Skoči na vsebino

Nenadna izguba mo?i Mazda 6 cd120

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Obra?am se na vas, ?e bi kdo ?e imel podobno te?avo.

Imam Mazdo 6 CD 120, letnik 2007. ?e prej sem opazil da pri dalj?i vo?nji na avtocesti nenadoma zgubi mo?, danes pa se mi je zgodilo pri vleki prikolice, da sploh ni mogla ve? vle?i, tako da semse moral ustaviti.?elel sem nadaljevati vo?njo, vendar ni imela mo?i niti za speljevanje. Ko sem ugasnil motor in ?ez ?as spet dal kontakt je ?rpalka goriva spu??ala ?udne zvoke, kot da deluje zelo po?asi. ?ez 5 min se je avto normalno zagnal in normalno nadaljeval vo?njo.

Na armaturi se ni pri?gala nobena lu?ka in tudi prej se je te?ava re?ila kar sama med vo?njo.Zdaj se ni mogla, ker sem imel zadaj prikolico.

Kaj bi bilo narobe?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obra?am se na vas, ?e bi kdo ?e imel podobno te?avo.

Imam Mazdo 6 CD 120, letnik 2007. ?e prej sem opazil da pri dalj?i vo?nji na avtocesti nenadoma zgubi mo?, danes pa se mi je zgodilo pri vleki prikolice, da sploh ni mogla ve? vle?i, tako da semse moral ustaviti.?elel sem nadaljevati vo?njo, vendar ni imela mo?i niti za speljevanje. Ko sem ugasnil motor in ?ez ?as spet dal kontakt je ?rpalka goriva spu??ala ?udne zvoke, kot da deluje zelo po?asi. ?ez 5 min se je avto normalno zagnal in normalno nadaljeval vo?njo.

Na armaturi se ni pri?gala nobena lu?ka in tudi prej se je te?ava re?ila kar sama med vo?njo.Zdaj se ni mogla, ker sem imel zadaj prikolico.

Kaj bi bilo narobe?

 

natanko tako, na istem motorju, sem imel zapacan EGR ventil. Brez kakr?nih koli lu?k. Vseeno ti priporo?am da ga priklopi? na tester, da ne bo? ?raufal brez veze.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.