Skoči na vsebino

KOGA VOLIT

Ustvari kratki URL


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Imam ponovno 3 KT na vozniškem kontu in lažji sem za polovično kazen; 60 EUR.
    • Dobil "Le Grand Macho RTja"..."oreng hladilnik"🧐...težek dobro kilo že brez ventilatorja😯... Ne bom več nakladal,ker slike povedo več kot besede-kogar zanima,naj pogleda na net...   Za foro naročil še 3 kom Sanyo Denki-San Ace 109R1212H1011 ventilatorje...legendarni med poznavalci...seveda industrijski...12V/0,52A,nazivno 2600rpm,102,4 cfm 120x120x38mm Da vidim,kakšen vtis bodo pustili🤔...baje,ko jih zabremzaš,zmorejo večji pretok pri isti glasnosti kot klasicni 12cm San Ace ventilatorji.🙄 Glede na to da Phanteks T30 zmore 67cfm pri 2000rpm....po moje se lahko Phanteks samo "skrije v kot"😂🤣    Slabih 40€/3kom.😃👍
    • Vredestein so vredne svojega denarja za moje pojme, nisem pa še probal Nexenk, jih bom pa tudi jaz verjetno mogu enkrat sred decembra menjat.
    • Bmw-jašem dovoljeno🤣
    • Folk je nor, dobesedno. Zaradi take lahkomiselnosti voznika BMW (norca), lahko nekdo izgubi življenje.     ... mimogrede, pred eno uro sem na štajerski avtocesti prehitel Mazdo 3 ...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.