Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Sva z ženo slučajno dobila dve karti zastonj,k tisti ki jih je dobil v dar ni mogel na koncert...

https://www.eventim.si/si/vstopnice/poletna-noc-ljubljana-kongresni-trg-635010/event.html

 

In sva šla...da vidiva in slišiva,če je za kaj...

 

Če povem,da nisva bila do konca,si lahko malce že sami narišete...ok,enim "prihaja" zraven take "muske",a kot audiofil in sin profesorja glasbe in učiteljice klavirja,imam svoj prag tolerance do amaterstva in šalabajzerstva.

Sva kar dolgo zdržala,tak "performance" za tak cvenk-karte ki sva jih dobila,da niso propadle so bile po 42€/kom....eni so dali tudi več....

Je pa bilo v redu v smislu izkušnje,da vidiš,kdo res zna peti,in kdo ne...pač na takšni prireditvi se ne da goljufati.

Kratek povzetek,kaj je bilo ok,in kaj ne.

Orkester in big-bend so igrali odlično.

Nina Strnad-absolutna perfekcija v vseh pogledih...bi jo poslušal v nedogled.

Lara Jankovič ji je bila "tik za petami"...kapo dol.

Zelo pozitivno me je presenetila Lara Baruca,ki je pela v duetu z Nuško Drašček,katero je dobesedno "ubila"😯 

Nuška ji ni segla niti do gležnjev..celo je na začetku zajebala pri besedilu,in je imela srečo,da sta tisti del pele obe,tako,da se ni tako opazilo,ko je za trenutek raje utihnila,ko je pogruntala,da je zajebala.

Absolutno nesprejemljivo za tako "vrhunsko,šolano...bruhancijo".

Da jo ni sram...

Podobno Nuša Derenda...za bruhati kako se je matrala...pa kao ima kilometrino....res bruhanje.

Anika Horvat...ajd ima svoj specifični tip glasu...ni bila slaba...odlična pa tudi ne...

 

Mario Galunič...skoz eno in isto nakladal...sami priveski in okraski v opisih...da bi pa kaj informativnega povedal...zgodbo,ozadje pesmi ipd...ne,to pa ne,k se clovek mora pozanimati,raziskati in naučiti...samo kidanje dreka....npr. Miša Molk taksne stvari bolje obvlada...pa ne,da bi bil njen fen,ali,da bi jo obrajtal...ona je pri takšnih napovedovanjih bolj informativna,ali pa vsaj krajša....Galuniča pa ne moreš ustaviti,k mu kar prihaja...

Organizacija RTV živ poden...Mario se je enkrat kar izgubil,in so ga z kamero iskali...in seveda tišina...

Tekst na ekranih o tekstopiscu,avtorju pesmi itd...2sekunde in je izginilo...

Ves nivo RTVja se je pokazal v svoji majhnosti oz. amaterstvu....se mi zdi,da se samo še "šlepajo".

 

Kot rečeno nisem plačal za karto...samo,če bi vedel,sploh nebi šel...sem navajen kaj boljšega za tak cvenk...npr lani na Bryan Adams-u v Stozicah....niti enkrat kiksnil...in zažigal dve uri in pol...

Tole na kongresnem trgu..pa so imeli vsak za odpeti po dva komada...pol pa tak pogreb....škoda časa.

IMG_20240620_205851.jpg

IMG_20240620_213848.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Sva z ženo slučajno dobila dve karti zastonj,k tisti ki jih je dobil v dar ni mogel na koncert...

https://www.eventim.si/si/vstopnice/poletna-noc-ljubljana-kongresni-trg-635010/event.html

 

In sva šla...da vidiva in slišiva,če je za kaj...

 

Če povem,da nisva bila do konca,si lahko malce že sami narišete...ok,enim "prihaja" zraven take "muske",a kot audiofil in sin profesorja glasbe in učiteljice klavirja,imam svoj prag tolerance do amaterstva in šalabajzerstva.

Sva kar dolgo zdržala,tak "performance" za tak cvenk-karte ki sva jih dobila,da niso propadle so bile po 42€/kom....eni so dali tudi več....

Je pa bilo v redu v smislu izkušnje,da vidiš,kdo res zna peti,in kdo ne...pač na takšni prireditvi se ne da goljufati.

Kratek povzetek,kaj je bilo ok,in kaj ne.

Orkester in big-bend so igrali odlično.

Nina Strnad-absolutna perfekcija v vseh pogledih...bi jo poslušal v nedogled.

