Skoči na vsebino

MX-5 - i??em slovenski priro?nik za uporabo

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

hej, Ker nevem,kam bi postavila vprasanje glede tega,sem se potrudila,da se vpi?em kar sem, direkt ,kjer menim, da se bo kaj na?lo ustrezno

neu?akano" i??em slo prevod Mazde mx5 ( knjigco "navodila za uporabo" ) ,pozna?,poznate kak?en link..,kjer bi se to zadevo" dalo dol zvle?t

...en namig in upam ,da bomo ?e sodelovali v radodarnih avto informacijah :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro bi blo vedt za kater letnik mx5 gre :) Po avatarju sklepam, da i??e? za NB serijo (99-05) Js mam sicer navodila za ta letnik, ampak morm prevert v katerem jeziku, ker je avto uvo?en iz Italije pa vpra?anje, ?e ni tud tam notr sama makaronijada.

 

?e ne drugje, bi mogo?e blo za dobit na kakem uradnem servisu, najbr? pa ne zastonj.

 

Lahko pa tud kar tuki brez sramu vpra?a?, ?e je kak?na nejasnost glede mx5, ki bi jo iskala v navodilih :prstgor: (eno najpogostej?ih vpra?anj novih lastnikov je, kje je lu?ka za rezervo :D )

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenske ve? ni mo?no dobiti pri zastopniku. Lahko naro?ijo En ali DE cena vse skupaj cca 50?

 

Jaz sem pa dobil ?e zadnjo DE verzijo za mojo od MMS (zastojn) druge pa morajo naro?iti od mazda europe in to nekaj stane.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenske ve? ni mo?no dobiti pri zastopniku. Lahko naro?ijo En ali DE cena vse skupaj cca 50?

 

Jaz sem pa dobil ?e zadnjo DE verzijo za mojo od MMS (zastojn) druge pa morajo naro?iti od mazda europe in to nekaj stane.

kapiram vas, ...resno, sem ?la, od?la tja v glavni ?tab Mazde,btc, polno dedcev tam za pultom", ampak odgovora ustreznega ni blo, ne in ne", basta",..razmisljam, filozofiram dalje pri sebi"....samo zanimivo je to,ko so nehali prodajati Mazde mx5 v slo.pred ~recimo 5 leti, nekdo" jih je moral prevesti, prevajati, Navodila"za uporabo, torej kje so tisti,slo.prevajalci, kje obstaja fajl" glede tega, hmmm

.japonc je japonc:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kapiram vas, ...resno, sem ?la, od?la tja v glavni ?tab Mazde,btc, polno dedcev tam za pultom", ampak odgovora ustreznega ni blo, ne in ne", basta",..razmisljam, filozofiram dalje pri sebi"....samo zanimivo je to,ko so nehali prodajati Mazde mx5 v slo.pred ~recimo 5 leti, nekdo" jih je moral prevesti, prevajati, Navodila"za uporabo, torej kje so tisti,slo.prevajalci, kje obstaja fajl" glede tega, hmmm

.japonc je japonc:)

"Glavni stab" Mazde ni v BTCju... Tam je samo servis in prodajni salon A-Cosmos... Res pa, da je tam vcasih bil glavni stab... Imeli so vhod zadaj in prostore v prvem nadstropju nad prodajnim salonom... Ampak bo kmalu 10 let, ko so se preselili na Dolenjsko cesto...

 

Glede prevodov. To danes delajo prevajalske agencije (uvoznik ponavadi samo validira prevode), ki pa to pocnejo za denar in se ponavadi ne da dobiti "fajlov" kar tako... Pohvalno je, da so koncno ugotovili, da smo v dobi interneta...in za zadnje generacije vozil so navodila na voljo na spletni strani... Mogoce pa bodo kdaj dodali tudi kaksen arhiv...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

"Glavni stab" Mazde ni v BTCju... Tam je samo servis in prodajni salon A-Cosmos... Res pa, da je tam vcasih bil glavni stab... Imeli so vhod zadaj in prostore v prvem nadstropju nad prodajnim salonom... Ampak bo kmalu 10 let, ko so se preselili na Dolenjsko cesto...

 

Glede prevodov. To danes delajo prevajalske agencije (uvoznik ponavadi samo validira prevode), ki pa to pocnejo za denar in se ponavadi ne da dobiti "fajlov" kar tako... Pohvalno je, da so koncno ugotovili, da smo v dobi interneta...in za zadnje generacije vozil so navodila na voljo na spletni strani... Mogoce pa bodo kdaj dodali tudi kaksen arhiv...

uffaa, hvala za tak prepricljiv odgovor, res, bomo delali na tem,da se zmore dobit","tako je,ko se isce ,se najde,se ne odneha:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.