Skoči na vsebino

Ustvari kratki URL


Jest

Priporočeno sporočilo

Ja meni deluješ šolski primer.

 

V stroške boš verjetno mogu vključiti še polnilnico. Če imaš vozilo v garaži malo razmisli tudi v smeri ali zaradi požarne varnosti upaš imeti EV v garaži. Pa tako kot sem rekel, EV je trenutno zelo težko prodati, no mogoče bo to čez leta drugače, vendar obstaja verjetnost, da boš zadnji lastnik vozila.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa smešno to kakšne porabe in domete obljubljajo... k da bi na tržnici kupovali te podatke. Men s Smart for two ni uspelo niti blizu pridet oglaševani porabi za tega, ki je 2x težji. Tolk BS-a pa res sam pri EV-jih vidiš.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne tolk k pri EV-jih, kjer je notri še mali miljon faktorjev, ki dodatno spremenijo domet in porabo. Pozimi recimo verjetno celo na polovico obljubljene, ki je tudi za najbolj ugodne razmere že tako ali tako pretirana. Drži tudi da ICE radi pretiravajo ampak, kej več kot kakšni 30% razlike navadno ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam sončnice, nimam 3-faze, ...

 

Vse življenje sem na bencinu, tudi dizla se izogibam.

 

Drugo vozilo je za užitek. Žal so električarji še pretežki, da bi lahko pričarali užitek, ki ga premore turbo raketa. Seveda v omejenem cenovnem spektru.

 

Če pa vklopim ekologijo, pa sem na bencinu ekološki, bolj kot z EV. 😎

Drugo vozilo dela 70 000km letno. In vem kak smeti "ekološki" električar, do kilometra 0. Dalje je pa čist....

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je FuManchu napisal:

Tudi tukaj ne...

 

 

FB_IMG_1728063103256.jpg

FB_IMG_1728063105976.jpg

 

 

Ampak tukaj avto ni nic kriv ... Saj se vidi, da je spodnji del, kjer je baterija, cel ... in nic ozgan... 

 

Menda je krivec bila polnilnica... verjetno kaksna poceni kitajska, ki nima zaspite pred pregretjem ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.