Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Vplivat ne more. Ampak če tankam jutri, je kupil gorivo ceneje na borzi in proda po maksimalni možni ceni naprej. Če bom točil v torek in država ne bi višala trošarin bo znižala, po formuli, naksimalno možno ceno. Ker bo Petrol kupil prav tako gorivo za torek na borzi, bo marža Petrolu nižja. Torej če tankam jutri, bo imel Peteol več od tega, kot če država ceno spusti in tankam v torek na Petrolu.
-
Poznam ta filing... ene 20 let nazaj sem zadnjč kupil letne gume brez zaščitnega roba. Popravilo feltne je bilo bistveno dražje kot razlika v ceni pri gumah pa še ta, ki mi je popravljal ni bil vulkanizer in sem mu moral prinest samo feltno. Cel kup dela in stroškov. Od takrat gum brez zaščitnega roba sploh ne gledam več.
-
MOL = INA frontend_additions.common.M_SITE_IMAGE MOL MOL.SI MOL Slovenija
-
Ejej, Pandorino skrinjico odpiraš... jaz sem tud reden gost na Petrolu, sploh od kar majo app. Ampak pazi, ker zdaj bo priletelo nekaj ogorčenih postov kako so drugi boljši in da je Petrol zanič.
-