Skoči na vsebino
Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je gregc88 napisal:

sam se more pa res dost bolš pelat ce si doplacu 12 čukov ... to je pa že kr 

 

 

Sem zelo vesel,da ne veš kolk sem doplačal oziroma kolk sem dal za novo !:bravo:

IMG_20210325_170900~5.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 37 minutami je tommaazz napisal:

Super, odličen avto, še večje lušte si mi naredil 😁...še par mesecev pa grem tudi sam v akcijo 🙃

Bdw,ti si meni naredil lušte par postov nazaj,če se ne motim?😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 6 urami je Janez007 napisal:

Meni se zdi zelo zelo ugodno glede na moje račune ACosmos, da nimaš kakšnega ekstra popusta? 🤔

 

image.thumb.png.9d84180f3a4e092504c64aebeca51f82.png

Tule je lepo zapisano kako in kaj! Cena mora v osnovi biti vedno ista z raznimi popusti .Se pa lahko znižuje,npr ;stalna stranka itd. Pri Oplu in še kje imaš tak popust za zvestobo,vsako leto 10% do 5tih let.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
Pred eno uro je TiEn napisal:

Sam zdej boš pa še ti mel več konjev kot Alex, kako bo zdej to ?😁

Ima pa zato navora ohoho več :bravo:  1:1  😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 2 minutama je Jest napisal:

Jaz se nic nisem “menil” za ceno olja… So pa moji racuni rednih servisov ze v eni drugi temi… 

 

Tukaj so od CX-5 >> 

 

Tukaj pa se nekaj zadnjih racunov od servisov sestice 

 

 

Brez zamere, nisem mislil ravno tebe ampak je nekdo omenil, da če omeniš svoje olje ti takoj spustijo ceno olja na 8€.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 6 minutami je Jest napisal:

Noja… tudi Janez je imel podobne cene… Pa sem preprican, da tudi ostali, ki so dologletne stalne stranke… in ne pridejo tja samo takrat, ko je treba kaj uredit pod garancijo ali ko drugje ne unajo resit tezave… ;) 

Dobro, dobro vem kako in kaj, ker ste že enkrat omenil, da se zmenite za nižjo ceno olja. Saj ni problem, kdor zna zna.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Jest napisal:

Dosedaj je skoraj vedno Jure delal servis na mojih Mazdah... ce je le tam... 

 

Kaj tocno pa je bilo menjano pa ne vem... bi moral na racun pogledat... Pac kar je za predpisano za servis v cetrtem letu ... 

Super, pa pozabil si omenit, da ta cena ni za vsakogar, ki pride tja😁 in, da olje ni po normalni servis ceni! Torej imaš isto ceno kot jaz s prenešenim oljem po 7€ kar ni fer od njih! Polna cena za večino ostalih strank je pa 16€+ddv😤

Znajdi se kdor se more.... 😊

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:

Saj imajo jo menda… samo ni frej jutri, ko sem zmenjen za servis… 

 

Sem ze spraseval lani jeseni, ce se jo da dobit za kaj vec kot tiste pol urce ali urco… pa so takrat rekli, da zaradi korone ne smejo dajat za recimo vikend… Potem sem se takrat zahvalil in sem rekel, da bom raje drugic, da bi bila vsaj za dva dni… da bi jo lahko doma v miru malo spoznal…

 

Pocasi bo treba razmisljat o menjavi… ;) … samo trenutno ni nic zanimivega… edino mogoce CX-30 s 186 X motorjem… 

To je to...😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 54 minutami je Jest napisal:

Mazdo sem temeljito spical odznotraj… je bilo cel kup prahu in borovih iglic povsod… se od dopusta ;) …

 

Jutri pa do Jureta na redni servis… Uoam, da bodo imeli kaksno za imivo Mazdo, da si malo krajsam cas cakanja s testno voznjo… Rad bi probal elektricno MX-30… pa je Majes rekel, da je nimajo… :( 

