kje dobit tte felgne?
Ustvari kratki URL
-
Zadnja sporočila
-
11 modelov rabljenih avtov, s katerimi veletrgovec noče imeti opravka WWW.ZURNAL24.SI Češko podjetje Carvago, specializirano za spletno meddržavno prodajo rabljenih avtomobilov, ima črni seznam 11 avtov, katerim se na daleč izogiba pri trgovanju.
-
Od Fluidikas2 · Napisano
Pozdravljeni Na to temo foruma se obračam z upanjem da mi bi znal kdo pomagat z serviserjem, ki bi znal odpravit to napako. Imam mazdo CX3 2015 105, ročni menjalnik 143.000 prevoženih. Servisiran je bil na intervala vendar ne pri pooblaščenemu serviserju. Sem iz Maribora. Že cca 1 mesec imam težavo, da se je prižgala luč za motor. Ko je mehanik (ni specialist za mazde), priklopil diagnostiko se je izpisal spoden seznam napak (priloga). Z regeneracijo DPF filtra smo rešili vse napake, ostala je samo napaka P0101, torej neka težava na dotoku zraka. Smo poizkušali menjat senzor za merjenje dotoka zraka in ne pomaga. Peljal sem na pooblaščen servis (Ferk Maribor), in so pobrisali napake ter rekli da če se spet pojavi ga bodo pa rastavili in pogledali če kaj najdejo, omenjal je tudi da lahko da je turbina. Nekak do sedaj niso bili uspešni pri odpravi napak in nebi rad da menjam turbino ker se jim zdi da bi to bilo lahko to saj je menjava turbine draga. Zaključek tega je, da je napaka še vedno prisotna. Na avtu se pozna, da ima večjo porabo (cca za 1 l od kar je napaka), tudi moči nima take kot ponavadi. Turbina je mogoče nekoliko bolj glasna kot sem navajen ampak približno vem kak zvok ima turbina ki je v defektu zato se mi ne zdi da bi to bilo to. Zanima me če je imel kdo izkušnje z to napako saj tudi na tujih forumih nisem našel nekega konkretnega odgovora. Ali pa če je v SLO kak dober mehanik za mazde, lahko tudi pooblaščenec, samo da je nekdo ki ne bo menjeval vse povprek Hvala vam vsem za pomoč, trenutno sem že res obupan -
Novinarka intervjuja 100 letnika s Štajerske: - "Dočakali ste zelo lepo starost, 100 let. Ali nam lahko zaupate, kaj je skrivnost tako dolgega življenja?". - "Enkrat na leto sem telesu privoščil alkoholno šok terapijo." - "In koliko ste ta dan popili?" - "Ta dan nisem pil..."
-
-
Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.