39 je Sonyfan napisal:

Bil te dni z družino na Lošinju. Tja dol, nekaj vožnje po otoku in nazaj. Kdor pozna otok, ve da se da lepo kruzat s konstantno hitrostjo 80-100km/h. Bili štirje v avtu, povprečje po BC: 6,9. Ne vem kako vam uspe doseči 5,9...?

 

To je pa pol druga tema ''prigode v prometu'', kjer jih @Boss posname kako cjazijo 60 tam k je 90 :D 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.