Skoči na vsebino

Se spla?a?

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim od CD120...

Jaz bi to zadevo mel ker za siht furam, za po mestu mam tak skuterja, picikl velikrat furam pa se v vecjem se bolj pocutim pa bolj varno v mazdi s 6 ali 8 airbagi kot pa getz z 1 airbagom brez abs pa brez vsega...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdel da je to zato rekel... Ja morem getza oprat pa dat na a.net... pa bomo vidli stanje.. Mazdo lahko zavarujem z AO+ za 270? in me vse skupaj okrog 390-400? na leto pride... Kar je zelo dobro... Zdej mam 520? za vse na leto sam je polni kasko avto zavarovan...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdel da je to zato rekel... Ja morem getza oprat pa dat na a.net... pa bomo vidli stanje.. Mazdo lahko zavarujem z AO+ za 270? in me vse skupaj okrog 390-400? na leto pride... Kar je zelo dobro... Zdej mam 520? za vse na leto sam je polni kasko avto zavarovan...

 

in mazde pa ne bi kasko :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in mazde pa ne bi kasko :glare:

 

Se mu ne spla?a - za majhen karambol mu bodo ocenili kot totalko in bo dobil koliko? 2.000?, ?e sploh toliko.

 

Kasko bo pa pla?eval 500-600? ?e ma max popust, pa ?e soudele?ba, ki je en ali dva procenta od vrednosti novega!! avta, kar znese 250-500?. Se pravi bo na koncu, ?e od?tejem znesek za kasko, soudele?bo dobu ven od zavarovalnice le kakega jurja. Hmmm ne vem :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mu ne spla?a - za majhen karambol mu bodo ocenili kot totalko in bo dobil koliko? 2.000?, ?e sploh toliko.

 

Kasko bo pa pla?eval 500-600? ?e ma max popust, pa ?e soudele?ba, ki je en ali dva procenta od vrednosti novega!! avta, kar znese 250-500?. Se pravi bo na koncu, ?e od?tejem znesek za kasko, soudele?bo dobu ven od zavarovalnice le kakega jurja. Hmmm ne vem :ne vem:

 

ja da ga sam pokne mal al pa nekdo na parkplacu pa je jurja, jurja pa pol, stekla...itd :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja da ga sam pokne mal al pa nekdo na parkplacu pa je jurja, jurja pa pol, stekla...itd :ne vem:

 

Za take zadeve je verjetno bolj ugodno vzeti samo kombinacije (parkirisce, stekla in svetlobna telesa,...)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za take zadeve je verjetno bolj ugodno vzeti samo kombinacije (parkirisce, stekla in svetlobna telesa,...)

 

amapk so packi kombinacije te pridejo ve? kot paket :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja da ga sam pokne mal al pa nekdo na parkplacu pa je jurja, jurja pa pol, stekla...itd :ne vem:

 

li?anje odbija?a je nekje 200-300?, blatnika tudi tako, da ?e samo to vra?una? si ?ele po dveh "dogodkih" pokril kasko. ?ipa, ?e se ne motim je zdaj na volj ponaredek, ki verjetno ni ve? kot 200?, lu?i tud niso ve? neskon?no drage.

 

mah ne vem, te?ko se zadeva pokrije, ko enkrat avto ni ve? vreden ve? kot 4k?... je pa res, da ?e je smola bo ravno takrat, ko ne bo kasko bila najve?ja ?koda :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

li?anje odbija?a je nekje 200-300?, blatnika tudi tako, da ?e samo to vra?una? si ?ele po dveh "dogodkih" pokril kasko. ?ipa, ?e se ne motim je zdaj na volj ponaredek, ki verjetno ni ve? kot 200?, lu?i tud niso ve? neskon?no drage.

 

mah ne vem, te?ko se zadeva pokrije, ko enkrat avto ni ve? vreden ve? kot 4k?... je pa res, da ?e je smola bo ravno takrat, ko ne bo kasko bila najve?ja ?koda :ne vem:

 

li?anje je, ko pa ti polomi nosilce, zvije zadnjo gred......

naj sam premisli, ker ?e je na slu?benih poteh - poudarek v ?tajerskih mestih :hudicek: je hudi?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, ?eprav tud odbija? je zdej "samo" 150?

 

?e se ne motim mamo pri An?etu na to cifro ?e 30% dol :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osnovno z AOplus me ze vsemi popusti pride nekje okrog 280? +-10? in zraven kombinacija z parkingom, svetlobnimi telesi pa sipami je 70? zraven...

 

Ne splaca se mi polnega kaska vzet je rekel agent... Najboljs je sam parking ker se itaq prek njega da vse zrihtat...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim od CD120...

Jaz bi to zadevo mel ker za siht furam, za po mestu mam tak skuterja, picikl velikrat furam pa se v vecjem se bolj pocutim pa bolj varno v mazdi s 6 ali 8 airbagi kot pa getz z 1 airbagom brez abs pa brez vsega...

 

Ma dej nehi s temi airbagi in varnostjo, eno orng prasico z velikimi jo?ki si najd in jebalo se ti bo za airbage. :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej nehi s temi airbagi in varnostjo, eno orng prasico z velikimi jo?ki si najd in jebalo se ti bo za airbage. :hudicek::hudicek:

 

In hotelo po legenzicih ali karavanu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.