Skoči na vsebino

Mazda3 senzor za vi?ino snopa lu?i

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Zanima me kje se nahaja senzor za vi?ino snopa xenon lu?i. Dogaja se namre? ko je de? se mi na armaturi pri?ge napaka za vi?ino snopa. ?ez neka j ?asa pa lu?ka ugasne in lu?i se pravilno nastavijo. Ali je senzor zani? ali se ga da kej spucat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moti? se eden je spredaj in eden je zadaj.

 

Kak?na pa izgleda "lu?ka za vi?ino snopa", to bi pa rad videl.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moti? se eden je spredaj in eden je zadaj.

 

Kak?na pa izgleda "lu?ka za vi?ino snopa", to bi pa rad videl.

 

oranzna lucka se prizge na armaturi katera oznacuje da se luci niso pravilno nastavile in ostanejo cisto v zgornjnjem polozaju. Vceraj sem pa tudi opazil ko je bilo vse ok da mi luci svetijo prenizko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oranzna lucka se prizge na armaturi katera oznacuje da se luci niso pravilno nastavile in ostanejo cisto v zgornjnjem polozaju. Vceraj sem pa tudi opazil ko je bilo vse ok da mi luci svetijo prenizko.

 

Oranzna lucka je pa kaka ??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oranzna lucka je pa kaka ??

 

Pri meni zacne utripat AFS OFF. Imel sm ta primer ene 3 krat letos pozimi ko je bilo vse ful zasnezeno. Zgleda da je sneg prsu to kakega senzorja. Who now. :ne vem:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj takega kot je na sliki le da nima klicaja v sredini

 

Zanimivo,zgleda da so prcakval tezave in nastimal opozorilo. :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preglej ?e vse konektorje ki so tam okoli ;) ?e ?e nisi.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preglej ?e vse konektorje ki so tam okoli ;) ?e ?e nisi.

 

pa mal ?arnice pobutaj :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj takega kot je na sliki le da nima klicaja v sredini

 

Ce nimas klicaja verjetno sploh ni problema ali pac, a ti luci gredo gor dol ob vzigu? Ce ja pol vse dela ce ne motorcek?

 

Zanima me kje se nahaja senzor za vi?ino snopa xenon lu?i. Dogaja se namre? ko je de? se mi na armaturi pri?ge napaka za vi?ino snopa. ?ez neka j ?asa pa lu?ka ugasne in lu?i se pravilno nastavijo. Ali je senzor zani? ali se ga da kej spucat?

 

Aja saj tukaj pise koliko je potem 'nekaj' casa? Je ta cas odvisen od tega da speljes?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce nimas klicaja verjetno sploh ni problema ali pac, a ti luci gredo gor dol ob vzigu? Ce ja pol vse dela ce ne motorcek?

Aja saj tukaj pise koliko je potem 'nekaj' casa? Je ta cas odvisen od tega da speljes?

 

Ne lu?i se ob v?igu ne nastavijo vedno. Je pa sedaj napaka vedno bolj pogosta tudi ko je suho vreme. V ponedeljek grem na A cosmos pa da vidim kaj bodo tam rekli. ?ez koliko ?asa je pa ?isto odvisno v?asih po dveh km v?asih pa po desetih km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes bil na A Cosmos servisu. Zani? je senzor na zadnjem mostu. Cena simboli?nih 530 eur. Mogo?e kdo ve kje je ka?en Mazda odpad v Avstriji ali Italiji?

 

wtf kvalitetnih 530? ?zmeden??zmeden?:vskalo:

A se ga lahko kaj razdre pa spuca ali odpravi kako te?avo(?e ne se ga pa zbrika da so lu?i vedno v najvi?ji poziciji ;) no ?e se da seveda ker to je najcnej re?itev,pa ?e ra?unalnik to dopu??a da ne bo javljal napake),?e ne ebay,in pa odpadi.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wtf kvalitetnih 530? ?zmeden??zmeden?:vskalo:

A se ga lahko kaj razdre pa spuca ali odpravi kako te?avo(?e ne se ga pa zbrika da so lu?i vedno v najvi?ji poziciji ;) no ?e se da seveda ker to je najcnej re?itev,pa ?e ra?unalnik to dopu??a da ne bo javljal napake),?e ne ebay,in pa odpadi.

 

Gledal sem na ebay cene so od 200 eur naprej. Tudi mene je cena novega ?okirala. Bom ?e malo preveril naokrog.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal sem na ebay cene so od 200 eur naprej. Tudi mene je cena novega ?okirala. Bom ?e malo preveril naokrog.

 

Sej tud tele cena na ebaju so :o 200? - mater kitajc ti cel pametni telefon za ta denar ali pa tablco skup spaca.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasanje ce ganisamo sol zapacala, predlagam da ce je dostopen da ga fajn spucas. Ni nujno da ne dela, ce izgubi samo kontakt bo cpu jamral pull up, pull up....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pri Pelkotu sem bil pa ni na?el napake kar mi je malo ?udno. Senzor je pa ?ist zarustan tako, da se sploh ne premika.

 

Pol mas odgovor na dlani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes smo sneli senzor kot sem ?e napisal je bil ?isto zarustan. Senzor smo spucali in razlavfali tako, da zadeva zaenkrat deluje :D Upam, da tako tudi ostane. Je pa to ?isto mehanska zadeva ter en potenciometer tako, da ne vem zakaj je cena novega 530 eur saj nima? kaj videti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes smo sneli senzor kot sem ?e napisal je bil ?isto zarustan. Senzor smo spucali in razlavfali tako, da zadeva zaenkrat deluje :D Upam, da tako tudi ostane. Je pa to ?isto mehanska zadeva ter en potenciometer tako, da ne vem zakaj je cena novega 530 eur saj nima? kaj videti.

 

no vidi? je bilo tako te?ko :)

 

Ima? morda kak?no slikco tega ?uda.Lahko bi naredil en ?lanek za DIY zih pride ?e komu prav ;)

druga?e pa :prstgor:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.