Lara Jankovič ji je bila "tik za petami"...kapo dol.

Zelo pozitivno me je presenetila Lara Baruca,ki je pela v duetu z Nuško Drašček,katero je dobesedno "ubila"😯 

Nuška ji ni segla niti do gležnjev..celo je na začetku zajebala pri besedilu,in je imela srečo,da sta tisti del pele obe,tako,da se ni tako opazilo,ko je za trenutek raje utihnila,ko je pogruntala,da je zajebala.

Absolutno nesprejemljivo za tako "vrhunsko,šolano...bruhancijo".

Da jo ni sram...

Podobno Nuša Derenda...za bruhati kako se je matrala...pa kao ima kilometrino....res bruhanje.

Anika Horvat...ajd ima svoj specifični tip glasu...ni bila slaba...odlična pa tudi ne...

 

Mario Galunič...skoz eno in isto nakladal...sami priveski in okraski v opisih...da bi pa kaj informativnega povedal...zgodbo,ozadje pesmi ipd...ne,to pa ne,k se clovek mora pozanimati,raziskati in naučiti...samo kidanje dreka....npr. Miša Molk taksne stvari bolje obvlada...pa ne,da bi bil njen fen,ali,da bi jo obrajtal...ona je pri takšnih napovedovanjih bolj informativna,ali pa vsaj krajša....Galuniča pa ne moreš ustaviti,k mu kar prihaja...

Organizacija RTV živ poden...Mario se je enkrat kar izgubil,in so ga z kamero iskali...in seveda tišina...

Tekst na ekranih o tekstopiscu,avtorju pesmi itd...2sekunde in je izginilo...

Ves nivo RTVja se je pokazal v svoji majhnosti oz. amaterstvu....se mi zdi,da se samo še "šlepajo".

 

Kot rečeno nisem plačal za karto...samo,če bi vedel,sploh nebi šel...sem navajen kaj boljšega za tak cvenk...npr lani na Bryan Adams-u v Stozicah....niti enkrat kiksnil...in zažigal dve uri in pol...

Tole na kongresnem trgu..pa so imeli vsak za odpeti po dva komada...pol pa tak pogreb....škoda časa.

IMG_20240620_205851.jpg

IMG_20240620_213848.jpg

Si  presenetil, a niso to naši top izvajalci?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Če bi bilo kaj dobrega nebi dobila šenkano🤣

Je bilo meni podarjeno,ker iz zdravstvenih razlogov ni mogel...tako da...on bi šel,pa res ni mogel...

 

pred 15 minutami je MazdaBoy napisal:

Si  presenetil, a niso to naši top izvajalci?

Sem tudi mislil...pa očitno ni tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amaterizem začenja prevladovati vsepovsod. Kaj pa bo drugače, izgleda so ljudje s tem zadovoljni in se je brezveze bolj potruditi.

Zanimivo, ker se imamo tako za nekaj zelo sposobne. Dodane vrednosti pa vedno manj ustvarimo. Narod bi pa vse imel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je privilegij, da si lahko poslušal kvalitetno glasbo. Koliko lahko 

pred 3 urami je skritikrt napisal:

Sva z ženo slučajno dobila dve karti zastonj,k tisti ki jih je dobil v dar ni mogel na koncert...

https://www.eventim.si/si/vstopnice/poletna-noc-ljubljana-kongresni-trg-635010/event.html

 

In sva šla...da vidiva in slišiva,če je za kaj...

 

Če povem,da nisva bila do konca,si lahko malce že sami narišete...ok,enim "prihaja" zraven take "muske",a kot audiofil in sin profesorja glasbe in učiteljice klavirja,imam svoj prag tolerance do amaterstva in šalabajzerstva.

Sva kar dolgo zdržala,tak "performance" za tak cvenk-karte ki sva jih dobila,da niso propadle so bile po 42€/kom....eni so dali tudi več....

Je pa bilo v redu v smislu izkušnje,da vidiš,kdo res zna peti,in kdo ne...pač na takšni prireditvi se ne da goljufati.

Kratek povzetek,kaj je bilo ok,in kaj ne.

Orkester in big-bend so igrali odlično.

Nina Strnad-absolutna perfekcija v vseh pogledih...bi jo poslušal v nedogled.

Lara Jankovič ji je bila "tik za petami"...kapo dol.

