Skoči na vsebino

Ustvari kratki URL


Jest

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je dvorjan napisal:

Cena EV katrce bo vsaj od začetka 35.000€ ... Veliko preveč, čeprav je za kakega penzionista super avto.

Ce bo vec kot 15k je stran vrzen denar.....

  • Všeč 2
  • Haha 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kaj sanjate okoli cen. Tudi nova Mazda 3 ni več 15 jurjev kot nekoč, ampak praktično krat dva. Kot vsi drugi avti.

Take so cene novih vozil, rabljeni so pa druga pesem.

 

Jaz tudi za Tarraca ali pa Mazdo CX-60 ne bi nikoli odštel cekinov, ki jih želijo v cenikih ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je dvorjan napisal:

Ne vem, kaj sanjate okoli cen. Tudi nova Mazda 3 ni več 15 jurjev kot nekoč, ampak praktično krat dva. Kot vsi drugi avti.

Take so cene novih vozil, rabljeni so pa druga pesem.

 

Jaz tudi za Tarraca ali pa Mazdo CX-60 ne bi nikoli odštel cekinov, ki jih želijo v cenikih ...

 

Točno tako! Sva že dva, ki isto misliva! Niti za Mazdo CX-60 ne bi dal toliko denarja, kot so napisali v ceniku, pa čeprav je šestvaljni dizel, kaj šele za eno igračko na baterije dat toliko denarja. Mislim, če smo realni, za en tak avto, kot je Mazda CX-60, da prileze s tekočega traku, je stroškov lahko kvečjemu za 20.000€, če delavce na tekočem traku res bogato plačajo. Koliko pa potem pride, ko jo greš kupit v salon?

Saj razumem, da morajo plačat še dobiček delničarjem, pa nekaj odštejejo še za razvoj novih modelov, ampak vseeno se mi zdi, da krepko pretiravajo... Upam, da se malo umirijo in da cene pridejo na neko razumno vrednost...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je mazdaman napisal:

Avti ceneje več ne bodo

Zlati eri kot sta bili (1984-1991 ter 1991-2009) se ne bosta nikoli več vrnilim elektro zadeve pa bodo povsem padle v vodo kot so že nekajkrat. 

Če že kupuješ najnovejše se splača kupiti le preverjene klasike s čim manj opreme ter tisto kar je ostalo pravih terencev, od elektro in hibridov pa kakšnega Priusa ali Civica, ostalo pa je bolj za frajarjenje. 

Drugače pa nas je čedalje več restavratorjev oziroma ljubiteljev starodobnikov.

 

pred 7 urami je Bini napisal:

Mogoče kje kaj, KIA že ima neke popuste.... 🤔 Se Kitajcev bojijo... 😂

Nič čudnega, korejci spuščajo cene, govori se da naj bi se vrnil Daewoo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je dvorjan napisal:

Ne vem, kaj sanjate okoli cen. Tudi nova Mazda 3 ni več 15 jurjev kot nekoč, ampak praktično krat dva. Kot vsi drugi avti.

Take so cene novih vozil, rabljeni so pa druga pesem.

 

Jaz tudi za Tarraca ali pa Mazdo CX-60 ne bi nikoli odštel cekinov, ki jih želijo v cenikih ...

Govora je o katrci!!!!! Katrci za 30k! Adijo svet

pred 23 urami je dvorjan napisal:

Ne vem, kaj sanjate okoli cen. Tudi nova Mazda 3 ni več 15 jurjev kot nekoč, ampak praktično krat dva. Kot vsi drugi avti.

Take so cene novih vozil, rabljeni so pa druga pesem.

 

Jaz tudi za Tarraca ali pa Mazdo CX-60 ne bi nikoli odštel cekinov, ki jih želijo v cenikih ...

Kdor odsteje kolikor je v ceniku res ni gladek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je DonFelipe napisal:

 Drugače pa nas je čedalje več restavratorjev oziroma ljubiteljev starodobnikov.

Raje se vsedem vanj in peljem kot pa v japonskega hibrida. Pa ceprav pije 2x več :) ta prav dec :). Naslednje leto bo se v SLO starodobnik, ceprav ima ze italjanski ACI certifikat, mi smo pac posebni v vsem

 

Tudi mladina se vraca na vse staro - lpjke, walkmani, cunje...navelicani so

20240827_151849.jpg

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drigace pa nehajmo jamrat, krivi smo sami, cene telefonov, hrane, cunj, avtov, nepremicnon rastejo zgolj in samo zaradi povprasevanja. Dokler se kupuje bodo sle cene gor. Vsi se vozimo v sodobnih avtih ker smo tako navajeni - razvajeni, odvisni in je tezko iti 'na dol'

Osnova tega sveta.

 

Jaz grem z zelo dobrim nedavno novim avtom in pocitnisko prikolico 1998 v kamp, se mam super, mam vse, ampak jaz sem velik revez ko ppgledam avtodome okoli mene ki so vredni 50-150k, prikolice vredne 20-40k zraven avto vreden min 40k, elwktricna kolesa vsak 5k...

Ni vec osnovnih dobrin, zadovoljstev, smo samo se na polno.

 

Na prelazih gledam kolesarje - ni vec kolesa ki ni karbon ali cenejsi od 5k...

 

Tako to je, priznajmo si.

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Evo sem kupil verigo, pa orodje za odstranjevanje odvečnih členov, pa razmaščevalec, pa mazivo, dal skoraj stotaka in zamenjal. Kaj naj rečem? Zgleda Ok, ampak vseeno ob prvi priliki zamenjam še najbolj obremenjen zobnik al pa celo kaseto. Sem dejansko opazil, da po moji oceni je tole voženo 80% v zadnji prestavi in ni čudno, da tistih 11 zobčkov na zobniku res gara.
    • Bosanci so nehali preverjat diplome... bojijo se, da bodod ostali brez vseh strokovnjakov.
    • Ja a ni točno to? 😄
    • Se par iz Ligurije (prisli domov v soboto). Med voznjo zal leva roke, slika kontra mal izziva za Jest-a...:)
    • Drigace pa nehajmo jamrat, krivi smo sami, cene telefonov, hrane, cunj, avtov, nepremicnon rastejo zgolj in samo zaradi povprasevanja. Dokler se kupuje bodo sle cene gor. Vsi se vozimo v sodobnih avtih ker smo tako navajeni - razvajeni, odvisni in je tezko iti 'na dol' Osnova tega sveta.   Jaz grem z zelo dobrim nedavno novim avtom in pocitnisko prikolico 1998 v kamp, se mam super, mam vse, ampak jaz sem velik revez ko ppgledam avtodome okoli mene ki so vredni 50-150k, prikolice vredne 20-40k zraven avto vreden min 40k, elwktricna kolesa vsak 5k... Ni vec osnovnih dobrin, zadovoljstev, smo samo se na polno.   Na prelazih gledam kolesarje - ni vec kolesa ki ni karbon ali cenejsi od 5k...   Tako to je, priznajmo si.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.