Skoči na vsebino

TDI / VAG

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

kaj je TDI?

 

Ce hoces resen odgovor: Turbo charged Direct Injection  :jupiii:

 

Bolj neresni pa ...  :blink:  :rolleyes:

 

Taking Drugs Inside

 

 

 

 

 

 

1230920d1397708188-official-joke-thread-

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha.....:P

TNX na razlagi...grem preverit ?e mam jaz tudi to v mojem avtu :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neobzirnesi brez pravice do pisanja tu, sam fovs ste :)

Noben nima dveh baterij v a vru tko kot VAG od Lepi-ja

To je prestiz in lifestyle

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bolj?, da ne za?nem, ker bo Jures znoru, da si upam ?ez TDI pljuvat.

 

Bom samo to rekel, 2.0 TDI 110KM v prej?nji izdaji Golfa je mnogo bolj?i od 1.6 TDI 105KM v zadnji generaciji, kjer so na novo "izumili" turbo luknjo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bolj?, da ne za?nem, ker bo Jures znoru, da si upam ?ez TDI pljuvat.

 

Bom samo to rekel, 2.0 TDI 110KM v prej?nji izdaji Golfa je mnogo bolj?i od 1.6 TDI 105KM v zadnji generaciji, kjer so na novo "izumili" turbo luknjo.

Stari dobri 1.9 TDI je bil se najboljs ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?eloma res sam je bil preglasen ampak 2.0 CR je idealen in ?e v ?asu, ko niso ?parali z zvo?no izolacijo - dejansko si imel ob?utek, da se vozi? v vsaj razred bolj?em avtomobilu. To le zdele je pa ?al en velik polom in s tem downsizingom delajo samo ?kodo in hvala bogu, da se Mazda ni odlo?ila za to smer in da znajo narest tudi ve?je ma?ine zelo var?ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.6 TDI v Skodi je tudi zakon, vse spila vse dela, mi razumemo avte

Na?eloma res sam je bil preglasen ampak 2.0 CR je idealen in ?e v ?asu, ko niso ?parali z zvo?no izolacijo - dejansko si imel ob?utek, da se vozi? v vsaj razred bolj?em avtomobilu. To le zdele je pa ?al en velik polom in s tem downsizingom delajo samo ?kodo in hvala bogu, da se Mazda ni odlo?ila za to smer in da znajo narest tudi ve?je ma?ine zelo var?ne.

Kot je na primer samo se 1.6 v mazdi 5 in 1.5 v mazdi 3 :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.6 TDI v Skodi je tudi zakon, vse spila vse dela, mi razumemo avte

Kot je na primer samo se 1.6 v mazdi 5 in 1.5 v mazdi 3 :)

 

 

Mazda5 ni vec na voljo... vsaj na slovenski strani je ni ... Na avstrijski pa je na voljo z 1.8 in 2.0 bencinskim motorjem ali z 1.6 dizelskim ... Kot kaze so uvideli, da je 1.6 dizelski motor "mimosun" :) ... 

 

Pri Mazdi 3 pa je bencinski G100 1.5, G120 pa je 2.0 ... Pri dizelski trojki je pa itak na voljo samo 2.2 motor CD150 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 5 nih?e ni ve? kupoval ker so naredili sangjonga.....in promovirali bolj cx5 kot pa 5ko, ?al jo je, ker z novim dizajnom in drsnimi vrati bi ?la v prodajo. Tako kot sedaj Bmax

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da imamo kandidata za BANovce.

 

Se motim ?

 

Jebite se s tem TDI,SDI,JTD,CR,.... Pa hvalte se z navorom , ko sploh ne veste kaj to je, in ko traja in traja, pol pa pre?alta? pa spet kar traja in traja,

 

Pr "Navornikih" pa tr,tr, tr, tr, tr, pol pa ?ele traja. :jezicek:  :jezicek:  :jezicek: , ma? ob?utek kot bi drkal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 5 nih?e ni ve? kupoval ker so naredili sangjonga.....in promovirali bolj cx5 kot pa 5ko, ?al jo je, ker z novim dizajnom in drsnimi vrati bi ?la v prodajo. Tako kot sedaj Bmax

 

Hmm.

