Skoči na vsebino

Ustvari kratki URL


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je godlike napisal:

... ... ...

Vsak ima izbiro.

 

... ... ... ... ... ...

... ... ... ... ... ...

 

Spet EV ljubiteljska. 

 

Ker izbira je jako boga - in vedno manj jo je. Razen, če želiš EV, pa še tam ne smeš biti zelo zbirčen...

 

Kot zaprisežen dizel-fan bi najraje kupil enega bee eeenn ... torej, ne-dizla: tistega DMC DeLoreana. Pa da se vrnem kakšnih 15 let nazaj in nabavim enega poštenega dizla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Slivka napisal:

 

Spet EV ljubiteljska. 

 

Ker izbira je jako boga - in vedno manj jo je. Razen, če želiš EV, pa še tam ne smeš biti zelo zbirčen...

 

Kot zaprisežen dizel-fan bi najraje kupil enega bee eeenn ... torej, ne-dizla: tistega DMC DeLoreana. Pa da se vrnem kakšnih 15 let nazaj in nabavim enega poštenega dizla...

Ni res.

Izbira je za vse enaka. Nisem rekel, da je dobra.

 

Ven in pri vsem v življenju je treba nekaj požret in ne kompromis sprejet.

 

In dokler so ICE avti, imaš izbiro. Je pa potem kompromis pri prostornosti ali pa pri čem drugem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Matick napisal:

Mogoce je res 40% precej debilen predpis, ampak, prej bos pogasil baterijo s 40% kot pa 100%

 

To je zaradi teže. Avto je lažji če je napolnjen samo do 40%.:D

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je godlike napisal:

Ni res.

Izbira je za vse enaka. Nisem rekel, da je dobra.

 

Ven in pri vsem v življenju je treba nekaj požret in ne kompromis sprejet.

 

In dokler so ICE avti, imaš izbiro. Je pa potem kompromis pri prostornosti ali pa pri čem drugem.

 

Mislim, da smo to tematiko že nekajkrat dodobra obdelali. 

 

Se tolažim, da me vsaj v ploščato Zemljo in kemikalije iz letalskih izpustov ne prepričujete tu na tem forumu...

  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Slivka napisal:

Se tolažim, da me vsaj v ploščato Zemljo in kemikalije iz letalskih izpustov ne prepričujete tu na tem forumu...

 

Pa ja ne bos rekel, da verjames v to, da je zemlja okrogla? 🙄🤪😆😜🤣😂

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

 

Pa ja ne bos rekel, da verjames v to, da je zemlja okrogla? 🙄🤪😆😜🤣😂

 

Ja.

Pa tudi v to, da imamo pestro izbiro avtov.

In da imamo v Sloveniji vrhunske vlade.

Pa da bo zdravstvo rešilo višje plače zdravnikov

Pa da so vozila na baterijo res avtomobili.

Pa da čisto noben slovenski politik ni nepošten.

In pri vsem tem močno dvomim, da če pri slovenskem zdravstvu zboliš, da ti edino Bog lahko pomaga - pa kateremukoli že kdo moli...

 

Ja, sem čudak. Najbrž zato, k sm kmet an s hribu doma...

  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Slivka napisal:

Pa tudi v to, da imamo pestro izbiro avtov.

To nisem rekel. Dejal sem samo da imaš izbiro in da je pri vsaki izbiri prisoten kompromis.

Pred eno uro je Slivka napisal:

In da imamo v Sloveniji vrhunske vlade.

Vsaka druga je Janševa. Pazi kaj govoriš.

Eni ali drugi pristaši te bojo napadli 😉

 

Dalje ne bom....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako bom rekel, če bi imel na razpolago novo M6 na elektriko ali ICE za isto normalno ceno bi fajn premislil kaj kupiti. 

 

Pri nakupu ICE ne bi imel nobenih zadržkov, na drugi strani pa bi kljub enaki ceni imel zadržke pri EV. Prednost bi bil prihranek pri gorivu, negativni prizvok pa predvsem dodatno razmišljanje in načrtovanje polnjenja vozila, padec vrednosti vozila in strošek popravila izzven garancije. Dvomim, da bi na račun prihranka pri gorivu vse te zadeve enakovredno kompenziral v strošku in udobju lastništva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je godlike napisal:

... ... ... ...

Vsaka druga je Janševa. Pazi kaj govoriš.

Eni ali drugi pristaši te bojo napadli 😉

 

Dalje ne bom....

 

Ni panike, sem že navajen, da me napadajo čisto vsi: komunisti kričijo, da glasujem za Janšo, "Janševci" me zmerjajo z "levičarjem", župnik pravi, da sem "antikrist", ateisti mi pravijo, da imam že kolena zrabljena, ker toliko klečim pred oltarjem, našel se je celo model, ki me je spraševal, kako jaz kot mormon..., še najbolj nadležni so pa tisti iz davčne...

 

Zato se pa malo razgledujem po novi lopati. Mogoče kakšna iz ogljikovih vlaken...

 

Ker pa to ni stvar te teme, tudi jaz dalje ne bom...

 

Upam, da nisem zdaj komu pokvaril veselja, ker je nabavil zalogo čipsa, pa teme zmanjkalo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Slivka napisal:

 

Ni panike, sem že navajen, da me napadajo čisto vsi: komunisti kričijo, da glasujem za Janšo, "Janševci" me zmerjajo z "levičarjem", župnik pravi, da sem "antikrist", ateisti mi pravijo, da imam že kolena zrabljena, ker toliko klečim pred oltarjem, našel se je celo model, ki me je spraševal, kako jaz kot mormon..., še najbolj nadležni so pa tisti iz davčne...

 

Zato se pa malo razgledujem po novi lopati. Mogoče kakšna iz ogljikovih vlaken...

