Skoči na vsebino

Se spla?a?

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

Hja zdej ker sem se omejil do 4500? so dolo?ena vozila odpadla iz mojega obzira, je pa pri?el kot mo?nost trenutno od kolega BMW...

 

Zadeva je 520 bencinar 260.000km z 2.2 V6 motorjem in LPG homologirano napeljavo... Je 2002 letnik ?e facelift z angel eyes in xenon original... Je karavan, servisi vsi narejeni, menjani jermeni in sve?ke, menjane zavore spredaj in zadaj, menjani obe ?arnici xenon pol leta nazaj, vsa elektronika dela, tempomat, auto klima,...

 

Je pa ena fora... Avto odkar je LPG noter pije 1L na 5000km olja... Na BMW servisu so mi rekli da bi NAJ bilo to ok se pa da to odpravit... Ker sem laik za LPG naj mi to nekdo razlo?i kaj je to...

 

Je pa M optic oprema, alu felge original, zimske gume zravn,... Cena pa je 4000?...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ups zajebo ma?ino...

 

no sej zato pa vpra?am da zvem... zdele sma se menla z serviserjem v ljubljani... olje pije zaradi semeringa nekje ko nwm kje je rekel... zadeva ni noben problem je pa hiba od 2000-2005 na 2.2 motorjih... stro?ek popravila je 120? in je mir...

 

sepravi 10 let pa 260k km no go?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta druga Mazdica zgleda OK, ?ez tale Global Leasing nisem ?e sli?al kaj preve? lepih besed, kako je pa v resnici ne vem. BMW...?e ima to res tako malo kilometrov...res da je grd ampak ok :) jest sem hotel pred ?asom enega za preprodati vzeti, je bil najmo?nej?i dizl z vso opremo, usnjem...sam ni hotu ceno spustit, pa veliko mlaj?i...tist mi je bil ok zarad opreme in motorizacije in znanega porekla..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je vse prevrteno ...Qwerty - te lahko vpra?am zakaj sedaj naenkrat skok na najbolj po?re?ne stare ma?ine ?zmeden? Vso premo?enje bo? dal za avto pol pa delal za benz, servis in registracije....

 

Enak u?itek dobi? v kak?nem manj?em la?jem roadsterju ali navorniku

 

NA primer BMW v linku ima range cca 450km za 90?.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pa glej one CD mazde... Jaz zdaj veliko po avtocesti slu?beno prevozim in dobim potne pla?ane...

 

potem BMW odpade je ?e padla odlo?itev... zdej pa al prva al pa zadnja mazda mal gledam...

 

trojka ti je ?ez glavo ok za potovanja, frajarijo...al si ?e zaplodil kaj? :wub:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni nobene pametne trojke... seveda gledam 03 regijo ker ne grem ?ec pol slovenije gledat avto... razen ?e bi bila od nekoga ko vem da je OK...

 

pa tut 6ka mi je nekok bolj priro?na sploh karavan zaradi kolesa ko ga druga?e na strehi furam pa nwm nasplo?no mi je bolj lepa 6ka :P palim na karavane :hudicek:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prva ima rosne lu?i zadaj vendar ok i??em dlako v jajci... Druga je iz avtohi?e v 03 regiji ki je zanana po ?verc komerc pa previjanju kilometrov...

 

zadnja pa ja servisno bi rad mel pri 6ki... zarad podlo?k in cedila...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kliknem LIKE :P

 

heh tole sm tut jz gledu pa bom pomoj poklicu ?e ma ?e kake feltne al kak je to ker so zimske gor

 

 

EDIT: klical, avto nove bremze, ventil za ?tandgas, nova sklopka pa nove gume... Za bakrene podlo?ke al pa cedilo ?e ni? ni ?ul pa je prvi lastnik?! so mele vse ta problem?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kliknem LIKE :P

 

heh tole sm tut jz gledu pa bom pomoj poklicu ?e ma ?e kake feltne al kak je to ker so zimske gor

EDIT: klical, avto nove bremze, ventil za ?tandgas, nova sklopka pa nove gume... Za bakrene podlo?ke al pa cedilo ?e ni? ni ?ul pa je prvi lastnik?! so mele vse ta problem?

 

?e ubavi? zamenja? pa je mir :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ma? ti to redno slu?bo? Da ne bo? ?ez pol leta ali leto ?e ugotovil, da ne rabi? take krave od avta. Govorim v primerjavi s tem kar si imel do sedaj, da ne bo kdo s ?estko uletel in me zmerjal. :D

 

pa se prav mas, ce ne bi mel teh mojih relacij (zdaj v roku 4 tednov me caka ca. 7000km) nikol ne bi mel tako glupega, velikega in grdega avta kot je mazda 6

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ma? ti to redno slu?bo? Da ne bo? ?ez pol leta ali leto ?e ugotovil, da ne rabi? take krave od avta. Govorim v primerjavi s tem kar si imel do sedaj, da ne bo kdo s ?estko uletel in me zmerjal. :D

 

Zakaj bi ti kontriralia - avto je velik in se bolje po?uti na relacijah kot v mestu.

 

?e si ve?ino v mestu in ima? ?e zdaj probleme, ko je treba parkirplac najdt pol je ?estka res prevelika krava in je Getz bolj?a izbira ampak glede na to, kar pravi? Qwerty, da si velik na poti po novem pa ne vidim razloga zakaj ne ?estke pa ?e za bicikel not pospravt bo bolj enostavno - pa ko bodo froci sploh ne bo? rabu avta menat. :hudicek:

 

pa se prav mas, ce ne bi mel teh mojih relacij (zdaj v roku 4 tednov me caka ca. 7000km) nikol ne bi mel tako glupega, velikega in grdega avta kot je mazda 6

 

Kaj bi pa mel? Smarta? Al Toyotinga IQ-ja? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kliknem LIKE :P

 

heh tole sm tut jz gledu pa bom pomoj poklicu ?e ma ?e kake feltne al kak je to ker so zimske gor

EDIT: klical, avto nove bremze, ventil za ?tandgas, nova sklopka pa nove gume... Za bakrene podlo?ke al pa cedilo ?e ni? ni ?ul pa je prvi lastnik?! so mele vse ta problem?

 

je pa blizu velikega servisa :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.