Skoči na vsebino

TDI / VAG

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

Danes ne bom pljuval ?ez 1.6 TDI ampak ker imamo glih VAG grupo na tapeti a je komu jasno zakaj radio no?e samodejno preklapljat na bolj?o frekvenco. Od Izole do Lj sem moral ene 15x prestavt na drugo postajo in nazaj, da je ujel najmo?nej?o frekvenco. Da ne re?em, da radio dobr dela sam k je res mo?an signal ostalo je cel polom od hre??anja, ja?anje in ti?anje glasu, ko ni dobrega signal itd itd. Se ne spomnim, da bi v zadnjih 10 letih imel kdaj probleme v kak?nem avtu ampak tale novi Golf je pa poln ne?elenih presene?enj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spanski TDi se po nemciji odmara, je pa ceski TDI zdaj aktiven, petek Graz, danes ZG, jutri in cetrtek Reka....

 

Se dobro da mal kuri-ta

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dj mal zra?uni kdo mal kur, ?eski skret pr cca 100 konjih 5 litrov al moj pri recimo 260 konjih(da ne bo ?oka ?e napi?em prave) pri 10 litrih na gor zaokro?eno, zanemarim razliko navora in te?o ki je vsaj za 1/3 ve?ja od tvojega ?eha.

Kdo malo porabi ? :hudicek:  :hudicek:

 

Ma pa ziher zdele saker namanj?o mo?no porabo 100% - ker je PARKIRAN pred firmo. :rulam:  :rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

superb 2.0 tdi (140 konjev), dsg, letnik 2010

 

do zdaj je laufal lepo, in zdaj so se zaceli problemi: ne doseze delovne temp., menjan termostat, menjana neka elektronika za stevc temperature...ne pomaga

 

kaj bi lahko se blo?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dinos ? :ne vem:

 

Termostat = menjan

Tipalo temperature = ?

Cager v ?tevcu  = ?

Ti posodim tester pa nared en krog pa bo? vidu kaj se dogaja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preko obd in telefona poglej koliko ima dejansko coolant stopinj. Mogoce res samo prikazuje narobe kot prav ajvar

Jaz ti lahko skiraj vsak dan v btc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dj mal zra?uni kdo mal kur, ?eski skret pr cca 100 konjih 5 litrov al moj pri recimo 260 konjih(da ne bo ?oka ?e napi?em prave) pri 10 litrih na gor zaokro?eno, zanemarim razliko navora in te?o ki je vsaj za 1/3 ve?ja od tvojega ?eha.

Kdo malo porabi ? :hudicek::hudicek:

 

Ma pa ziher zdele saker namanj?o mo?no porabo 100% - ker je PARKIRAN pred firmo. :rulam::rulam:

Kuri ti vec pa stegne ti vec, enostavno :)

 

Samo Alhambra s skoraj 1900kg in 170Km pa porabo 6 ti je po moje blizu s temi faktorji

 

Kurc gleda porabo, zanima te na zacetku pol pa gas, vazn da je dsg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kuri ti vec pa stegne ti vec, enostavno :)

 

Samo Alhambra s skoraj 1900kg in 170Km pa porabo 6 ti je po moje blizu s temi faktorji

 

Kurc gleda porabo, zanima te na zacetku pol pa gas, vazn da je dsg

Pa da vztrajnik stane preko 1k? in VSAKEMU slejkoprej crkne.  :rispekt:

Sej zame ni cnej samo ma ?e cca 160 kkm za sabo pa zaenkrat bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ufff... zgodba z goljufivim VW-jem se nadaljuje. Nekatera testiranja ka?aje da tudi novej?i motor uporablja neko vrsto prilagodljivega SW-ja. Tole bo ?e veselica saj bo verjetno VAG moral ukiniti vsaj eno firmo koncerna in verjetno bo to Seat. Druga?e verjetno ne bodo sfolgali z vsemi od?kodninami.