 

Se bo treba malo zamisliti...

 

Ko sem kupil BTjko, se je ?ez nekaj ?asa ni dalo ve? dobiti v Evropi. Nato smo kupili Mazdo 5 in zdaj se tudi te ne dobi ve?. Naklju?je?

 

Hmm.

 

Se bo treba malo zamisliti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da imamo kandidata za BANovce.

 

Se motim ?

 

Jebite se s tem TDI,SDI,JTD,CR,.... Pa hvalte se z navorom , ko sploh ne veste kaj to je, in ko traja in traja, pol pa pre?alta? pa spet kar traja in traja,

 

Pr "Navornikih" pa tr,tr, tr, tr, tr, pol pa ?ele traja. :jezicek:  :jezicek:  :jezicek: , ma? ob?utek kot bi drkal.

Ja pi?ejo nepoobla??eni.....

Mankajo nam sedaj samo ?e skupinska sre?anja in koledar  :P  :P  :zvizga:  :zvizga:  :P

Pa nalepke nam bo? naredu TDI vse z rde?em da se ve da je navor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, res ma?. V dolo?enih postih tistih foruma?ev, ki nimajo pravice pisat v to temo, je zaznati "kan?ek" fov?ije.

 

TDI povpre?na poraba se je pri taborniku ustalila pri 6,3. Ni slabo za 184konj, avtomatika in 4x4., pa ?e obratomer kar dostkrat pogleda proti 5k obratom. Danes sem celo enega BMWja prehitel :jupiii: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno edini, ki vam BAN-ovce omogo?i ?e po ugodnej?i ceni je g. Ajvar. Jaz pa zapeljem tja s Katrco, da bo ?e vo?nja ultra poceni;

 

http://kuponi.enaa.com/wellness/wellness-oddih-v-dvoje-v-soncni-hisi-banovci.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Jaz imam 3070ti gaming x trio in imajo res top hladilnik. Je pa 3070 in 3080 serija tudi med pozresnejsimi karticami. 310W za 3070ti in 340w z 3080 serijo. Za primerjavo 4070 ti msi gaming x trio ima TDP 285W :). Evga 3070 je imel tud top hladilnik. Ce se ne motim ima gor hladilnik od evga 3080
    • Vem,da si to mislil...k itak nimam posebaj grafe not.  Pri mojem sistemu in moji rabi vodno nima smisla,ker tak hladilnik,kot jih jaz rad uporabljam,drzi temp. na ravni vodnega...o ceni se ne rabimo pogovarjati,o tihosti pa še manj. V bistvu bi mi vodno prineslo le probleme.   V mojem prejšnjem komentarju...hotel sem le prikazati diskrepanco v konstrukciji PCjev,ki se v veliki večini uporabljajo za gaming kar se sistema hlajenja tiče. Vodno se hladi CPU,GPU pa zračno...mislil sem kot je @ TBA napisal...najbolje bi bilo oboje hladiti vodno,pa tega nihče ne počne. "Boljše" bi bilo CPU zračno in GPU vodno (za gamibg)...pa tudi tega nihče ne počne... Torej investira se zmeraj *na napačnem koncu"....tako iz vidika performance-a,kot iz vidika tihosti in tudi razmerja denar/performance...   Ne rečem,če imaš gaming PC z klasičnim zračnim hlajenjem za CPU in eno dobro grafo npr. MSI Gaming-X, k ima "stock" hlajenje v klasi GPU hladilnikov,ki so se pred leti prodajali kot predelava grafe na boljše hlajenje...to je po tem v mojih očeh optimalno sestavljen gaming-pc...ker je upoštevan performance za cvenk.   Torej,ali orng komplet zračno hlajen PC,ali pa komplet vodno hlajen PC...kar pa najmanj 99% vseh "gaming" pcjev ni.   Moje mnenje.
    • Sem pa zadnjič slišal eno zanimivo misel, da so vozniki Tesel novi vozniki BMW-a. Pa se mi ne zdi, nisem tega opazil do sedaj, pa vi?
    • Ti si se že pelju po tej progi, a ne Zmaj 😉 🚲
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.