Skoči na vsebino

Ro?na - zarjaveli kabli

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Pred kratkim se mi je pri Mazdi 3 1,6DI letnik 2005 ro?na zasko?ila in rahlo, ampak dovolj da se ?uti in greje zadnje kolo, zavirala. Na servisu so rekli, da so kabli zaru?tani in da jih je treba zamenjati. Cena teh kablov (?ifra artikla BS3E44200G) ?e bi jih naro?il preko servisa pa je kar 150 EUR brez vklju?enega dela.

 

Ko gledam po straneh z nadomestnimi deli vidim, da obstaja nekaj aftermarket alternativ kot Jakovparts, Blue Print, Nipparts, ki so vse ob?utno cenej?e ampak me skrbi, da bi pri?lo do kak?nih te?av. Kak?en nasvet na tem podro?ju?

 

Poleg tega nikakor ne uspem najti strani kot ta http://www.jimellismazdaparts.com/default.aspx, ki dobavlja original Mazdine dele precej precej ceneje kot moj serviser. Isti kabel tu stane 90 dolarjev ampak je problem, da je v ameriki. 

 

Ali obstaja kak?na tovrstna prodajalna original delov tudi v evropi?

 

Jan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred kratkim se mi je pri Mazdi 3 1,6DI letnik 2005 ro?na zasko?ila in rahlo, ampak dovolj da se ?uti in greje zadnje kolo, zavirala. Na servisu so rekli, da so kabli zaru?tani in da jih je treba zamenjati. Cena teh kablov (?ifra artikla BS3E44200G) ?e bi jih naro?il preko servisa pa je kar 150 EUR brez vklju?enega dela.

 

Ko gledam po straneh z nadomestnimi deli vidim, da obstaja nekaj aftermarket alternativ kot Jakovparts, Blue Print, Nipparts, ki so vse ob?utno cenej?e ampak me skrbi, da bi pri?lo do kak?nih te?av. Kak?en nasvet na tem podro?ju?

 

Poleg tega nikakor ne uspem najti strani kot ta http://www.jimellismazdaparts.com/default.aspx, ki dobavlja original Mazdine dele precej precej ceneje kot moj serviser. Isti kabel tu stane 90 dolarjev ampak je problem, da je v ameriki. 

 

Ali obstaja kak?na tovrstna prodajalna original delov tudi v evropi?

 

Jan

stari lako se obrne? na na?ega mojstra dr. Pelko Simon ..Medvode ima ordinacija ..delavnico lp ale?  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko verjetneje je da ti je zablokiral cilinder zadaj, zajla tudi ?e zarusta se jo da zje+++ da se sprosti, kar do Pelkota pojdi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko verjetneje je da ti je zablokiral cilinder zadaj, zajla tudi ?e zarusta se jo da zje+++ da se sprosti, kar do Pelkota pojdi.

Tako.... Drugace pa z "blueprint" deli nebos falil ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.