Oni so res bogi, pri Selmar jo imajo in še drugih cel kup! Baje, da hodijo od povsod v Celje kupovat Mazde, ker imajo res veliko zalogo, ne vem od kje jim €€€. 👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano

Zato pa sem še pravi čas pohitel in kupil malo jačo bencinko, ker res kmalu ne bo več nič pametnega za kupit. :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Nisem veliko spraševal, ampak okvino je nasploh boljši in vse kar je tam bilo tako, tako so odpravili. Ko sem ga testiral ni bilo nič kar bi opazil, da ni vredu. Edino za menjalnik mi je priporočal ročnega, če mi avtomatski ne pomeni veliko. 

Aha pa x 180tk ne bodo več delali oziroma prodali bodo tisto kar je še kje na lagru.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zanimivi oglasi!
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Res je. Novi hyundai so ratali katastrofa kar se tiče videza (tucson, i20...).skoda... Pa tako luštni so bili še 1 generacijo nazaj. 

KIA jih žge po levi in po desni... ?zmeden?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Torej če bi se odločil, bi se odločil za X180 AWD AT oz. katero varianto? Koliko stane taka varianta? In seveda koliko ti plačajo za tvojo odlično M3? ☺️

 

Sem napisal model katerega bi vzel. Poglej po ceniku koliko pride cc28k€

O končnih cenah se še dogovarjamo ,isto za mojo Mazdo 3, cc(16k€)

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

Kot sem obljubil bom podal malo mojih občutkov o vožnji z Cx30. Nekaj sem že napisal lani o cx30,g 122 sedaj sem pa vozil x180, avt.AWD s ful opremo.Vožnja in občutek na volanu sta odlična.😊 Pri vožnji daje občutek varnosti in mirnosti. Je zelo tiha in pri 100km na uro daje občutek kot,da se pelješ cc 70-80.😊 Še vedno me motijo te prezračevalne reže v kabini,ker se ne dajo idealno nastaviti ☹️

Menjalnik mi je ok samo vedet moraš kaj hočeš,ne mara pa cincanja. Pri umirjeni vožnji mirno in lepo prestavi,pri prehitevanju pa pohodiš plin do daske in poleti. Res pa potem prestavlja nekje pri 4000 obratov. Prevozil sem okoli 100 km in imel pov.porabo 6.6 lit. Res pa nisem vozil po AC. Meni se zdi za ta avto super,sploh ker je awd in avtomatik!👍 Vozil sem pa kot vozim ponavadi svojo 3ko in mi pije  tu nekje. Nisem opazil nobenega cukanja ali kaj podobnega  in tudi vibracij kot sem jih malo opazil pri g 122 ni bilo!😊 Skratka avto me je navdušil,prav tako pa tudi trgovec,ki mi je ponudil dokaj ugodno ceno za mojo 3jko in nasploh dobro ponudbo za razmislek:whatever: Če se odločim za njo bo verjetno CX 30 - x 186 GT plus style,machine grey.:ouje:

Edina dva minusa,ki jih imam sta reži za ventilacijo in plastične obrobe okoli koles,ki se pa pri tej machine hrey barvi skoraj ne vidijo.....:prstgor:

IMG_20210713_083720~3.jpg

IMG_20210713_083734~2.jpg

IMG_20210713_093911~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
pred 3 urami je jacques33 napisal:

Za tretji rojstni dan ji privoščil temeljito kopel - predpranje, šamponiranje, plasteliniranje, šamponiranje. Na koncu pa dodal še polimerno zaščito. Zdaj pa novim trem letom naproti.

IMG_20210710_210421.jpg

Super lepa, kaj imaš to neke male feltne gor, če dobro vidim.... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

V bistvu so naši dizli tihi skoraj kot benzinarji. Samo s to razliko, da ne prasketajo in šepetajo vmes in  vlečejo brez nekih pavz vmes. 😉

Skoraj ja, ampak moj je skoraj neslišen, tišji kot ventilator..... 😇

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.