 

In Nemci kot Nemci goljufajo vsepovsod - pandorina skrinjica se je odprla

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3281919/After-VW-Dyson-says-Germans-cheated-VACUUM-tests-Company-accuses-rivals-Siemens-Bosch-using-trickery-make-appliances-appear-greener.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff... zgodba z goljufivim VW-jem se nadaljuje. Nekatera testiranja ka?aje da tudi novej?i motor uporablja neko vrsto prilagodljivega SW-ja. Tole bo ?e veselica saj bo verjetno VAG moral ukiniti vsaj eno firmo koncerna in verjetno bo to Seat. Druga?e verjetno ne bodo sfolgali z vsemi od?kodninami.

 

In Nemci kot Nemci goljufajo vsepovsod - pandorina skrinjica se je odprla

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3281919/After-VW-Dyson-says-Germans-cheated-VACUUM-tests-Company-accuses-rivals-Siemens-Bosch-using-trickery-make-appliances-appear-greener.html

Mene prav zanima, koliko so tej testi Adac-a o gumah realni, ker vedno "kao" zmaga Continental na skoraj vseh testih.

Hm, zanimivo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kot kaze se "Pandorina skrinjica" ne da vec zapreti in se saga nadaljuje... >> http://www.avtovizije.com/novice/volkswagen/8985-nova-dizelska-goljufija--emisije-so-prirejene-tudi-pri-motorjih-30-tdi

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bri?te TDI, tud beninarji NISO ve? izvzeti !!!!

 

Go ?vabi, Go !!! :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi bencinarji naj bi dobili DPF filtre (verjetno se bo imenoval GPF) - hehe LOL - ker so skoraj tako umazani s trdimi delci kot diesli. Vse je pa to nastalo zaradi prerevnih me?anic, downsizinga, ni?anja porabe, tako da trdi delci ne zgorijo do konca.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Takole imam pa osvetlitev. Je Glih tolk da malo sveti pa se to temne barve    
    • 3080 in 4080 imata obe 320 TDP, vendar je 4080 pač bolj zmogljiva za cca +50%, primerjava FE.    EVGA je mela top GPUje. Imam 3080 FTW3. 
    • Adijo pamet grafa...to je "doterano o konca"...taka hlajenja sem mislil...taka so se nekdaj prodajala za nadgradnjo. In ker proizvajalci sedaj to ponujajo,je tudi ponudba posebaj GPU hladilnikov praktično izginila.   Upam,da nisem bil preveč žaljiv v mojem prejšnjem komentarju (ni bilo tako mišljeno),ker praktično vsi gamerji imajo takšne sisteme,kot sem jih opisal. Problem je večinoma v denarju...tip kupi vse komponente,za čim manj cvenka,sestavi...čez leto-dve pa misli,kako bo izboljšal sistem,če kupi vodno za CPU. In tukaj je v mojih očeh "sfalitek" za cvenk. Če je CPU tako hlajen,da ne gre v thermal throttling,po tem bi ta cvenk bil bolje investiran v boljšo grafo z boljšim hladilnikom,boljši CPU itd... Ker če gledaš lih performance LeGrand Macho RTja...za dobrih 57€ tak hladilnik,da brez problema naviješ CPU in ti ga ne bo bremzalo...in tudi če vzameš v zakup npr.10-20°...in že na začetku vzameš cenejsi CPU brez hladilnika,in ti ostane cvenk za močnejso grafo....na koncu imaš za isti cvenk boljši sistem.   Res je,da so AiO vodna hlajenja postala že izjemno poceni...od cca.80€ naprej 240ka itd... A je tudi res,da je razlog,za kaj je tak sistem "poceni"...a tega se nihče ne vpraša (mislim kvaliteto pumpe in zanesljivost sistema). Za to pa sem prej pisal,da taki sistemi zame ne pridejo v upoštev.  
    • Jaz imam 3070ti gaming x trio in imajo res top hladilnik. Je pa 3070 in 3080 serija tudi med pozresnejsimi karticami. 310W za 3070ti in 340w z 3080 serijo. Za primerjavo 4070 ti msi gaming x trio ima TDP 285W :). Evga 3070 je imel tud top hladilnik. Ce se ne motim ima gor hladilnik od evga 3080
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.