Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano

Imam eno vprašanje, ima kdo slučaj takšne lopute spredaj kot so na sliki? Nekje sem zasledil, da imajo nekateri avti progresivne lopute, ki se odpirajo glede na temperaturo motorja. Jaz kaj takega prvič vidim. 

Na roke se ne dajo odpreti tako, da je sigurno odpiranje na kakšen motorček. Ena stvar več, ki se lahko pokvari..... 😟

IMG_20211016_094722.jpg

IMG_20211016_094738.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

Zakaj? 🤔

Ne bodo imele več dosti profila,da bi se jih splačalo dati nazaj gor......:nevem:

Dobrih 60000 so dale skozi in dobro so držale kot je rekel Nejc.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 23 minutami je Nejc1986 napisal:

Ma, mene ta zareza nebi skrbela. Conti so itak precej mehke (zato pa držijo ) , hitro se povozi kakšno smer in potem pride do tega....

Me tudi ne,ker grejo čez mesec v kanto.....😃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 10 minutami je Jest napisal:

Tema je ze zasmetena… 

 

In kaj ima to zveze, ce je nekdo, ki je napisal dejstvo, admin ali ne? 
 

 

0prosti,lahko brišeš ni problem.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 22 minutami je robertk6 napisal:

Za take klepete obstaja ZS.....samo v vednost

Kaj si ti mogoče admin, al kaj se greš 🤔

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 17 minutami je Jest napisal:

In kaj ima to zveze z gumami? 😳

 

To je bil pogovor z Alexsom,če nisi opazil.😊

pred 11 minutami je Shrek napisal:

🤣😂😂

 

Al ne more iz kože... 

 

 

Boliiiiii

Zelo.....

😊😆😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 16 minutami je Alex napisal:

A, to? Nič hudega. Naj se sami "oni" pogovarjajo v tisti temi. Itak ne izveš nič novega in pametnega tam. 😉V bistvu bi morala biti tista tema nekako izven konteksta mazda foruma. Manj kot nas bo tam, manj se bomo kregali. 

Ja res je, ampak včasih se pa le malo razvedriš in nasmeješ, škoda.... 😟

Sem napisal nekaj za konec krega, da bi umiril situacijo pa so me skinli ko vsranga goloba.... 🥴To se mi ni zdelo prav.... 😓

Bom preživel, če ni hujšega.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Kakšno cenzuro? 🤔

Kar sem napisal na kovid temo ni zadnjih postov, tudi tvojih in od Janeza ne! 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

To ni nič hudega. Tu pa tam je normalno, da se pojavi kaka razpokica. Bolj so problematične razpoke na bokih gume. 

Na bokih pa tako ali tako.... 👍

Kaj pa praviš na cenzuro..... 🧐

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 7 minutami je Bossek napisal:

Padejo temperature .... pod koliko? Meni ze vsako jutri piska nevarnost poledice (pod 4) :D

 

P.S. Ogrevan volan je TOP

Asfalt pod 8 stopinj.👍

Če si na kakih zatišnih in višjih legah in je velikokratrat mokro bi jaz menjal tudi prej.....👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 41 minutami je Bossek napisal:

Kdaj pa kaj planirate z menjavo? tocno na 15? kaj prej?

Jaz imam komplet pripravljen in bom menjal,ko padejo temperature in se pokaže slabo vreme.👍

Včasih je to bilo že kmalu po 1.nov.zadnja leta pa malo pzneje.....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 30 minutami je Bossek napisal:

Naredi se tudi da prebere omejitev iz nalepke pri tovornjaku :D

Al pa znak od sosede, ki praznuje svojih"30".... 😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 48 minutami je TiEn napisal:

@Bini najebu si me,..jajc gume sm zdej kupu 🤪😂

Hehehe, Mišelinke kupi za 200€😀

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je scania napisal:

24000€ se lepo sliši, ampak ko pogledaš čez črto koliko je bilo vloženega (menjava olja na 10000km velikokrat še prej v času korone na 3000km in 6000km) zavore menjane z Zimmerman diski z luknjicami, ploščice menjane spredaj zadaj (ker je bila oem vgrajena znamka trw) filter zraka menjan na 20000km kabinski vsak servis, svečke menjane na 80000km. Olje v menjalniku menjano 2x sedaj do 80000km in sicer z redline ki je top. Gume zimske kupljene nove na platiščih. Doma pripravljeno za menajvo ko bo potrebno, končniki, diski spredaj zadaj, ploščice spredaj zadaj, mikro jermen, napenjalec, vodna črpalka, 3xoljni filter original, 3xsvečke (1xoriginal, 2x NGK), 3xzračni filter, 3x filter kabine, sklopka komplet. V glavnem materiala za ta avto še pa još. Ostaja do nadaljnega pa če tudi bi kdo dal 30000€. Aja pa na krown sem se naročil 4.12 tako da bo tudi korozijsko zaščitena. 

Tale tvoj avto je res bomba.... 👍

Tisti, ki tole kupi je zadel 7mico.:jupiii:

Bojim se pa, da bojo cene čez leto-dve strmoglavile.... 🥴

Osebno mislim, da je zdajle pravi čas za zamenjavo stare Mazde in nakup nove iz zaloge dokler se cene ne dvignejo! Res pa je tudi to, da če nimaš kaj kupit je pa problem...... 😟

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano

Mazda-benz je trenutno res iskana roba👍. Meni so ponujali za mojo staro 3ko 3 leta 2.0-g120, 16k€ za novo sem da 19.5k!😊Pa so mi še rekli, da bo sigurno šla za 17k€.🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)
pred 14 urami je Bossek napisal:

Slovo .... od 4 mestne stevilke :(

 

No sedaj pa nekaj let 5 mestna. Do 6 mestne naj dela enako kot je do 5 pa bo super :D

 

 

IMG_1867.thumb.jpg.18b371ae718b435aa2ea0218bf7e1884.jpg

Super, jaz sem že skoraj na 3kkm v dobrih 2 mesecih in nimam nobenih pripomb na avto. Vse dela tipi topi! :bravo:

Sicer si pa ti moj poskusni zajček... 😁 😉

Poročaj, če bo "slučajno" kaj.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Gume
Napisano
pred 12 urami je roxon napisal:

joj, zdej si me pa na levo nogo dobil... mislim da so krisalp hp3. za vsak slučaj bom jutri preveril kaj piše na gumi. kolikor piše na internetu so jo začel(hp3) izdelovat 2016, gledal sem pa izrecno da je nova guma oz izdelava par mesecov max. tko da pomoje je hp3.
kljub vsem tistim munisom, jo še vseeno priporočam. cenovno je ugodna in zelo dobra guma. še vseeno je predvidljiva tudi za norce :)

Saj ni tako pomembno, samo z radovednosti, ker eni imajo tudi po 2-3 zimske na trgu.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
Pred eno uro je scania napisal:

Hvala. Glede cene sem se pogovarjal s servisom in bi jo vzeli za 20000 do 21000€ ce dam zraven se zimske gume na platiscih, potem bi jo pa prodajali za 22500 do 23000€. Pa sem nastavil 23400€ 400€ rezerve. Ni mi sila za prodajo, če do petka negre bo ostala do konca ne glede na moj križ pa če bom po štirih šel not😁😁 ves to je tista prodaja ko prodajaš pa zraven moliš da ne prodaš 😁😁😁

To je skoraj tako kot pri meni!😳 Šel na servis in hkrati kupil novo CX30....😂😂😂

Mi je stare bilo žal ko hudič pa sem stisnil zobe saj je šla 3 leta stara 3ka v prave roke....👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.