 

Ker pa to ni stvar te teme, tudi jaz dalje ne bom...

 

Upam, da nisem zdaj komu pokvaril veselja, ker je nabavil zalogo čipsa, pa teme zmanjkalo...

Ne verjamem,da si levičar...v hribih si tega ne moreš privoščiti...tam človek mora znati z svojo glavo razmišljati,mora biti priden,z svojimi rokami delati,se ne ukvarjati z neumnostmi...tam je normalna kmečka pamet alfa in omega,če ne je po tebi....

Vse vrline,ki so levičarjem tuje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Vse vrline,ki so levičarjem tuje.

 

 

Te vrline so tuje vsem politikom po vrsti... ni vazno, ali so levi, desni, zgornji, spodnji ... :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je skritikrt napisal:

Ne verjamem,da si levičar...v hribih si tega ne moreš privoščiti...tam človek mora znati z svojo glavo razmišljati,mora biti priden,z svojimi rokami delati,se ne ukvarjati z neumnostmi...tam je normalna kmečka pamet alfa in omega,če ne je po tebi....

Vse vrline,ki so levičarjem tuje.

 

Dobr ti to predalčkaš ljudi. Drugač pa je treba ločit med nekimi aktivisti, ki si več ali manj pumpajo ego z mislijo kaj dobrega delajo na tem svetu od tistih, ki se imajo za levičarje zato, ker jim je enakopravnost v družbi zelo pomemba, socialna razlike čim manjše, ki nemarajo nebrzdanega neregulirange besnenja kapitalizma in kapitala.  Ravno tako velja, da na desni tudi niste vsi janšisti in da eni znate tud razmišljat brez politične predpriprave pranja možganov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Jest napisal:

 

 

Te vrline so tuje vsem politikom po vrsti... ni vazno, ali so levi, desni, zgornji, spodnji ... :P

Nisem govoril o politikih,ampak o Slivki oz. normalnih smrtnikih.

Politika je kurba,in taki so tudi pilitiki.

Samo vprašanje je,ali je človek neumen,in jim nasede.

 

O levičarjih in desničarjih po političnem prepričanju pa sem tudi že pisal.

V osnovi je tako,da levičarji stremijo k temu,kako se bi naj drugi spremenili,da dosežejo idealbo družbo,desničarji pa stremijo k rast,trudu in izboljšanju sebe,da tako izboljšajo družbo.

 

Pozor-ni lahko biti desničar...pa preberite temo,ko se je hotelo @Alex nadeti nagobčnik....se boste takoj spomnili,kaj mislim.

 

Lažje je biti levičar,zahtevati pravice,in pozabljati na dolžnosti.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je skritikrt napisal:

kmečka pamet alfa in omega

Alfa Romeo in Opel Omega? 😉

 

Moral sem, ne me tepst 😜

 

  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 12 urami je Bini napisal:

Čips tudi velja.... 😁

 

Kaj pa smoki? Samo je v rdeči embalaži, pa se ga kar bojim odpreti...

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Dobr ti to predalčkaš ljudi. Drugač pa je treba ločit med nekimi aktivisti, ki si več ali manj pumpajo ego z mislijo kaj dobrega delajo na tem svetu od tistih, ki se imajo za levičarje zato, ker jim je enakopravnost v družbi zelo pomemba, socialna razlike čim manjše, ki nemarajo nebrzdanega neregulirange besnenja kapitalizma in kapitala.  Ravno tako velja, da na desni tudi niste vsi janšisti in da eni znate tud razmišljat brez politične predpriprave pranja možganov.

 

Ene par na forumu je tudi desničarjev, ki so sposobni normalno debatirati (normalno - se pravi ne na ravni Grimsa, Hojsa...itd.).

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

 

Kaj pa smoki? Samo je v rdeči embalaži, pa se ga kar bojim odpreti...

 

 

To boš pa takoj označen za komunista 😂

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se pogovarjal z sodelavcem,k ima Teslo model-Y...o tistem hrvatu,k rihta EVje...pravi,da še cudno,da ga niso ubili...in o Renoult-ih (se je samo smejal)....

...z zeno skupaj v letu prevozita 33.000km..In je rekel..."do 192.000km ima garancijo na baterijo in pogon...pri 180.000 bo naprodaj..."😂🤣 

 

Toliko o zelenem prehodu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Sej zanjga pri tek km ne bo dobil nič oziroma bistveno manj kot si zdajle misli.

Je pa res,da ima sončnico,polni samo doma,in si z ženo "podajata" ključe...torej drugi avto le če sta navzkriž z šihti,in ima on nastop ali konec šihta ob taki uri,da mora z avtom v službo oz. ne more na šiht z vlakom (je iz okolice Zidanega mosta).

 

Je pa seveda res,da sončnica kot tudi Tesla nista bila zastonj...to se pogosto kar pozabi,k "smo kupili sončnico za bajto oskrbovati ..."

No ja,vsak ima svojo računico...mu pa vseeno želim brezskrbne kilometre...je dober dečko,se spozna na štrom mehaniko ipd....če ima tip doma lift za avto in mašine za montažo in centriranje koles,pol je stvar jasna...tip se spozna.

Do sedaj v letu in pol pr Tesli optika fuč levo zadaj...je moral dat nastaviti,in je sedaj OK...

 

Mimogrede...drugi avto je star Civic-bencinar...je pa do Tesle imel dve leti T-Roc-a...je rekel:..."nikoli več VW"....pravi,da deli in cene še nekak,a če se počasi pojavlja problem,ne bodo v garanciji zamenjali problematične komponente (tudi pri njemu izjemno visoka poraba olja),dokler čist ne škripne...in seveda za sabo potegne v drek še druge komponente...dejansko mora čist crkniti,tačas pa je za njih vse "v tolerancah".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.