Zelo pozitivno me je presenetila Lara Baruca,ki je pela v duetu z Nuško Drašček,katero je dobesedno "ubila"😯 

Nuška ji ni segla niti do gležnjev..celo je na začetku zajebala pri besedilu,in je imela srečo,da sta tisti del pele obe,tako,da se ni tako opazilo,ko je za trenutek raje utihnila,ko je pogruntala,da je zajebala.

Absolutno nesprejemljivo za tako "vrhunsko,šolano...bruhancijo".

Da jo ni sram...

Podobno Nuša Derenda...za bruhati kako se je matrala...pa kao ima kilometrino....res bruhanje.

Anika Horvat...ajd ima svoj specifični tip glasu...ni bila slaba...odlična pa tudi ne...

 

Mario Galunič...skoz eno in isto nakladal...sami priveski in okraski v opisih...da bi pa kaj informativnega povedal...zgodbo,ozadje pesmi ipd...ne,to pa ne,k se clovek mora pozanimati,raziskati in naučiti...samo kidanje dreka....npr. Miša Molk taksne stvari bolje obvlada...pa ne,da bi bil njen fen,ali,da bi jo obrajtal...ona je pri takšnih napovedovanjih bolj informativna,ali pa vsaj krajša....Galuniča pa ne moreš ustaviti,k mu kar prihaja...

Organizacija RTV živ poden...Mario se je enkrat kar izgubil,in so ga z kamero iskali...in seveda tišina...

Tekst na ekranih o tekstopiscu,avtorju pesmi itd...2sekunde in je izginilo...

Ves nivo RTVja se je pokazal v svoji majhnosti oz. amaterstvu....se mi zdi,da se samo še "šlepajo".

 

Kot rečeno nisem plačal za karto...samo,če bi vedel,sploh nebi šel...sem navajen kaj boljšega za tak cvenk...npr lani na Bryan Adams-u v Stozicah....niti enkrat kiksnil...in zažigal dve uri in pol...

Tole na kongresnem trgu..pa so imeli vsak za odpeti po dva komada...pol pa tak pogreb....škoda časa.

IMG_20240620_205851.jpg

IMG_20240620_213848.jpg

Lahko si prekleto srečen, da si poslušal slovenske glasbe. Sam sicer ne verjamem vsemu, kar si napisal glede kvalitet posameznih pevk. 

Namreč, pri nas na obali kraljuje že par let le  "balkanski melos, kateri je Beneški duh pregnal". To pomeni, da na vsaki vaški veselici, maturantskem plesu, v skoraj vsakem lokalu slišiš le še zavijajočo, nekvalitetno balkansko glasbo. Med to glasbo se šteje vse, kar je južno od Kolpe. In zakaj je tako? 

Ker so organizatorji "od dole" in pripeljejo "svoje". 

Skratka, za bruhat. 😝

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Alex napisal:

To je privilegij, da si lahko poslušal kvalitetno glasbo. Koliko lahko 

Lahko si prekleto srečen, da si poslušal slovenske glasbe. Sam sicer ne verjamem vsemu, kar si napisal glede kvalitet posameznih pevk. 

Namreč, pri nas na obali kraljuje že par let le  "balkanski melos, kateri je Beneški duh pregnal". To pomeni, da na vsaki vaški veselici, maturantskem plesu, v skoraj vsakem lokalu slišiš le še zavijajočo, nekvalitetno balkansko glasbo. Med to glasbo se šteje vse, kar je južno od Kolpe. In zakaj je tako? 

Ker so organizatorji "od dole" in pripeljejo "svoje". 

Skratka, za bruhat. 😝

+1 za vse kar si napisal...za to pa sem šel,ker je slovenska glasba.....je pa tudi resda nisem lih tapravi za ocenjevanje,ker to glasbo ne poslušam lih pogosto,in sem poslušal analitično.

Tukaj pri meni ni bilo čustev,ki oprostijo kiks ipd....jaz sem iskal perfekcijo.

Kot sem napisal-Nina Strnad absolutna perfekcija (me prav zanima,kaj obstaja od nje,ker jo nisem prej poznal)...,Lara Jankovič tudi-nora izvajalka...Lara Baruca me je presenetila,ker nisem vedel,da zna na tem nivoju...pa še Draščkova ga je zraven biksala...

Andraž Hribar je bil tudi dober...ima sicer bolj svoj malce rezkav glas,a to spada zraven,ker je dedec...drugače-dober je bil.

Ostalo pa kot sem že napisal...

New Swing Quartet in Darjo Švajger nisem poslušal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.