Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Za to pa kot rabljen še drži tako ceno...če je tak hud sistem kot je bil moj tastar...eno res hudo grafo gor,in je že fajn za gaming...je videov o takih primerjavah star vs. nov sistem kar nekaj na youtube...se pr fps-ih kar dobro drži. Samo zame...nima smisla...ajd,če dobim enga za recimo 30-40€...mogoče🙄...50€+ pa ne dam...je treba nekje potegniti črto.   Še nekaj drugega zanimivega: Ko sem testiral...najprej z starim Corsair HX-520...ni šanse,da zalaufa PSU...je lučka na tipkalu za vklop (G1 Sniper 5 ima tipko z lučko za vklop direkt na plati) utripala ko sem vklopil napajalnik...in ne in ne zalaufati... Sam napajalnik zalaufa na foro kratkega stika na pinih,a z plato ni šanse. In sem iz "arhiva" potegnil še en star Corsair CX-400 (čist poceni osnovni PSU...tako za teste ipd....pride včasih prav)...in BP zalaufa😯  Sedaj,al je z HX-om kaj narobe (dvomim),al je pa tud na G1 Sniper 5 tud kaj scmarilo)...k CX-400 ni ne vem kak napajalnik...zaščite itd...pa zna kljub kakemu problemu na plati zalaufati.... Bom ob priliki prečekiral HX-a...k imam še staro P5W-DH DeLuxe in eno P5 QD-Turbo in iz leta 2006 še ultrastarega E6300 (to je bil CPU za navijati...res adijo pamet) in E8400...se nabira prah,a za take teste čist OK🙄 Če se izkaže,da kaj ni v redu,gre v smeti🙄
    • ker je nekdo omenil da bi ga bilo ceneje uvoziti iz Nemčije, ali ima kdo kakšen podatek koliko bi me prišlo še dodatno če ga uvozim (torej cena skupaj z vsem vključenim, torej prevoz do Slovenije, davki v Sloveniji, itd.).   https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=399949437&scopeId=C&action=parkItem&vc=Car&s=Car   https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=390032288&scopeId=C&action=parkItem&vc=Car&s=Car   Torej, koliko moram dodati znesku iz Nemčije da ga v Sloveniji lahko registriram?  HVALA
    • Kamero dobil.    Zdaj pa se bo treba lotiti menjave.    
    • Eto, spet akcija.... 🫣🥴
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.